R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara21 listopada 2017 FACEBOOK | 4469 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 13 komentarzy ()

Zamość: Radni PiS o cenach biletów MZK i rezolucji PE [VIDEO]

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Klub Radnych PiS Rady Miasta Zamościa zaprezentował na konferencji prasowej projekty dwóch uchwał: dotyczącej obniżki cen biletów MZK oraz odnośnie “antypolskiej rezolucji Parlamentu Europejskiego”. Więcej w naszym materiale video.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "żołądek" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 22:00:48 napisał:
  wywracam się na lewą stronę jak oglądam te durnoty
  12
  9
  R E K L A M A
 • "Jurand" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 22:14:14 napisał:
  A może obniżka prądu panie Zagdanski i diety poselskiej panie Zawislak
  16
  7
 • "Ja" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 0:03:25 napisał:
  Tam jeden z tych panów już miał pomysł na ratowanie PKS, więc może MZK niech zostawi. Dlaczego nie wezmiecie przykładu z Lublina gdzie młodzież do 16 roku życia jeździ za darmo. Chyba, ze w zamosciu mają być sami seniorzy, efekty tej polityki już widać na ulicach miasta
  12
  5
 • "De" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 5:41:59 napisał:
  Smutne Twarze .....
  8
  5
 • "Iwona" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 6:42:39 napisał:
  Kilka miesięcy temu czytałam na tym portalu, że Stowarzyszenie Zamość wspólny dom złożyło wniosek o bezpłatną komunikację MZK dla uczniów. Jak głosowali wówczas radni klubu PiS? Byli przeciw. Skąd taka zmiana stanowiska? No tak wybory się zbliżają. Obłuda!
  15
  4
 • "abc" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 7:00:21 napisał:
  @Iwona hahah trafiony zatopiony. Dwie twarze klubu PiS, wstyd panowie.
  7
  2
 • "Tomek" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 7:50:21 napisał:
  Jakie to wszystko żałosne. I takich wybieracie do rządzenia Polską. Dramat. Nie wracam.
  7
  2
 • "mieszkaniec" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 7:54:12 napisał:
  http://zamosc.tv/tv/10489-nieodplatna-komunikacja/ W internecie nic nie ginie. Pfeifer i Nowakowski również zmieniają zdanie. Wcześniej przeciw teraz za.
  5
  1
 • "Tak jest" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 10:46:40 napisał:
  Problem nie polegał na tym , ze na marszu niepodległości pojawiły się rasistowskie hasła , ponieważ tego typu incydenty w demokratycznym państwie mogą się zdarzyć zawsze. Problem polegał na tym , że siły porządkowe w ogóle nie interweniowały aby ten stan zmienić, ponieważ silniejsza była chęć pochwalenia się , ze marsz przebiegł w pokojowej i rodzinnej atmosferze czyli inaczej jak to wcześniej bywało ( w myśl zasady "przez osiem ostatnich lat Polki i Polacy......." ) W żadnym stopniu nie usprawiedliwia to jednak wielkiej głupoty tych wszystkich, którzy nazwali 60-cio tysięczny marsz niepodległości marszem nazistów.
  3
  1
 • "tomik" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 12:53:56 napisał:
  Najlepiej to wstrzymajcie się od głosu co najlepiej wychodzi wam na sesjach . Nie pomagacie a krytykujecie . Tak wygląda walka o władzę a nie o miasto .region i ludzi ?
  6
  0
  R E K L A M A
 • "Zmc" dnia 23 listopada 2017 o godzinie 0:20:04 napisał:
  Czy miejsce Pana Z. Nie niest czasew w Sejmie w koncu jest posłem i pobiera z tego tytułu finanse. Chyba, ze zadanie posła to wspieranie lokalnych struktur PiS.Ja na Pana nie głosowałem, ale wyborcy liczyli na to, że będzie Pan reprezentował nasz region w sejmie. Chyba, ze liczy Pan na zostanie reprezentantem Zamościa, lecz szansę na tym polu są mizerne.
  3
  0
 • "stas" dnia 23 listopada 2017 o godzinie 18:34:03 napisał:
  kiedy wreszcie zrozumiecie ze nie ma nic za darmo,500 plus kaczor nie wyciąga z kieszeni i daje,płacimy my wszyscy,tak samo z komunikacją ktos bedzie musiał zapłacić za "darmówkę"
  2
  0
 • "emil" dnia 26 listopada 2017 o godzinie 19:10:15 napisał:
  już pan Walewander PKS uzdrowił,przyszła pora na MZK? dziwny dar ma ten pan,za co się nie wezmie to zostają tylko markety
  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
perła 38 minut temu
Jak to możliwe że przetarg wygrywa fir...
Dorzucę jeszcze jeden kamyczek do ogr...
zamoscianin
Wspomóż nieszczęśników, opłać zal...
apel
Kiedyś na łamach tego portalu prezento...
.
Koszulki z Ronaldo sprzedały się w lic...
do ciekawe
czy jednym z prezesów ogródków nie je...
Komedia
Dolol sieniawa wioska i 3 tys mieszlanco...
Antykibic
Jestem podbudowany tym wynikiem....
zamoscianin
Czyli co, nacjonalizacja? Tęsknisz za k...
zamoscianin
Niektórzy płaczą, że na Starym Mieś...
zamoscianin
Konkretnie kto? Z imienia i nazwiska....
zamoscianin
A Twoim zdaniem co innego ma zrobić mia...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny