Sport | ZamośćRedakcja30 lipca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 14 komentarzy

Zamość: Remis w meczu kontrolnym, bramkę zdobył nowy zawodnik – Mateusz Olszak

źródło: kshetman.zamosc.pl
R E K L A M A    B O A R D

W trzecim meczu kontrolnym, podczas letniego okresu przygotowawczego, podopieczni Jacka Ziarkowskiego zremisowali z Chełmianką Chełm 1:1. Do przerwy utrzymywał się wynik 0:0.  

Pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Mateusz Olszak, nowy zawodnik Hetmana Zamość, ostatecznie jednak to on zdobył bramkę, przesądzając tym samym o wyniku spotkania.

Hetman Zamość 1 : 1 Chełmianka Chełm

0:1 Przemysław Kwiatkowski 78 min.

1:1  Mateusz Olszak 81 min.

Hetman: Zawodnik Testowany I – Kanarek, Dudek, Żmuda, Daszkiewicz – Solecki, Kycko, Oziemczuk, Turczyn, Skoczylas – Olszak ponadto grali: Wyłupek, Myśliwiecki, Markowski oraz Zawodnik Testowany II.

Jeszcze przed meczem, klub poinformował o podpisaniu kontraktów z dwoma nowymi zawodnikami. Biało-Zielono-Czerwone barwy reprezentować będą Kamil Oziemczuk który przyszedł do Hetmana z Motoru Lublin, oraz Mateusz Olszak pochodzący z Puław który przyszedł do Hetmana z Chełmianki Chełm.

4 sierpnia na zawodników Hetmana czeka ostatni mecz kontrolny przed rozpoczęciem ligowych rozgrywek. HETMAN Zamość – UNIA Hrubieszów o godzinie 11:00 na boiskach treningowych za Zamojską Rotundą.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "kibic" dnia 30 lipca 2018 o godzinie 13:17:32 napisał:
  Dobry wynik, Chełmianka to czołówka III ligi.
  R E K L A M A
 • "hm" dnia 30 lipca 2018 o godzinie 18:04:00 napisał:
  Mamy skład na spokojną grę w 3 lidze. Tylko wystarczy grać swoje i nie myślec o awansie a o kolejnym meczu. Nie widzę żadnej drużyny,która zagrozi Hetmanowi. Przydałby się koniecznie dobry bramkarz.
 • "x" dnia 30 lipca 2018 o godzinie 20:01:33 napisał:
  Bramkarzem musi być młodzieżowiec, bo w podstawowym składzie jednym młodzieżowcem będzie Daszkiewicz a drugim musi być bramkarz Wyłupek albo jakiś nowy nabytek. Skład na dzisiaj widzę tak: Wyłupek - Kanarek,Żmuda,Dudek, Daszkiewicz - Oziemczuk, Kycko,Skiba(Solecki), Turczyn (Skoczylas) - Olszak, Myśliwiecki.
 • "Persona non grata" dnia 30 lipca 2018 o godzinie 20:11:00 napisał:
  Myśliwiecki mnie nie przekonuje, a tym bardziej Olszak. Strasznie szkoda odejścia Nastałka, ale skoro trener ciągle wystawiał drewnianego Palucha zamiast niego, to nic dziwnego że się chłopak źle czuł i chciał odejść.
  • "zzzz" dnia 30 lipca 2018 o godzinie 20:31:22 napisał:
   Ciekawe kto by miał bramki strzelać. Nie był nie mówić M. Paluch strzelił ich sporo.
  • "zzzz" dnia 30 lipca 2018 o godzinie 20:32:02 napisał:
   *Co by nie mówić
  • "kibic" dnia 30 lipca 2018 o godzinie 20:34:42 napisał:
   Paluch chyba w umowie wypożyczenia miedzy Motorem a Hetmanem miał zapisaną grę od pierwszej do ostatniej minuty bo nigdy nie został zmieniony, opuścił tylko dwa mecze - jeden lekka kontuzja, drugi kartki, miał tutaj dochodzić do pełnej sprawności po kontuzji. A Nastałka szkoda tym bardziej że młodzieżowiec. Mogli mu dać więcej czasu na aklimatyzację.
  • "ktoś" dnia 30 lipca 2018 o godzinie 20:40:00 napisał:
   Jeszcze zatęsknicie za Paluchem, jaki był to był dużo marnował ale zawsze coś strzelił. Zobaczymy jak teraz będzie.
 • "z_boku" dnia 30 lipca 2018 o godzinie 20:15:11 napisał:
  Może i jest skład na awans, ale to okaże się na boisku. Owszem trzeba skupiać się na każdym kolejnym meczu, jednak cel który ta drużyna ma osiągnąć, musi zostać postawiony jasno na początku sezonu, inaczej czeka nas kolejny rok grania na składach buraczanych i pastwiskach.
 • "kibic" dnia 30 lipca 2018 o godzinie 20:19:31 napisał:
  Nie wiecie może co się dzieje z Damianem Otrębą ? Nie grał w żadnym sparingu, nie było newsa że odchodzi. Jakaś kontuzja ?
 • "kibic" dnia 31 lipca 2018 o godzinie 13:02:13 napisał:
  Już wiem co z Damianem Otrębą - ma problemy z kostką i od wczoraj odbywa zabiegi rehabilitacyjne. Dzięki za odpowiedź w innym miejscu pozdrawiam.
 • "PO" dnia 1 sierpnia 2018 o godzinie 10:50:44 napisał:
  Hetmanek Zamojski już niedługo mistrzem Polski!
 • "Prezes" dnia 4 sierpnia 2018 o godzinie 13:33:58 napisał:
  Hetman9-1 Unia Hrubieszów Myśliwiecki 3 Olszak 2 Kanarek 2 Kycko Oziemczuk
 • "kibic" dnia 4 sierpnia 2018 o godzinie 14:11:07 napisał:
  Super wynik oby tak w lidze.
  R E K L A M A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ak
Do klakiera. Pozwolę sobie zauważyć, ...
tadek
mam dość wojenek PiSu (i przystawek) z...
realista
Nikt z Zamojszczyzny się nie dostanie. ...
kaman 26 minut temu
Ot odezwali się intelektualiści. Skąd...
Strażak Sam 37 minut temu
Boże, chroń nas przed takimi Polakami,...
pytanie
Czy pieniądze parafian powinny być w p...
Do hejterka ak
Jak Zamoyski nie zmieniał urzędników,...
kmicic
Szanowni nauczyciele, powołujecie się ...
Robi
Panie niedouczony dziennikarzu, już daw...
Tomek
Może by im ktoś debatę zorganizował?...
ad111
Argumenty "kościółkowych" zawsze te s...
ak
I tak od pięciu lat. Aktywność władz...
ja
upraszczasz i trywializujesz - w tym kra...
observer
a Zawiślak był bardzo aktywny w Sejmie...
TORRES20400
Szkoda w sumie klawiatury. Nie chodzi o ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018