R E K L A M A

Z I P

Prawo i Biznes | ZamośćRedakcja23 kwietnia 2018 FACEBOOK | 5262 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 4 komentarze

Zamość: Rada Gospodarcza dyskutowała o strategii

Zamość. Ratusz. Fot. R. Moteka

W piątek (20 kwietnia) odbyło się posiedzenie Rady Gospodarczej przy Prezydencie Miasta Zamość.


Dla przypomnienia – Rada pełni funkcje doradcze i opiniujące związane z rozwojem gospodarczym miasta. Członkowie Rady wspierają działania Prezydenta Miasta dzięki wiedzy, doświadczeniu i znajomości problemów gospodarczych Zamościa.
Wiodącymi tematami spotkania było podsumowanie działań promujących ofertę inwestycyjną Miasta Zamość oraz stan realizacji projektów współfinansowanych z funduszy europejskich.
Dyskusja dotyczyła założeń Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, a także sposobów wsparcia miast średnich tracących funkcję społeczno-gospodarcze, do których został zaliczony Zamość, w celu aktywizacji ich zasobów i potencjałów.

 

(źródło: Invest in Zamosc)

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "K." dnia 23 kwietnia 2018 o godzinie 10:29:11 napisał:
  I co dalej?
  R E K L A M A
 • "Thomas" dnia 23 kwietnia 2018 o godzinie 11:00:47 napisał:
  Powiem krótko - Lubelskie dostanie miliony - takie podejście to jest socjalizm. Gdyby było lubelskie zarobiło miliony to byłoby coś. Nie jest tajemnicą, że na skutek BREXIT będzie duży ubytek składki w budżecie unijnym tak samo jak to, że polska już wstępnie zadeklarowała chęć płacenia większej składki.
 • "antyklerykał" dnia 23 kwietnia 2018 o godzinie 19:11:57 napisał:
  Pogadali, a i tak dzisiątki milionów dotacji UE i krajowych idzie na renowację "kleszych budowli". A coś dla rozwoju? A coś dla ludzi, aby chcieli tu mieszkać? A coś dla chorych, emerytów, niepełnosprawnych? A coś dla przedsiębiorców, którzy mimo "januszowych" interesów (bo umowa zlecenie za najniższą karajową, bo z dopłatą z PUP, bo staż i nic więcej, bo...) dają jakieś miejsca pracy?
 • "Thomas" dnia 24 kwietnia 2018 o godzinie 0:37:21 napisał:
  Kapitalizm tak, nie dla NEP, NIE socjalizmowi któremu już raz powiedzieliśmy nie w 1889 r.. Ta UE do której wystąpilismy po kryzysie Finansowym zmieniła się i zmienia się co nie jest niczym dla nas dobrym.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny