Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara11 czerwca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 8 komentarzy

Zamość: Roman Giertych gościem Klubu Obywatelskiego

Fot. Twitter/Roman Giertych

18 czerwca do Zamościa przyjedzie były wicepremier, były minister edukacji, prawnik, Roman Giertych. Towarzyszyć mu będą posłowie Platformy Obywatelskiej.

Spotkanie z Romanem Giertychem odbędzie się w poniedziałek, 18 czerwca o godz. 20 w restauracji OSiR. Z byłym wicepremierem do Zamościa przyjadą Stanisław Żmijan i Joanna Mucha. Organizatorem spotkania jest Klub Obywatelski w Zamościu.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 5.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "fifi" dnia 11 czerwca 2018 o godzinie 20:56:50 napisał:
  Platforma się rozkręca. PISIORY W DEFENSYWIE. A Zawiślak dalej płacze po tym jak Wnuk go wykiwał
  R E K L A M A
 • "qwerty" dnia 11 czerwca 2018 o godzinie 21:06:32 napisał:
  Giertych to ten co chciałączy dawać Rydzykowi najważniejsze odznaczenie w Polsce? Brawo PO z taKimi ludzmi szybko znikniecie ze sceny politycznej.
 • "nikt" dnia 11 czerwca 2018 o godzinie 22:21:07 napisał:
  szkoda, ze zaprzedał sie kanaliom, jest naprawdę inteligentny jako prawnik - co spija jak mleko truj-władza, tylko z etyką na bakier. P.S. wykorzystałeś szanse raz, drugi raz nie będziesz miał.
 • "OSP" dnia 11 czerwca 2018 o godzinie 22:33:31 napisał:
  To ten od mundurków hahahahahaha
 • "qwa" dnia 11 czerwca 2018 o godzinie 23:51:35 napisał:
  Kiedy widzę tę personę albo słyszę o niej przypomina mi się utwór o nim: https://www.youtube.com/watch?v=cYFoO-u19KQ
 • "Szymon" dnia 12 czerwca 2018 o godzinie 6:43:25 napisał:
  Koalicja Obywatelska jest mocno przerażona.
 • "w dwa żłoby i 30 srebrników" dnia 12 czerwca 2018 o godzinie 8:12:59 napisał:
  kompromitacja goni kompromitację..
 • "observer" dnia 13 czerwca 2018 o godzinie 11:29:44 napisał:
  pamiętacie śmieszną koalicje PIS-LPR (tylko nie obrażać Lotniczego Pogotowia Ratunkowego) - Leperiada? A jakie wtedy informacje wyskakiwały na YouTubie, kiedy wpisało się hasło "debil""?

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama