R E K L A M A

Z I P

Kultura i rozrywka | Motoryzacja | ZamośćDaniel Czubara28 kwietnia 2018 FACEBOOK | 4426 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 11 komentarzy ()

Zamość: Rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2018 [FOTO]

Fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Około 500 motocyklistów z zamojskich grup oraz zaprzyjaźnionych bractw z regionu rozpoczęło dziś sezon. Ruszyli z Rynku Wielkiego w Zamościu, skąd przez Szczebrzeszyn pojadą do sanktuarium Radecznicy. Na czele kolumny ruszył prezydent Zamościa Andrzej Wnuk. Zapraszamy do naszej fotorelacji.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "ciekawy" dnia 28 kwietnia 2018 o godzinie 15:07:04 napisał:
  prezydent ma pewnie soczewki? bo tak bez okularów to chyba niebezpiecznie by bylo jezdzic?
  5
  5
  R E K L A M A
  • "Name" dnia 28 kwietnia 2018 o godzinie 15:55:50 napisał:
   Pewnie ma... Takie zloty to świetna promocja Zamościa, kilkaset maszyn, tysiące widzów. Tak trzymać panie Prezydencie .
   5
   3
  • "do ciekawy" dnia 28 kwietnia 2018 o godzinie 20:50:27 napisał:
   zależy jaka ma wade wzroku ale jak duza to faktycznie musiałby mieć soczewki, ja bez okularow nie dalbym rady jechać autem
   1
   1
 • "observer" dnia 28 kwietnia 2018 o godzinie 16:30:01 napisał:
  do ciekawego - powinieneś/powinnaś z nimi pojechać do Radecznicy i zostać na leczenie
  1
  8
  • "zaskoczony" dnia 28 kwietnia 2018 o godzinie 17:54:47 napisał:
   nie podoba ci sie ze sie martwil o prezydenta?
   5
   0
 • "wow" dnia 28 kwietnia 2018 o godzinie 20:46:52 napisał:
  pierwszy raz widze prezydenta bez okularów :)
  2
  2
 • "ad111" dnia 29 kwietnia 2018 o godzinie 12:32:11 napisał:
  Lans, jak lans szkoda tylko, że na zdjęciach widać profanację flagi polskiej. Nie przystoi to Polakowi żeby pisać po fladze. Kibole tak robią, tyle że oni pływają w innych basenach intelektualnych i kulturalnych, ale motocykliści biorący udział w tym wydarzeniu razem z Prezydentem Zamościa powinni chyba takie podstawy co do poszanowania symboli narodowych znać i stosować...?
  6
  0
 • "Do ad111" dnia 30 kwietnia 2018 o godzinie 21:32:00 napisał:
  Jeżeli to co uważasz za flagę nie trzyma proporcji, to nie jest w rozumieniu prawa flagą, a więc tym samym nie można tu mówić o znieważeniu. To tyle na temat tego co mówi prawo.
  0
  0
  • "ad111" dnia 30 kwietnia 2018 o godzinie 22:16:38 napisał:
   Może masz rację, ale to nie zmienia faktu, że pisanie po fladze jest jej profanacją...:)
   0
   0
  • "^_^" dnia 1 maja 2018 o godzinie 9:21:13 napisał:
   jakich kiboli masz na mysli :P bo jak skakał Małysz czy ostatnio Stoch to tez widziałem w tvp Zakopanem flagi polskie z napisem Zamość, tez ich uwazasz za kiboli? :)
   0
   0
 • "ad111" dnia 1 maja 2018 o godzinie 9:42:01 napisał:
  Flaga nawet z napisem Zamość jest profanacją flagi, co Polakowi nie przystoi. Czego nie zrozumiałeś...? A kibol to kibol i każdy wie kogo się tak określa.
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Kibic
bardzo dobra wyniki i wysokie lokaty w. ...
XXX 10 minut temu
Brawo, brawo, brawo. Trzymamy za WAS kci...
Bulterier
Niech dadzą jeszcze jrdna banke z miast...
K.
300? A w kieszeni na zdjęciu widzę 400...
ad111
"Wróg" społeczny został unieszkodliwi...
Ekonomistka
"fucha" dnia 19 czerwca 2018 coś chyba ...
x
Za Palucha trzeba kogoś znaleźć może...
foch
wszyscy jeszzcze mamy nadzieje że hetma...
z
Straszne! Zwłaszcza ta niby broń pneum...
Ciekawe...
W. Czarzasty w jednej ze stacji TV tak s...
Wilhelm T.
Roman to idealny przykład człowieka su...
Wilhelm T.
No, zawita jak Nizioła zrobią Prezyden...
Wilhelm T.
No to kuźwa sukces! Na 102% siłą i al...
z_boku
Tak! Bimber jest święty i żadne rami...
hm
Super wiadomość !!! Tyko o 2 sezony za...
TORRES20400
Bimbru szkoda. Zbieranie "zabytków" z I...
z_boku
Ufff.... Już myślałem że Jakuba zła...
z_boku
No to trzeba mu pogratulować. Tam go je...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny