R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara21 listopada 2017 FACEBOOK | 5252 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 13 komentarzy

Zamość: Radni PiS o cenach biletów MZK i rezolucji PE [VIDEO]

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Klub Radnych PiS Rady Miasta Zamościa zaprezentował na konferencji prasowej projekty dwóch uchwał: dotyczącej obniżki cen biletów MZK oraz odnośnie “antypolskiej rezolucji Parlamentu Europejskiego”. Więcej w naszym materiale video.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "żołądek" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 22:00:48 napisał:
  wywracam się na lewą stronę jak oglądam te durnoty
  R E K L A M A
 • "Jurand" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 22:14:14 napisał:
  A może obniżka prądu panie Zagdanski i diety poselskiej panie Zawislak
 • "Ja" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 0:03:25 napisał:
  Tam jeden z tych panów już miał pomysł na ratowanie PKS, więc może MZK niech zostawi. Dlaczego nie wezmiecie przykładu z Lublina gdzie młodzież do 16 roku życia jeździ za darmo. Chyba, ze w zamosciu mają być sami seniorzy, efekty tej polityki już widać na ulicach miasta
 • "De" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 5:41:59 napisał:
  Smutne Twarze .....
 • "Iwona" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 6:42:39 napisał:
  Kilka miesięcy temu czytałam na tym portalu, że Stowarzyszenie Zamość wspólny dom złożyło wniosek o bezpłatną komunikację MZK dla uczniów. Jak głosowali wówczas radni klubu PiS? Byli przeciw. Skąd taka zmiana stanowiska? No tak wybory się zbliżają. Obłuda!
 • "abc" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 7:00:21 napisał:
  @Iwona hahah trafiony zatopiony. Dwie twarze klubu PiS, wstyd panowie.
 • "Tomek" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 7:50:21 napisał:
  Jakie to wszystko żałosne. I takich wybieracie do rządzenia Polską. Dramat. Nie wracam.
 • "mieszkaniec" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 7:54:12 napisał:
  http://zamosc.tv/tv/10489-nieodplatna-komunikacja/ W internecie nic nie ginie. Pfeifer i Nowakowski również zmieniają zdanie. Wcześniej przeciw teraz za.
 • "Tak jest" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 10:46:40 napisał:
  Problem nie polegał na tym , ze na marszu niepodległości pojawiły się rasistowskie hasła , ponieważ tego typu incydenty w demokratycznym państwie mogą się zdarzyć zawsze. Problem polegał na tym , że siły porządkowe w ogóle nie interweniowały aby ten stan zmienić, ponieważ silniejsza była chęć pochwalenia się , ze marsz przebiegł w pokojowej i rodzinnej atmosferze czyli inaczej jak to wcześniej bywało ( w myśl zasady "przez osiem ostatnich lat Polki i Polacy......." ) W żadnym stopniu nie usprawiedliwia to jednak wielkiej głupoty tych wszystkich, którzy nazwali 60-cio tysięczny marsz niepodległości marszem nazistów.
 • "tomik" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 12:53:56 napisał:
  Najlepiej to wstrzymajcie się od głosu co najlepiej wychodzi wam na sesjach . Nie pomagacie a krytykujecie . Tak wygląda walka o władzę a nie o miasto .region i ludzi ?
  R E K L A M A
 • "Zmc" dnia 23 listopada 2017 o godzinie 0:20:04 napisał:
  Czy miejsce Pana Z. Nie niest czasew w Sejmie w koncu jest posłem i pobiera z tego tytułu finanse. Chyba, ze zadanie posła to wspieranie lokalnych struktur PiS.Ja na Pana nie głosowałem, ale wyborcy liczyli na to, że będzie Pan reprezentował nasz region w sejmie. Chyba, ze liczy Pan na zostanie reprezentantem Zamościa, lecz szansę na tym polu są mizerne.
 • "stas" dnia 23 listopada 2017 o godzinie 18:34:03 napisał:
  kiedy wreszcie zrozumiecie ze nie ma nic za darmo,500 plus kaczor nie wyciąga z kieszeni i daje,płacimy my wszyscy,tak samo z komunikacją ktos bedzie musiał zapłacić za "darmówkę"
 • "emil" dnia 26 listopada 2017 o godzinie 19:10:15 napisał:
  już pan Walewander PKS uzdrowił,przyszła pora na MZK? dziwny dar ma ten pan,za co się nie wezmie to zostają tylko markety

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny