Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara16 stycznia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 16 komentarzy

Zamość: Radni PiS krytycznie o inwestycjach, finansach i cenach biletów MZK [VIDEO]

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Radni PiS Rady Miasta Zamościa ponownie złożą swój wniosek w sprawie cen biletów autobusowych MZK.

Radni Prawa i Sprawiedliwości poinformowali o tym podczas wczorajszej (15 stycznia) konferencji prasowej. Uzasadnili także dlaczego głosowali przeciwko prezydenckiemu projektowi budżetu na 2018 rok, krytycznie oceniając sytuację finansową Zamościa i zakres inwestycji. Więcej w naszym materiale wideo.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "szkoda" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 15:52:57 napisał:
  wielka szkoda że Poseł nic nowego nie wnosi tylko dalej wraca do przeszłości mówiąc o budowie mieszkań, ktoś niezorientowany w temacie pomyśli że to były jakieś wyścigi; nie , mieszkania się też buduje jak w Białej a Poseł dalej mąci
  R E K L A M A
 • "zmc" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 18:19:42 napisał:
  Oni generalnie są przeciw, przeciw wszystkim i wszystkiemu co robi obecna władza w Zamościu. Mszczą się, że Prezydent nie został ich marionetką...,,nie bedzie bandyctwa, nie bedzie złodziejstwa nic nie bedzie.." jak powiedział klasyk.
 • "blokers" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 18:30:45 napisał:
  Poseł nie musi mówić prawdy bo wie, że ma immunitet. Także tego... A gdzie kwota wolna od podatku 8 tysięcy złotych dla wszystkich? Gdzie pomoc frankowiczom? Gdzie inwestycje w Polsce wschodniej? Gdzie ochrona życia poczętego?
 • "Zmc@" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 18:31:30 napisał:
  Idź zasraj lepiej czyjeś biuro dziadu
 • "Kaska" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 18:33:08 napisał:
  Kitka na Prezydenta,merytoryczny, młody, przystojniejszych od obecnego.
 • "as" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 19:31:20 napisał:
  Jak zwykle bredzi jak potłuczony, brak szacunku dla mieszkańców Zamościa.
 • "As@" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 19:42:23 napisał:
  Też idź zasraj
 • "z" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 20:40:07 napisał:
  Oczywiście, że bilety autobusowe MZK dla mieszkańców Zamościa którzy ukończyli 60 lat powinny być bezpłatne. Przecież jest logicznym, że miasto (jako właściciel MZK) nie powinno się dorabiać na niezbyt bogatych zamojskich emerytach. W pełni popieram wniosek radnych PiS i ich uwagi dot. budżetu miasta na 2018 r. Po za tym czy jest chociażby jakakolwiek wizja rozwoju naszego miasta? Mam pytanie czy wizja ta to głównie budowa peryferyjnych uliczek, często dla niewielu posesji, przy tym czy budowa ta powinna być finansowa w całości z budżetu miasta? W jakim stopniu jest to sprawiedliwe dla mieszkańców i rozwojowe dla miasta?
 • "blokers" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 20:50:11 napisał:
  Do z - Krasnobrodzka to boczna? Albo wjazd na Polną? Może Sadowa, Brzozowa albo Ciepła... Albo rondo przy Powiatowej, most na Sienkiewicza... Wszystko to boczne uliczki. I dla Ciebie ignorancie - jak komuś zbudują boczną uliczkę, to zaraz dowalają opłatę adiacencką...
 • "z" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 21:16:24 napisał:
  Do "blokersa". Miałem na myśli to, że nie chciałbym by przede wszystkim budowano peryferyjne uliczki w całości z budżetu miasta, ponieważ wtedy jak sądzę korzystają nieliczni mieszkańcy. Bo co w takim razie z bardzo licznymi pozostałymi mieszkańcami? Np. czy ulica Wyszyńskiego wygląda dobrze (chodniki, krawężniki, miejscami nawierzchnia) ? Wydaje się, że lepiej jest przy marketach które zainwestowały w tą ulicę przy wjazdach na swoje parkingi. Ale to przecież zainwestowały markety? A gdzie tu miasto? Czy nie jest to jedna z głównych ulic miasta? ITD, ITP, ITD. Są też inne ulice po których codziennie pieszo przechodzi setki jeśli nie tysiące mieszkańców. Czy są one remontowane? Jak wyglądają przy nich chodniki? Czy tak samo jak na nowo wybudowanych uliczkach peryferyjnych? Swoją drogą jest to ciekawe zjawisko?
  R E K L A M A
 • "blokers" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 21:31:25 napisał:
  No właśnie, widać że nie chodzisz po ulicach. Dziesiątki kilometrów chodników wzdłuż głównych dróg zostało w ostatnich trzech latach wyremontowany. Wyszyńskiego, Reja, Zamoyskiego, Lipska... Nie hejtuj.
 • "z" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 21:58:08 napisał:
  Nie umniejszam zasług w budowie niektórych ścieżek, czy też chodników. Jednak jak wygląda chodnik po jednej stronie ul. Wyszyńskiego obok wielopiętrowych bloków mieszkalnych (np. przy "Okrąglaku"), to każdy może sprawdzić? Nie uważam też że estetyka nowo nałożonego dywanika asfaltowego na stary dywanik asfaltowy np. przy "Starym Szpitalu" (ul. Peowiaków) jest taka sama jak wg mnie wychuchane chodniki z kostki brukowej przy nowo wybudowanych ulicach peryferyjnych. A przecież przy tym szpitalu codziennie przechodzi wielka liczba ludzi, jest tam też ruchliwy przystanek autobusowy.
 • "popieram" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 9:40:31 napisał:
  Nikt inny tylko PIS może zmienić oblicze Naszej Zamojskiej Ziemi, tej Ziemi jak mawiał Wielki Polak!
 • "bacik" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 10:11:46 napisał:
  oj widać dyscyplinę w PiS, wszystkie łapki mówców leżą na wierzchu żeby coś pod spodem nie zmajstrować
 • "yyy" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 11:46:53 napisał:
  co jeszcze tam robi grabarz zamojskich firm "pan" Marek W. ?
 • "Dirty Harry" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 13:59:48 napisał:
  Już niedługo przyjdzie walec i wyru...PiS-owski walec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
z_boku
Wygrzebano jakieś stanowisko RM sprzed ...
TORRES20400
W tym niusie, nie ma najważniejszego. K...
z_boku
Zamojska kolegiata nie została aby par...
Antyklerykał
Zawłaszczanie przestrzeni trwa......
Mefisto
Poszukaj ile kosztował m2 na zielonym r...
KL
Toyota a w środku Idiota....
L.B.
I nadal nie są. 20.04.2019....
Przepowiednia
Mam takie przeczucie, że za niedługo s...
KL
Ta dzielnica to Krasnobród w Zamościu!...
ad111
Artykuł sponsorowany, dlaczego nie ma t...
kmicic
5100 zł za m2? Inwestor chyba pomylił ...
Dumny
Rozumiem, że mieszkańcy płacą za to ...
Cień
Ciekawa akcja popieram ...
Ja
Przecież takich radnych mieszkańcy mia...
witek
ludzie totalny chlam ? jak wyglądają w...
Mefisto
Zaskakujące oschle i surowo oceniasz pr...
edek
Wykluczeni cyfrowo analfabeci....Nie do...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018