R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja13 marca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 11 komentarzy

Zamość: Ruszyła sprzedaż karnetów na domowe mecze Hetmana

Ruszyła sprzedaż karnetów na domowe mecze Hetmana w rundzie wiosennej przy ul. Królowej Jadwigi 8.

Karnet na rundę wiosenną obejmuje sześć spotkań ligowych, w których rywalami Hetmana będą: Eko Różanka, Stal Kraśnik, Roztocze Szczebrzeszyn, Lewart Lubartów, MKS Ryki oraz Kryształ Werbkowice.

Karnety będą w sprzedaży od 12 marca  wyłącznie w recepcji OSiR-u znajdującej się przy wejściu do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu.

W dniu meczu prowadzona będzie oczywiście także sprzedaż w kasach biletowych.

CENNIK:

KARNET VIP – 150 zł.

KARNET NORMALNY – 50 zł.

Przypominamy, że na domowe mecze Hetmana kobiety oraz dzieci w wieku do 10 lat mogą wchodzić na mecze nieodpłatnie.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Tomek" dnia 13 marca 2018 o godzinie 10:19:21 napisał:
  Zamiast wydawać tyle kasy na ściąganych kopaczy wolałbym aby miasto sponsorowało nieodpłatne wejścia do kina dla kobiet i dzieci i 9 pln za film dla pozostałych. Wyższa frekwencja murowana.
  R E K L A M A
 • "Zyzo" dnia 13 marca 2018 o godzinie 15:47:33 napisał:
  To w tvp1 nie bedzie transmisji?hehe kto to oglada 5 lige.chyba tylko wladza zamojska bo liczy na poparcie w wyborach.daje im kase za nic!!!
 • "Zm" dnia 13 marca 2018 o godzinie 18:11:05 napisał:
  Stachyra w Hetmnaie gral nie bedzie bo nawet nie ma rozmow wszystko wymysla ten blazen z kshetman nie oficialniej strony i ludzi klamie
 • "zzzz" dnia 13 marca 2018 o godzinie 19:39:31 napisał:
  Właśnie. A co na to redakcja roztocze.net??? Nie dość, że powołują się na tamten serwis (czyli nie tworzy się informacji na podstawie własnego źródła informacji) to jeszcze te zapożyczone newsy nie mają nic z rzeczywistością. Oczywiście kto ma trochę rozumu i obeznania ten sam potrafi ocenić wiarygodność źródła. Część ludzi jednak w to wierzy co wprowadza dezinformację. Doceniam, że często na roztocze.net pojawiają się informacje o Hetmanie ale chyba jednak warto czasem wstrzymać się z publikacją niektórych. Pozdrawiam.
 • "hmm" dnia 13 marca 2018 o godzinie 21:30:12 napisał:
  50 zł? to jak za darmo! bilet na mecz Lech - Legia jest droższy niż na cały sezon Hetmana!
 • "Anty" dnia 13 marca 2018 o godzinie 22:53:08 napisał:
  Czy wpływy z karnetów pokrywają koszty utrzymania klubu, stadionu, transferów? 50 zł za 6 meczów to jest bardzo mało - czyli 8 33 za bilet na mecz. Jeżeli jesteś VIP to nie 150 ale 1500 na przykład. Wobec tego ile kosztują bilety na mecz Hetmana, czy cena zależy od tego z kim grają czy są stałe. Tak więc po kolei ile kosztuje bilet normalny, ulgowy, dla VIP (jeżeli jest loża:
 • "z_boku" dnia 13 marca 2018 o godzinie 23:50:32 napisał:
  Oczywiście że wpływy z biletów i karnetów nie pokrywają nawet kosztów utrzymania stadionu, nie mówiąc o klubie. Hetman stał się produktem "niesprzedawalnym" i nawet gdyby zatrudnić Jordana Belforta to nic tutaj nie wskóra do czasu aż będzie jakiś wynik sportowy.
  • "anty" dnia 18 marca 2018 o godzinie 22:58:17 napisał:
   czy nas stać na utrzymanie Hetmana? Jeżeli drużyna nie awansuje, tylko będzie grała w czwartej lidze powinna grać niżej, albo z dużo mniejszym budżetem.
  • "z_boku" dnia 18 marca 2018 o godzinie 23:41:37 napisał:
   @"anty" - skąd mam wiedzieć czy nas stać na utrzymanie Hetmana? Od tego są fachowcy. Ja tylko nazywam rzeczy po imieniu. Może to zacznie działać, a może nie. Ludzie potrzebują jakiejś rozrywki i chętnie przyjdą na stadion, pod warunkiem że będzie co oglądać i wcale nie musi to być ekstraklasa. Jeżeli nie będzie jakiegoś sukcesu to stadion będzie pusty a sponsorzy będą wiali drzwiami i oknami.
 • "Hm" dnia 14 marca 2018 o godzinie 11:32:28 napisał:
  50 zł to i tak za dużo.Na takie widowisko powinien być wstęp wolny. Po pierwszym przegranym meczu z potentanem z Końskiej Woli na pierwszy mecz w Zamosciu przyjdzie z 50 osób.
 • "xxx" dnia 18 marca 2018 o godzinie 21:08:19 napisał:
  Kupiłem sobie karnet a na pierwszy mecz pójdę na boczne.Ciekawe czy będą wolne krzesełka.Ciekawe gdzie postawią kase do sprzedaży biletów i jeszcze ciekawsze gdzie będzie loża vip. Klub który ma aspiracje do III ligi robi takie coś kibicom ???Wstyd-ale ja i tak będę na meczu.Zastanówcie się panowie z klubu co robicie - czy gracie dla idei czy dla kibiców.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny