Kultura i rozrywka | ZamośćRedakcja23 lutego 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Rafał Brzozowski w „Siódemce „

fot. Małgorzata Drozd, nadesłane

Wczoraj (22 lutego) w Szkole Podstawowej nr 7 gościł znany piosenkarz i prezenter telewizyjny, który przyjechał do szkoły z inicjatywy Michaliny Litwajtis, przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego. W czasie spotkania uczniowie mieli okazję dowiedzieć się m.in. jak przebiegała kariera muzyczna piosenkarza oraz poznać kulisy pracy prezentera telewizyjnego. Młodzież pytała gościa o plany na najbliższą przyszłość, wspomnienia z pierwszego występu oraz marzenia z dzieciństwa.

Podczas spotkania mieli okazję zaprezentować swoje talenty młodzi wokaliści ze szkoły: Martyna Wnuk z kl. VIa oraz uczennice gimnazjum – Aleksandra Bełz i Zuzanna Gałan z klasy IIa.

Franciszek Barnowski z klasy IIIb swoim wykonaniem piosenki Franka Sinatry „Fly me to the moon”, tak zaimponował piosenkarzowi, że w efekcie obaj panowie wykonali tę piosenkę w duecie.

Z kolei wszyscy uczniowie mieli okazje wspólnie z artystą zaśpiewać jego hit „ Tak blisko”.

Nie obyło się bez sesji zdjęciowej i rozdawania autografów.

Autor zdjęć: Małgorzata Drozd

Autor zdjęć: Bartosz Skowyra

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
zamościak 7 minut temu
nadchodzi sponsor z Haiti...
mieszkaniec - p... 15 minut temu
,,utworzone zostało również nowe stan...
KL 26 minut temu
Kto napiszę historię sławnych Żydów...
k
A pis co wrabia w spółkach skarbu pań...
Jango Fett
Czy to faktycznie ma być obwodnica wewn...
KL
Następna głupia obwodnica. Zamościowi...
love_zamosc
Życze powodzenia w walce o prawa pracow...
MPK
"Jedziemy na wycieczkę, bierzemy misia ...
MPK
zibi - oj chyba jest za pozno...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama