Flesz | ZamośćDaniel Czubara29 marca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Zamość: Rozbójnik z ul. Piłsudskiego zatrzymany

Policja. Fot. R. Moteka

Kryminalni z Zamościa ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o rozbój. 22-latek na jednej z zamojskich ulic grożąc pobiciem zmusił nastolatka do oddania telefonu komórkowego i pieniędzy.

Wczoraj do zamojskiej komendy zgłosił się mieszkaniec powiatu tomaszowskiego i poinformował, że dzień wcześniej jego 17-letni syn został zmuszony przez nieznanego mężczyznę do oddania pieniędzy oraz telefonu komórkowego.

-Jak się okazało nastolatek w środowy wieczór wracając na stancję na ul. Piłsudskiego został zaczepiony przez nieznanego mężczyznę, który grożąc pobiciem zażądał od niego pieniędzy oraz telefonu. 17-latek w obawie o swoje bezpieczeństwo spełnił żądania mężczyzny. Oddał pieniądze, które miał przy sobie oraz telefon o wartości około 500 zł. Następnego dnia o zdarzeniu powiedział ojcu, który zawiadomił zamojską policję.- informuje asp. Dorota Krukowska – Bubiło z KMP w Zamościu.

Natychmiast po zgłoszeniu sprawą zajęli się zamojscy kryminalni, którzy jeszcze wczoraj ustalili sprawcę środowego rozboju. Okazało się, że przestępstwa tego dokonał 22-letni mieszkaniec Zamościa. Policjanci odzyskali również telefon oraz część pieniędzy 17-latka. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Zgodnie z kodeksem karnym za dokonanie rozboju grozi kara pozbawienia wolności do lat 12.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "E.M" dnia 30 marca 2018 o godzinie 8:54:10 napisał:
    I bardzo dobrze! Pełno takich nierobów i lumpów, na naszym osiedlu szwendają się, zaczepiają znajomych:pożycz ( w domyśle na wieczne oddanie)pięć złotych, bo żem nic jeszcze nie jadł - po czym, jak się ktoś zlituje idzie gnój do Delikatesów i kupuje bełta o nazwie Mocny Fajrant. A ten co napadł chłopaka powinien siedzieć za kratami nie 12, a więcej lat.
    R E K L A M A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
nienasycona ćw...
hmmm.... obstawiam że jeżeli ktoś ły...
dd
Trzech radnych natomiast tablety dwa. Cz...
Redakcja
Dziękujemy za ten komentarz. I My i Ty ...
Redakcja
To tymczasowa strona. Dostęp zostanie w...
Redakcja
To tymczasowa strona....
.
Czy zostanie zachowany dostęp do archiw...
Kubel
Chaba wejdą wszyscy? na barana...
tur
Też nie rozumiem jak można wstawić na...
KL
"Ostatni będą pierwszymi, a pierwsi os...
MS
posel Zawislak najlepszy ale od końca...
MS
Panowie ale sukces oddaj tez diety!...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018