R E K L A M A

Z I P

Galerie | Kultura i rozrywka | Motoryzacja | ZamośćDaniel Czubara28 kwietnia 2018 FACEBOOK | 5250 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 11 komentarzy

Zamość: Rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2018 [FOTO]

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Około 500 motocyklistów z zamojskich grup oraz zaprzyjaźnionych bractw z regionu rozpoczęło dziś sezon. Ruszyli z Rynku Wielkiego w Zamościu, skąd przez Szczebrzeszyn pojadą do sanktuarium Radecznicy. Na czele kolumny ruszył prezydent Zamościa Andrzej Wnuk. Zapraszamy do naszej fotorelacji.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "ciekawy" dnia 28 kwietnia 2018 o godzinie 15:07:04 napisał:
  prezydent ma pewnie soczewki? bo tak bez okularów to chyba niebezpiecznie by bylo jezdzic?
  R E K L A M A
  • "Name" dnia 28 kwietnia 2018 o godzinie 15:55:50 napisał:
   Pewnie ma... Takie zloty to świetna promocja Zamościa, kilkaset maszyn, tysiące widzów. Tak trzymać panie Prezydencie .
  • "do ciekawy" dnia 28 kwietnia 2018 o godzinie 20:50:27 napisał:
   zależy jaka ma wade wzroku ale jak duza to faktycznie musiałby mieć soczewki, ja bez okularow nie dalbym rady jechać autem
 • "observer" dnia 28 kwietnia 2018 o godzinie 16:30:01 napisał:
  do ciekawego - powinieneś/powinnaś z nimi pojechać do Radecznicy i zostać na leczenie
  • "zaskoczony" dnia 28 kwietnia 2018 o godzinie 17:54:47 napisał:
   nie podoba ci sie ze sie martwil o prezydenta?
 • "wow" dnia 28 kwietnia 2018 o godzinie 20:46:52 napisał:
  pierwszy raz widze prezydenta bez okularów :)
 • "ad111" dnia 29 kwietnia 2018 o godzinie 12:32:11 napisał:
  Lans, jak lans szkoda tylko, że na zdjęciach widać profanację flagi polskiej. Nie przystoi to Polakowi żeby pisać po fladze. Kibole tak robią, tyle że oni pływają w innych basenach intelektualnych i kulturalnych, ale motocykliści biorący udział w tym wydarzeniu razem z Prezydentem Zamościa powinni chyba takie podstawy co do poszanowania symboli narodowych znać i stosować...?
 • "Do ad111" dnia 30 kwietnia 2018 o godzinie 21:32:00 napisał:
  Jeżeli to co uważasz za flagę nie trzyma proporcji, to nie jest w rozumieniu prawa flagą, a więc tym samym nie można tu mówić o znieważeniu. To tyle na temat tego co mówi prawo.
  • "ad111" dnia 30 kwietnia 2018 o godzinie 22:16:38 napisał:
   Może masz rację, ale to nie zmienia faktu, że pisanie po fladze jest jej profanacją...:)
  • "^_^" dnia 1 maja 2018 o godzinie 9:21:13 napisał:
   jakich kiboli masz na mysli :P bo jak skakał Małysz czy ostatnio Stoch to tez widziałem w tvp Zakopanem flagi polskie z napisem Zamość, tez ich uwazasz za kiboli? :)
 • "ad111" dnia 1 maja 2018 o godzinie 9:42:01 napisał:
  Flaga nawet z napisem Zamość jest profanacją flagi, co Polakowi nie przystoi. Czego nie zrozumiałeś...? A kibol to kibol i każdy wie kogo się tak określa.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny