Sport | ZamośćRedakcja13 marca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 11 komentarzy

Zamość: Ruszyła sprzedaż karnetów na domowe mecze Hetmana

R E K L A M A    B O A R D

Ruszyła sprzedaż karnetów na domowe mecze Hetmana w rundzie wiosennej przy ul. Królowej Jadwigi 8.

Karnet na rundę wiosenną obejmuje sześć spotkań ligowych, w których rywalami Hetmana będą: Eko Różanka, Stal Kraśnik, Roztocze Szczebrzeszyn, Lewart Lubartów, MKS Ryki oraz Kryształ Werbkowice.

Karnety będą w sprzedaży od 12 marca  wyłącznie w recepcji OSiR-u znajdującej się przy wejściu do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu.

W dniu meczu prowadzona będzie oczywiście także sprzedaż w kasach biletowych.

CENNIK:

KARNET VIP – 150 zł.

KARNET NORMALNY – 50 zł.

Przypominamy, że na domowe mecze Hetmana kobiety oraz dzieci w wieku do 10 lat mogą wchodzić na mecze nieodpłatnie.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Tomek" dnia 13 marca 2018 o godzinie 10:19:21 napisał:
  Zamiast wydawać tyle kasy na ściąganych kopaczy wolałbym aby miasto sponsorowało nieodpłatne wejścia do kina dla kobiet i dzieci i 9 pln za film dla pozostałych. Wyższa frekwencja murowana.
  R E K L A M A
 • "Zyzo" dnia 13 marca 2018 o godzinie 15:47:33 napisał:
  To w tvp1 nie bedzie transmisji?hehe kto to oglada 5 lige.chyba tylko wladza zamojska bo liczy na poparcie w wyborach.daje im kase za nic!!!
 • "Zm" dnia 13 marca 2018 o godzinie 18:11:05 napisał:
  Stachyra w Hetmnaie gral nie bedzie bo nawet nie ma rozmow wszystko wymysla ten blazen z kshetman nie oficialniej strony i ludzi klamie
 • "zzzz" dnia 13 marca 2018 o godzinie 19:39:31 napisał:
  Właśnie. A co na to redakcja roztocze.net??? Nie dość, że powołują się na tamten serwis (czyli nie tworzy się informacji na podstawie własnego źródła informacji) to jeszcze te zapożyczone newsy nie mają nic z rzeczywistością. Oczywiście kto ma trochę rozumu i obeznania ten sam potrafi ocenić wiarygodność źródła. Część ludzi jednak w to wierzy co wprowadza dezinformację. Doceniam, że często na roztocze.net pojawiają się informacje o Hetmanie ale chyba jednak warto czasem wstrzymać się z publikacją niektórych. Pozdrawiam.
 • "hmm" dnia 13 marca 2018 o godzinie 21:30:12 napisał:
  50 zł? to jak za darmo! bilet na mecz Lech - Legia jest droższy niż na cały sezon Hetmana!
 • "Anty" dnia 13 marca 2018 o godzinie 22:53:08 napisał:
  Czy wpływy z karnetów pokrywają koszty utrzymania klubu, stadionu, transferów? 50 zł za 6 meczów to jest bardzo mało - czyli 8 33 za bilet na mecz. Jeżeli jesteś VIP to nie 150 ale 1500 na przykład. Wobec tego ile kosztują bilety na mecz Hetmana, czy cena zależy od tego z kim grają czy są stałe. Tak więc po kolei ile kosztuje bilet normalny, ulgowy, dla VIP (jeżeli jest loża:
 • "z_boku" dnia 13 marca 2018 o godzinie 23:50:32 napisał:
  Oczywiście że wpływy z biletów i karnetów nie pokrywają nawet kosztów utrzymania stadionu, nie mówiąc o klubie. Hetman stał się produktem "niesprzedawalnym" i nawet gdyby zatrudnić Jordana Belforta to nic tutaj nie wskóra do czasu aż będzie jakiś wynik sportowy.
  • "anty" dnia 18 marca 2018 o godzinie 22:58:17 napisał:
   czy nas stać na utrzymanie Hetmana? Jeżeli drużyna nie awansuje, tylko będzie grała w czwartej lidze powinna grać niżej, albo z dużo mniejszym budżetem.
  • "z_boku" dnia 18 marca 2018 o godzinie 23:41:37 napisał:
   @"anty" - skąd mam wiedzieć czy nas stać na utrzymanie Hetmana? Od tego są fachowcy. Ja tylko nazywam rzeczy po imieniu. Może to zacznie działać, a może nie. Ludzie potrzebują jakiejś rozrywki i chętnie przyjdą na stadion, pod warunkiem że będzie co oglądać i wcale nie musi to być ekstraklasa. Jeżeli nie będzie jakiegoś sukcesu to stadion będzie pusty a sponsorzy będą wiali drzwiami i oknami.
 • "Hm" dnia 14 marca 2018 o godzinie 11:32:28 napisał:
  50 zł to i tak za dużo.Na takie widowisko powinien być wstęp wolny. Po pierwszym przegranym meczu z potentanem z Końskiej Woli na pierwszy mecz w Zamosciu przyjdzie z 50 osób.
 • "xxx" dnia 18 marca 2018 o godzinie 21:08:19 napisał:
  Kupiłem sobie karnet a na pierwszy mecz pójdę na boczne.Ciekawe czy będą wolne krzesełka.Ciekawe gdzie postawią kase do sprzedaży biletów i jeszcze ciekawsze gdzie będzie loża vip. Klub który ma aspiracje do III ligi robi takie coś kibicom ???Wstyd-ale ja i tak będę na meczu.Zastanówcie się panowie z klubu co robicie - czy gracie dla idei czy dla kibiców.

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Wielmożny Pan ...
Masz gdzieś informację, że ma to być...
Wielmożny Pan ...
Kiedy za ten plebiscyt odpowiedzialny by...
ad111
Wpisując się w ogólną tendencję zac...
bobby
Zamiast lotniska wybudujcie góry i koni...
LOVE_ZMC
Przepraszam a co można wygrać wysyłaj...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat