Edukacja | Zamośćtekst nadesłany19 stycznia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Rozmowy, rozmowy i…. czyli nowy numer „Skafandra”

R E K L A M A    B O A R D

Ktoś powiedział kiedyś, że historia świata to historia rozmowy. Dlatego w nowym numerze „Skafandra” znajdziecie sporo wywiadów.

O studiach na kierunku turystyka i rekreacja oraz swojej pracy i grze w siatkówkę opowiada absolwentka PWSZ Agnieszka Turska. O działalności Zamojskiego Stowarzyszenia Kulturalnego „Czerwony Smok” rozmawiamy z innym absolwentem PWSZ – Arturem Harasimem. Warto przypomnieć, że stowarzyszenie otrzymało I nagrodę podczas 10. Gali Inicjatyw Społecznych za organizację Zamojskich Spotkań z Fantastyką.

O sukcesie edukacyjnym rozmawiamy z Sylwią Horoszkiewicz, dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 Zamościu. „Ekonomik” okazał się najlepszy w programie Lubelska kuźnia Talentów. Jak udało się to osiągnąć? Przeczytacie o tym w „Skafandrze”.

Jednym z naszych celów jest również promowanie młodych, zdolnych osób z Zamojszczyzny. W tym wydaniu chcemy abyście poznali ucznia zamojskiej „Budowlanki”, Konrada Podgórskiego, szerzej znanego jako DJ Kondix. Niedawno muzyk nakręcił swój pierwszy teledysk do jednego ze swoich utworów pt. „Volume”.

Coś dla siebie znajdą również sympatycy sportu. „Drużyna jest naszą siłą” – mówi Piotr Kostrubiec, trener pingpongistów PWSZ Zamość, którzy po pierwszej rundzie liderują I lidze tenisa stołowego. Szkoleniowiec specjalnie dla „Skafandra” podsumował etap rozgrywek oraz zdradził plany na przyszłość.

Poza tym z tego numeru gazety dowiecie się dlaczego warto i opłaca się studiować pielęgniarstwo na PWSZ w Zamościu. Z kolei nauczycielom i wszystkim osobom pracującym w szkołach polecamy tekst poświęcony kursowi pierwszej pomocy, organizowanemu przez Zakład Pielęgniarstwa PWSZ. Zajęcia poprowadzą doświadczona kadra, złożona z osób na co dzień pracujących w szpitalach lub zespołach wyjazdowych ratownictwa medycznego.

E-wydanie aktualnego numeru Gazety Akademickiej „Skafander” dostępne jest TUTAJ

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
eh
Szkoda, że remont w sezonie turystyczny...
ja
Zgadzam się z opinią LZ. Zalew w zamo...
LZ
To chyba dawno nad zalewem nie byłeś. ...
Sylwia
Ja rozumiem,ze mieszkamy na prowincji,al...
Jaroo
Za to zdj�cie to powinien si� obrazi...
Widać że perspektywiczny .. weteran....
mieszkaniec
Zamojski zalew to syf. Nie powinni w og...
zamoscianin
w sumie jak by nie Gierek nie byloby uli...
Taka pawda
Bez sensu jest ta sonda....
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018