Prawo i Biznes | ZamośćRedakcja23 kwietnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 4 komentarze

Zamość: Rada Gospodarcza dyskutowała o strategii

Zamość. Ratusz. Fot. R. Moteka

W piątek (20 kwietnia) odbyło się posiedzenie Rady Gospodarczej przy Prezydencie Miasta Zamość.


Dla przypomnienia – Rada pełni funkcje doradcze i opiniujące związane z rozwojem gospodarczym miasta. Członkowie Rady wspierają działania Prezydenta Miasta dzięki wiedzy, doświadczeniu i znajomości problemów gospodarczych Zamościa.
Wiodącymi tematami spotkania było podsumowanie działań promujących ofertę inwestycyjną Miasta Zamość oraz stan realizacji projektów współfinansowanych z funduszy europejskich.
Dyskusja dotyczyła założeń Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, a także sposobów wsparcia miast średnich tracących funkcję społeczno-gospodarcze, do których został zaliczony Zamość, w celu aktywizacji ich zasobów i potencjałów.

 

(źródło: Invest in Zamosc)

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "K." dnia 23 kwietnia 2018 o godzinie 10:29:11 napisał:
  I co dalej?
  R E K L A M A
 • "Thomas" dnia 23 kwietnia 2018 o godzinie 11:00:47 napisał:
  Powiem krótko - Lubelskie dostanie miliony - takie podejście to jest socjalizm. Gdyby było lubelskie zarobiło miliony to byłoby coś. Nie jest tajemnicą, że na skutek BREXIT będzie duży ubytek składki w budżecie unijnym tak samo jak to, że polska już wstępnie zadeklarowała chęć płacenia większej składki.
 • "antyklerykał" dnia 23 kwietnia 2018 o godzinie 19:11:57 napisał:
  Pogadali, a i tak dzisiątki milionów dotacji UE i krajowych idzie na renowację "kleszych budowli". A coś dla rozwoju? A coś dla ludzi, aby chcieli tu mieszkać? A coś dla chorych, emerytów, niepełnosprawnych? A coś dla przedsiębiorców, którzy mimo "januszowych" interesów (bo umowa zlecenie za najniższą karajową, bo z dopłatą z PUP, bo staż i nic więcej, bo...) dają jakieś miejsca pracy?
 • "Thomas" dnia 24 kwietnia 2018 o godzinie 0:37:21 napisał:
  Kapitalizm tak, nie dla NEP, NIE socjalizmowi któremu już raz powiedzieliśmy nie w 1889 r.. Ta UE do której wystąpilismy po kryzysie Finansowym zmieniła się i zmienia się co nie jest niczym dla nas dobrym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
nienasycona ćw...
hmmm.... obstawiam że jeżeli ktoś ły...
dd
Trzech radnych natomiast tablety dwa. Cz...
Redakcja
Dziękujemy za ten komentarz. I My i Ty ...
Redakcja
To tymczasowa strona. Dostęp zostanie w...
Redakcja
To tymczasowa strona....
.
Czy zostanie zachowany dostęp do archiw...
Kubel
Chaba wejdą wszyscy? na barana...
tur
Też nie rozumiem jak można wstawić na...
KL
"Ostatni będą pierwszymi, a pierwsi os...
MS
posel Zawislak najlepszy ale od końca...
MS
Panowie ale sukces oddaj tez diety!...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018