R E K L A M A

Z I P

Flesz | ZamośćDaniel Czubara29 marca 2018 FACEBOOK | 5262 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Zamość: Rozbójnik z ul. Piłsudskiego zatrzymany

Policja. Fot. R. Moteka

Kryminalni z Zamościa ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o rozbój. 22-latek na jednej z zamojskich ulic grożąc pobiciem zmusił nastolatka do oddania telefonu komórkowego i pieniędzy.

Wczoraj do zamojskiej komendy zgłosił się mieszkaniec powiatu tomaszowskiego i poinformował, że dzień wcześniej jego 17-letni syn został zmuszony przez nieznanego mężczyznę do oddania pieniędzy oraz telefonu komórkowego.

-Jak się okazało nastolatek w środowy wieczór wracając na stancję na ul. Piłsudskiego został zaczepiony przez nieznanego mężczyznę, który grożąc pobiciem zażądał od niego pieniędzy oraz telefonu. 17-latek w obawie o swoje bezpieczeństwo spełnił żądania mężczyzny. Oddał pieniądze, które miał przy sobie oraz telefon o wartości około 500 zł. Następnego dnia o zdarzeniu powiedział ojcu, który zawiadomił zamojską policję.- informuje asp. Dorota Krukowska – Bubiło z KMP w Zamościu.

Natychmiast po zgłoszeniu sprawą zajęli się zamojscy kryminalni, którzy jeszcze wczoraj ustalili sprawcę środowego rozboju. Okazało się, że przestępstwa tego dokonał 22-letni mieszkaniec Zamościa. Policjanci odzyskali również telefon oraz część pieniędzy 17-latka. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Zgodnie z kodeksem karnym za dokonanie rozboju grozi kara pozbawienia wolności do lat 12.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "E.M" dnia 30 marca 2018 o godzinie 8:54:10 napisał:
    I bardzo dobrze! Pełno takich nierobów i lumpów, na naszym osiedlu szwendają się, zaczepiają znajomych:pożycz ( w domyśle na wieczne oddanie)pięć złotych, bo żem nic jeszcze nie jadł - po czym, jak się ktoś zlituje idzie gnój do Delikatesów i kupuje bełta o nazwie Mocny Fajrant. A ten co napadł chłopaka powinien siedzieć za kratami nie 12, a więcej lat.
    R E K L A M A

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny