Lifestyle | Zamośćtekst nadesłany6 listopada 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: PUP Zamość Liderem Aktywizacji Osób Młodych

Urząd Pracy, foto: Piotr Rogalski
R E K L A M A    B O A R D

W dniu 26 października 2018 roku w siedzibie Business Centre Club w Warszawie, podczas konferencji pt. „Innowacje wspierające przejście z systemu edukacji na rynek pracy” Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Zamościu, Pan Marian Hawrylak, odebrał z rąk Pani Ewy Flaszyńskiej, Dyrektora Departamentu Rynku Pracy Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Pana Marka Domagały, Prezesa Zarządu Fundacji Promocji Inicjatyw Społecznych „POLPROM”, statuetkę oraz dyplom Lidera Aktywizacji Osób Młodych 2018.

Powyższe odznaczenie zostało przyznane w konkursie na najlepsze praktyki instytucji rynku pracy ogłoszonym przez wyżej wymienioną Fundację.

Tegoroczna uroczystość została objęta honorowym patronatem Pani Elżbiety Rafalskiej Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz patronatem Business Centre Club.

W tej edycji konkursu oceniane były nowatorskie działania zwiększające skuteczność wsparcia kierowanego do osób młodych, a w szczególności powodujące wzrost zaufania młodego pokolenia do instytucji rynku pracy, partnerskiego traktowania młodych klientów na każdym etapie wsparcia, zwiększania wiedzy osób młodych o rynku pracy oraz zapewnienia zgodności wsparcia kierowanego do osób młodych z potrzebami lokalnego rynku pracy i regionalnymi strategiami rozwoju.

Działania realizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu zostały wysoko ocenione przez Radę Nagrody. Urząd otrzymał nagrodę główną i po raz drugi tytuł „Lidera Aktywizacji Osób Młodych” 2018, jako jeden z 10 powiatowych urzędów pracy w skali kraju i jedyny w województwie lubelskim.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
z_boku
Wygrzebano jakieś stanowisko RM sprzed ...
TORRES20400
W tym niusie, nie ma najważniejszego. K...
z_boku
Zamojska kolegiata nie została aby par...
Antyklerykał
Zawłaszczanie przestrzeni trwa......
Mefisto
Poszukaj ile kosztował m2 na zielonym r...
KL
Toyota a w środku Idiota....
L.B.
I nadal nie są. 20.04.2019....
Przepowiednia
Mam takie przeczucie, że za niedługo s...
KL
Ta dzielnica to Krasnobród w Zamościu!...
ad111
Artykuł sponsorowany, dlaczego nie ma t...
kmicic
5100 zł za m2? Inwestor chyba pomylił ...
Dumny
Rozumiem, że mieszkańcy płacą za to ...
Cień
Ciekawa akcja popieram ...
Ja
Przecież takich radnych mieszkańcy mia...
witek
ludzie totalny chlam ? jak wyglądają w...
Mefisto
Zaskakujące oschle i surowo oceniasz pr...
edek
Wykluczeni cyfrowo analfabeci....Nie do...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018