R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara19 lipca 2017 FACEBOOK | 4461 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 15 komentarzy ()

Zamość: Radny Małysz zawiesza członkostwo w PiS

Piotr Małysz (2016) Fot. R. Moteka
R E K L A M A    B O A R D

Radny RM Zamościa, Piotr Małysz złożył do Zarządu Grodzkiego PiS wniosek o zawieszenie jego członkostwa w partii.

Przypomnijmy, że Piotr Małysz dostał się do RM Zamościa w 2014 roku z listy Prawa i Sprawiedliwości. Z czasem jednak drogi jego i klubu PiS rozeszły się. Powodem były głosowania, w których radny Małysz i klub radnych PiS mieli rozbieżne zdania. W efekcie Piotr Małysz został z radnym Krzysztofem Sową usunięty przez kolegów z klubu. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Jak się dowiedzieliśmy radny złożył niedawno do Zarządu Grodzkiego PiS wniosek o zawieszenie jego członkostwa w partii.

Złożyłem informację że zawieszam swoje członkostwo w PiS– potwierdził nam lakonicznie radny Małysz.

Przesłaliśmy wniosek wraz z opinią do władz partii. Nie wiem jaka decyzję podejmą władze partyjne w tej sprawie. Zazwyczaj w takich sytuacjach przychylały się one do wniosku zainteresowanych. Zdarzało się jednak także, że robiły krok dalej. – powiedział nam pytany o wniosek radnego poseł Sławomir Zawiślak, lider partii Jarosława Kaczyńskiego w regionie, szef Lubelskiej Rady Regionalnej PiS.

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "wyborca" dnia 19 lipca 2017 o godzinie 8:27:02 napisał:
  Hahaha a raczej papa rado w przyszłej kadencji .
  6
  3
  R E K L A M A
 • "a" dnia 19 lipca 2017 o godzinie 8:38:05 napisał:
  on już SOBIE załatwił co miał załatwić. Zrobił to jak wielu innych i w obecnej radzie i wielu wcześniej.
  11
  1
 • "Sławek" dnia 19 lipca 2017 o godzinie 9:35:11 napisał:
  Będzie w PiSie Dudy. Widać, że prezydenci zarówno Polski jak i Zamościa nie chcą być marionetkami i wybili się na niepodległość.
  7
  11
 • "." dnia 19 lipca 2017 o godzinie 10:14:05 napisał:
  Niech mi ktoś powie, co takiego zrobił Piotr Małysz? Jakie są jego dotychczasowe dokonania jako radnego? Uważam, że powinien zrzec się mandatu radnego.
  15
  2
 • "znudzony" dnia 19 lipca 2017 o godzinie 10:30:03 napisał:
  Ale news ! I co to zmienia ? Najwyższy już czas aby tego typu decyzje radnych ( posłów) były automatycznie związane z rezygnacją z mandatu radnego ( posła ).
  12
  2
 • "Ja" dnia 19 lipca 2017 o godzinie 10:37:03 napisał:
  Co za strata.........chyba sie skonczy kariera po wyborach
  9
  2
 • "@"."" dnia 19 lipca 2017 o godzinie 11:46:30 napisał:
  To pierwszy radnych w tej kadencji, który od pierwszego dnia przewyższał pozostałych aktywnością prospołeczną. Na nogach (nie samochodem, jak niektórzy, nie ważne, czy zaparkować na miejscu dla niepełnosprawnych, jak jedna radna, czy najlepiej podjechać prosto pod schody) od osiedla do osiedla, zawsze znajdzie czas dla mieszkańców. To, że nie poniża kolegów i prezydenta na sesji nie oznacza, że nie jest aktywnym radnym. Bo widzę, że taką miarę przyjęliście. Obraża radnych - aktywna radna, aktywny radny, traktuje prezydenta jak chłopca na posyłki - bardzo dobra radna, bardzo dobry radny. Radny to działacz społeczny. Piotr Małysz, podobnie jak Piotr Kurzępa, Joanna Budzyńska, Adam Kutyła, Dorota Nowosad, kiedyś Wanda Sędłak, jak jest problem, załatwia go bezpośrednio w wydziale, gdybyście porozmawiali z pracownikami poszczególnych wydziałów, dowiedzielibyście się, ile interwencji podjął radny Małysz. nie pisze o tym na fejsbuku ani nie chwali się na zamosc.tv Zaburzyły się standardy jakości pracy radnych w Zamościu przez celebrytów, którzy nic nie robią, tylko umiejętnie stosują PR na zamosc.tv myśląc, że to zastąpi pracę. Panie Małysz, niech Pan startuje, nie słucha wichrzycieli i będzie radnym kolejnej kadencji. Takich radnych jak Pan Zamość potrzebuje najbardziej!
  10
  10
 • "@"znudzony"" dnia 19 lipca 2017 o godzinie 11:59:08 napisał:
  Jakby karali radnych za odchodzenie z partii, to kto byłby radnym z PO w okręgu 2? Cyba Katarzyna Wołoszyn była kolejna na liście z największą liczba głosów z tego okręgu?
  4
  0
 • "mieszkaniec" dnia 19 lipca 2017 o godzinie 15:06:09 napisał:
  Zawiesić to można gacie na sznurku do wyschnięcia. Chyba ze tzw. politycy zawieszają swoje (swojego) członki (członka). Odrobina godności - chociaż w przypadku tej partyjki to słowo obce.
  3
  1
 • "Anonim" dnia 19 lipca 2017 o godzinie 16:04:46 napisał:
  Do mieszkańca. A jakie to konkretne problemy rozwiązali radni których wymieniłeś . Potrafisz wymienić ?
  2
  2
  R E K L A M A
 • "@Anonim" dnia 19 lipca 2017 o godzinie 16:47:56 napisał:
  Przejdź się do dyrektorów wydziałów i zapytaj. Masz do tego prawo.
  2
  3
 • "@@" dnia 19 lipca 2017 o godzinie 20:20:57 napisał:
  Wybitny radny. Szkoda, że zawiesił działalność. Przecież załatwił sobie pracę w PGK. Porządny radny. Będąc w Łodzi jednocześnie podpisywał listę obecności w pracy w Zamościu. Wybitna jednostka. 1 czerwca zamiast w pracy przebywał na wieży ratuszowej i wyglądał śmieci w mieście. Jakie poświęcenie.
  5
  2
 • "podpis" dnia 19 lipca 2017 o godzinie 21:24:06 napisał:
  kluby gazety polskiej rulez::-) reszta kamandy taka sama
  1
  1
 • "Anonim" dnia 21 lipca 2017 o godzinie 22:50:07 napisał:
  To jakiś krewny Adama Małysza ?
  1
  0
 • "@nonim" dnia 22 lipca 2017 o godzinie 16:36:52 napisał:
  nie ale też skoczek
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Q
K. status prawny kamienic jest raczej ur...
K. 5 minut temu
Znacjonalizować, doprowadzić do ruiny,...
Marian 9 minut temu
Oj Marta... Zamoyski sprzedał pięć ra...
K.
A co na to prawowici właściciele kamie...
tylko sprzedać
Sprzedać, zadłużyć i koncerty i konc...
rudy karzeł
"Sowiecka jakość" straszy nadal?...
Oost.
Lokalne wojenki, pohukiwania odyńców, ...
bxt
Może otwarto jakąś nową azjatycką/ ...
Wilhelm
Następny news będzie o znalazcy kota i...
olo
"Trotyl" Gmyz powiedziałby Schlampe....
mieszkaniec
A mnie ciekawi co zrobi prokuratura Ziob...
sonia
Przypominam Ukraina aspiruje do NATO i U...
Name
pepesza i maria - och, jakież "treściw...
Parafianka
Za moich czasów nie do pomyślenia. Ta...
maria
A w tle podczas wypowiedzi wojewody to j...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny