R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara2 września 2017

Zamość: Pulse of Europe – bis

Fot. Facebook

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Już jutro (3 września) o godzinie 14.00 w Zamościu po raz drugi zorganizowane zostanie 60 minut dla Europy.

Pulse of Europe to ruch obywatelski mający na celu promować idee wspólnotowe. Przypomnijmy, że pierwsza edycja Pulse of Europe w Zamościu odbyła się 6 sierpnia. Pisaliśmy o niej TUTAJ.

Chcemy być głośni i widoczni na ulicach Europy.. dlatego w kilkudziesięciu miastach aktywiści Pulse of Europe.. zrobią dokladnie to samo w sposób synchroniczny..

Niezależnie czy w Paryżu.. Berlinie.. Amsterdamie.. Warszawie albo Wiedniu.. lub mniejszym Magdeburgu.. Gießen czy właśnie Zamościu.. równo o godzinie 14.00 powietrze przetnie ”Oda do radości”

Pulse of Europe jest kompletnie apolitycznym ruchem.. aczkolwiek Zjednoczona Europa to kolos z którego jesteśmy bardzo dumni.. Pomijając fakt że ponad 500 milionów ludzi z 28 państw to przeciwwaga dla każdego kto chciałby pogrywać.. istnieją jeszcze określone zasady których chcemy dopilnować w ramach naszej aktywności.. Wolność osobista.. prawa człowieka.. i sprawiedliwość.. muszą być zagwarantowane w całej Europie! Przestrzeganie prawa musi być zapewnione we wszystkich dziedzinach życia – dzisiaj i w przyszłości…i dokładnie takie wartości znajdziecie na naszym niebieskim pokładzie..

60 minut dla Europy raz w miesiącu.. to minimalna cena jaką można zapłacić za tak wyjątkową i elitarną wspólnotę.. dlatego serdecznie zapraszamy na zamojski rynek punktulanie o godzinie 14.00.. w niedzielę 3 września.. Zapraszamy rodziny z dziećmi.. i każdego kto chciałby poczuć niebieski powiew.. który dmucha w nasze żagle..

Jeżeli chcesz cokolwiek zrobić dla Zjednoczonej Europy.. to idealnie trafiłeś.. i tutaj nie ma się nad czym zastanawiać.. – zachęcają organizatorzy zamojskiego Pulse of Europe.

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 9 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "wyborca" dnia 2 września 2017 o godzinie 19:27:57 napisał:
    A co na to prezes?
    0
    0
  • R E K L A M A


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

TORRES20400
Ale co niby mają poprawić?...
Zegarmistrz
W tekście jest dużo nieścisłości. P...
Zegarmistrz
Nawet tutaj Zawiślak musiał przemówi...
TORRES20400
Oczywiście, poza p. Oliwią....
TORRES20400
O co tu się czepiać? P. Oliwia przepis...
por.zUbek
"xyz" ma rację! Fejsbuk jako źródło ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017