R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara1 października 2017 FACEBOOK | 3990 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 22 komentarze

Zamość: Rockowy Pulse of Europe [FOTO, VIDEO]

Fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

“Oda do radości” zagrana na gitarze elektrycznej rozbrzmiewała dziś na Rynku Wielkim w Zamościu. Dała ona sygnał do kolejnego wydarzenia z cyklu Pulse Of Europe.

Dziś (1.10) tradycyjnie w pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 14 euroentuzjaści zebrali się by promować ideę głębszej integracji europejskiej i wspólnych europejskich wartości. Zapraszamy do naszej relacji foto i video z tego wydarzenia. 

Autor: Daniel Czubara
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 8.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "abc" dnia 1 października 2017 o godzinie 16:55:52 napisał:
  Brawo Diana. Wystartuj na Prezydenta, ja i moja rodzina oddamy na Ciebie głos.
  9
  12
  R E K L A M A
 • "granat" dnia 1 października 2017 o godzinie 16:57:20 napisał:
  Czy naprawdę Niemcy są tak zaniepokojeni sytuacją w naszym kraju, sądownictwem i mediami? Sami mają w rękach sporą część rynku medialnego (Fakt, Newsweek, onet, interia, radio RMF), przyjeżdżają na wakacje i są zachwyceni, kupują naszą ziemię, uprawiają ją, przywożą nam swoje towary, budują markety (Kaufland, Lidl), wciskają przestarzałe technologie naszym gminom i miastom (choćby solary). Nie wiem czym są zaniepokojeni... Chyba tym że na ulicach jest bezpiecznie, nie mamy problemu z islamizacją, że Polacy zaczęli o sobie sami stanowić. Sądząc po frekwencji na wiecu poparcia dla UE (czyli polityki Niemiec) można spać spokojnie....
  12
  11
 • "@abc" dnia 1 października 2017 o godzinie 16:58:41 napisał:
  W sumie ja też :) Byłaby dobrym prezydentem Zamościa.
  9
  7
 • "lawyer" dnia 1 października 2017 o godzinie 17:16:23 napisał:
  Granat - idź się lepiej rozerwij , bo wpis żałosny.
  8
  12
 • "observer" dnia 1 października 2017 o godzinie 17:18:44 napisał:
  do granata/granatu - czytając Twoje wypociny refleksja jest jedna - wsadź sobie granat w d... i wyrwij zawleczkę - ale najlepiej na czczo; będzie mniejszy smród.
  7
  15
 • "Normals" dnia 1 października 2017 o godzinie 18:58:03 napisał:
  Biedni ludkowie, czy jesteście tacy zakłamani, oderwani od rzeczywistości, czy tak naiwni? Rzeczywiście wierzycie, że wszyscy ludzie będą braćmi? - przecież, na co dzień gołym okiem widać, że toczy się totalna walka pomiędzy krajami Europy o dominację ekonomiczną, zabezpieczenie partykularnych interesów gospodarczych własnych państw - to nie ma nic wspólnego z braterstwem. Interesowność gospodarcza Unijnych tuzów powoduje, że wyśpiewywane mrzonki o braterstwie brzmią jak czysta hipokryzja, kiedy na każdym kroku mocniejszy bogatszy " brat" nieustannie poucza, ogranicza, ingeruje w sprawy biedniejszego brata, aby ten za bardzo nie rozwinął, aby pozostał na zawsze uzależniony i uległy. A może zamiast ekscytować się tak Elizejskimi Polami szanowne towarzystwo przedstawi promienistą wizję dla własnego miasta, kraju, aby to najpierw Polacy byli dla siebie braćmi budującymi wspólnie pomyślność własnej ojczyzny rozumianej, jako dobro najwyższe, należącej na równych prawach do "Europy Ojczyzn".
  12
  8
 • "Mieszkanka Zamościa" dnia 1 października 2017 o godzinie 19:04:24 napisał:
  Fakt mądra dziewczyna ,nadaje się na prezydenta,w końcu ktoś młody ,myślący perspektywicznie.
  6
  13
 • "do Normals" dnia 1 października 2017 o godzinie 19:08:28 napisał:
  Gdyby nie ma Unia nasz Zamość dalej wyglądałby jak slumsy.
  7
  9
 • "vika" dnia 1 października 2017 o godzinie 19:30:42 napisał:
  Gitarzysta to jak człowiek orkiestra: raz gitara raz szewskie kopyto. Niechby się ta zajął jednym a dobrze
  6
  5
 • "jonasz" dnia 1 października 2017 o godzinie 19:52:24 napisał:
  gosciu piszący do normalsa - nawet nie wiesz co zrobił Gierek dla Zamościa , unia się chowa . Zamość naprawdę wyglądał jak miasteczko XIX wieczne . Unia tak ale nie na kolanach ?
  3
  4
  R E K L A M A
 • "Cham i prostak" dnia 1 października 2017 o godzinie 20:00:18 napisał:
  Nie czuję się, aby w Polsce były zakaz zgromadzeń jak się martwili nasi "zagraniczni bracia" (tutaj się ludzie zgromadzili i jak widać żadna dyktatura z pałami ich nie przepędziła). Dziś można było się solidaryzować z palowanymi obywatelami Katalonii. Diana na prezydenta, ale chyba Wólki Panieńskiej. Całe szczęście w 50 tysięcznym mieście przyszła tylko grupka osób.
  12
  4
 • "veto" dnia 1 października 2017 o godzinie 20:15:08 napisał:
  ... na Wawel !, ... wszystkich pod ścianę !, ... na prezydenta !, ... kupą panowie !, ... na pohybel !, ... to nie on, to on !, ... zwolnić go !, itp. :):):) śmiechu warte, niech się młodzi najpierw nauczą historii naszego kraju
  3
  1
 • "granat" dnia 1 października 2017 o godzinie 20:16:09 napisał:
  Hehe, z niektórych kontrkomentarzy się uśmiałem, osoby je piszące reprezentują iście europejskie wartości braterstwa i tolerancji dla innych poglądów :)
  9
  2
 • "Sray" dnia 1 października 2017 o godzinie 20:35:12 napisał:
  No cóż w każdym kraju są konfidenci. U nas też była (specjalnie małą literą) targowica ,marchlewski, kun, armia ludowa donosząca na gestapo , ubecy na pasku NKWD etc. Ci młodzi co byli na Rynku to nie jeszcze nie konfidenci to tylko pożyteczni idioci.
  13
  5
 • "Thomas" dnia 2 października 2017 o godzinie 1:42:15 napisał:
  Unia milczy kiedy policja brutalnie pacyfikuje, legalne i konstytucyjne referendum niepodległościowe w Katalonii. W podobnym referendum w Szkocji UE wstrzymała oddech, to samo w przypadku BREXIT. I taka to jest UE. W Hiszpanii jawnie złamano konstytucję i nic się nie dzieje. UE zmienia się w super państwo, co to oznacza dla nas, ano to że będziemy pod butem hegemona . Unia rządzona jest przez os Berlin Paryż, a ta os przez Berlin. UE to obecnie fasada, i kryzys finansowy ostatecznie to pokazał. Tworzy się UE kilku prędkości, pierwsza prędkością będą Niemcy, Francja, włochy, i Hiszpania. -===+++++++====================== Za co kochamy UE, za to że jest czy za fundusze? Dzisiaj mówi się o projekcie podniesienia składki członkowskiej. To tylko kwestia czasu, kiedy będziemy płatnikiem netto, na razie jesteśmy na plusie, ale to już się kończy. Błędne przekonanie, że środki europejskie są źródłem bogactwa, wyłącza tradycyjny model, mówiący że to praca jest to źródło bogactwa.. Zresztą o tym bogactwie dobitnie przekonały się kraje PIGS tnące w długach i wysokim bezrobociu. ≠=+++++++++++==+%%+%+++
  4
  2
 • "Anonim" dnia 2 października 2017 o godzinie 2:18:59 napisał:
  Co to waszym zdaniem są europejskie wartości? C o to znaczy być Europejczykim? Czy mieszkaniec Ukrainy leżącej w Europie nie jest europejczykiem, tak samo Rosjanie, Norwegowie, Szwajcarzy, czieszkańcy innych krajów leżących w Europie tez nimi nie są. Skoro są to reprezentują wartości europejskie. Organizując takie akcje warto zadać sobie pytanie Quo vadis Europo.? Czy Europa ma wartości, czy jak je ma to mozna je nazwac warttosciami? To wartosci uksztaltowaly europe. Brak wartosci to dryfowanie. pełni zgadzam się z Thomas, przy czym moja ocena jest bardziej pesymistyczna.
  4
  0
 • "Thomas" dnia 2 października 2017 o godzinie 8:43:47 napisał:
  Europe "The Final Coutdown" czyli końcowe odliczanie - jak to aktualnie brzmi. I to było w latach 80-tych..Utwór szwedzkiej grupy Europe jest dosyć często granym utworem.
  0
  0
 • "Anonim" dnia 2 października 2017 o godzinie 10:23:17 napisał:
  Tym razem na wydarzeniu z cyklu Pulse Of Europe nie widziałam radnego Nizioła ( największego aktywisty ). Jaka szkoda a tak mu było do twarzy z niebieskim balonikiem (zresztą tak jak kiedyś z czerwonym) . Ale co tam kolory , ważne aby być cały czas na świeczniku.
  5
  0
 • "Franciszek" dnia 2 października 2017 o godzinie 10:52:22 napisał:
  Ładnemu we wszystkim do twarzy.
  0
  0
 • "por.zUbek" dnia 2 października 2017 o godzinie 12:57:00 napisał:
  Byłem przeciwny przystąpieniu Polski do UE na zasadach ubogiego krewnego z 10 letnim "okresem przygotowawczym" -czytaj wydojeniu Polski z majątku narodowego. Stało się.. Nie do takiej Unii przystąpiliśmy.. Powoli widać ,że to Niemcy i Francja nie pasują do "idei głębszej integracji europejskiej i wspólnych europejskich wartości " ! Chyba ,że chodzi tu o ideę federalizmu niemieckiego i pod ich kontrolą.. Tu Pani Diana powinna zastanowić się komu klaszcze i dmucha te niebieskie baloniki. Mimo wszystko nie negujmy Unii, Unia to nie tylko makrela i makaron. Oni odejdą ale duch ekonomicznego "drang nacht osten" zostanie.. i z tym trzeba walczyć.
  3
  0
  R E K L A M A
 • "Thomas" dnia 2 października 2017 o godzinie 14:49:04 napisał:
  Ja również byłem przeciwny przystąpieniu Polski do UE. nie tylko na warunkach ubogiego krewnego, ale nie podobał mi się sposób negocjacji i warunki negocjacyjne, drakoński okres przygotowawczy. Dlatego w referendum glosowałem za tym aby Polska nie wstępowała do struktur.
  3
  1
 • "Thomas" dnia 2 października 2017 o godzinie 15:06:44 napisał:
  Dla miłośników hibernacji. Czy gdyby Unia Europejska nie sypnęła kasa za którą trzeba zapłacić - czy kochalibyście Unię Europejską bezwarunkowo? Skoro już można spotkać info o możliwości podwyższenia składki członkowskiej do UE to czas kiedy będziemy płatnikiem netto skończy się. I przyczynie się do Tego Brexit (ubytek składki ponad 20 mld Euro), wyższa składka, stworzenie europy dwóch prędkości. Europa dwóch prędkości (pierwsza prędkość ma wyglądać tak Hiszpania, Włochy, Francja i Niemcy plus przystawki) która rządzi oś Berlin Paryż - a tą osią Berlin. nie miejmy złudzeń, na naszych oczach powstaje superpaństwo, a to oznacza zmianę priorytetów i pojawienie się hegemona. (Nie hegemona z serii komiksów o dwóch dzielnych wojach). ======================================================================= Już raz byliśmy w RWPG - Radzie Wzajemnej pomocy gospodarczej. z wirtualną walutą Wróblem Transferowym (europejski odpowiednik to ECU). mechanizm rubla transferowego był prosty - hegemon czyli wiadomo kto kupował za niego ekstra towary w RWPG, łącznie z walutami, ale od hegemona można było kupić tylko w twardych walutach tj. dolar, dem, czy inne. Również i tutaj był jeden dominujący ośrodek czyi hegemon nie było żadnej Osi tylko ślepe posłuszeństwo. Wyłamanie się spod reguł oznaczało groźbę interwencji Wojski Układu Warszawskiego. RWPG w swojej strukturze, nomenklaturze nazewnictwa, celach wspólnej walucie, ale przede wszystkim w socjalizmie , czy z drugiej strony eurosocjalizmie przypomina bliźniaczo UE, tylko było tworem mocno niedoskonałym. ======================================================================= Alternatywą, czy przeciwwagą dla UE jest projekt Intermarium - podział na Europę wschodnią i zachodnią istnieje.
  4
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

@Torres20400 57 minut temu
Moze panu broda urosla?...
?? 59 minut temu
Psiak jest cudny....
magnar
Byłem, wrzuciłem trochę grosza do pus...
Obserwer
Inicjatywa bardzo słuszna bez względu ...
L11A
Idea zbiórki godna najwyższego uznania...
Jacek
Chciałem wrzucić coś do puszki, gdy w...
Robert
Na tą akcję zaprosił ojciec dziecka n...
No
Przecież to ustawka aż wstyd. Wstyd mi...
zygi
Kupujmy kupujmy kupujmy!!!Ludzie to jest...
Jacek
Do której godziny ta zbiórka? Byliśmy...
Zamościanin
Do Rady Miasta powinno się wybierać ka...
klangor
A kiedy w końcu zostanie powołany peł...
niki
Po co te dyskusje o przepisach i pierwsz...
viki
............Tylko niech ze sobą flaszk...
TORRES20400
Na sentymenty mnie wzięło. Na "starym"...
Gabriela Korkos...
Przejście do nowego akapitu (enter) mo...
Gabriela Korkos...
Redakcja postara się was nie zawieść ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny