R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara2 września 2017 FACEBOOK | 4440 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1) ()

Zamość: Pulse of Europe – bis

Fot. Facebook
R E K L A M A    B O A R D

Już jutro (3 września) o godzinie 14.00 w Zamościu po raz drugi zorganizowane zostanie 60 minut dla Europy.

Pulse of Europe to ruch obywatelski mający na celu promować idee wspólnotowe. Przypomnijmy, że pierwsza edycja Pulse of Europe w Zamościu odbyła się 6 sierpnia. Pisaliśmy o niej TUTAJ.

Chcemy być głośni i widoczni na ulicach Europy.. dlatego w kilkudziesięciu miastach aktywiści Pulse of Europe.. zrobią dokladnie to samo w sposób synchroniczny..

Niezależnie czy w Paryżu.. Berlinie.. Amsterdamie.. Warszawie albo Wiedniu.. lub mniejszym Magdeburgu.. Gießen czy właśnie Zamościu.. równo o godzinie 14.00 powietrze przetnie ”Oda do radości”

Pulse of Europe jest kompletnie apolitycznym ruchem.. aczkolwiek Zjednoczona Europa to kolos z którego jesteśmy bardzo dumni.. Pomijając fakt że ponad 500 milionów ludzi z 28 państw to przeciwwaga dla każdego kto chciałby pogrywać.. istnieją jeszcze określone zasady których chcemy dopilnować w ramach naszej aktywności.. Wolność osobista.. prawa człowieka.. i sprawiedliwość.. muszą być zagwarantowane w całej Europie! Przestrzeganie prawa musi być zapewnione we wszystkich dziedzinach życia – dzisiaj i w przyszłości…i dokładnie takie wartości znajdziecie na naszym niebieskim pokładzie..

60 minut dla Europy raz w miesiącu.. to minimalna cena jaką można zapłacić za tak wyjątkową i elitarną wspólnotę.. dlatego serdecznie zapraszamy na zamojski rynek punktulanie o godzinie 14.00.. w niedzielę 3 września.. Zapraszamy rodziny z dziećmi.. i każdego kto chciałby poczuć niebieski powiew.. który dmucha w nasze żagle..

Jeżeli chcesz cokolwiek zrobić dla Zjednoczonej Europy.. to idealnie trafiłeś.. i tutaj nie ma się nad czym zastanawiać.. – zachęcają organizatorzy zamojskiego Pulse of Europe.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Solfernus
A co tam na plebanii w Wielączy ? Bez z...
Joanna 34 minuty temu
Ciekawe ilu z nich zostało przeniesiony...
Wielmożny Pan ...
To nie ma już koncertów w podzamojskic...
z_boku
Piszą że dziennik, ale materiału wyst...
ad111
Pomaga się innym ludziom, bo jesteśmy ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny