R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara2 września 2017

Zamość: Pulse of Europe – bis

Fot. Facebook

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Już jutro (3 września) o godzinie 14.00 w Zamościu po raz drugi zorganizowane zostanie 60 minut dla Europy.

Pulse of Europe to ruch obywatelski mający na celu promować idee wspólnotowe. Przypomnijmy, że pierwsza edycja Pulse of Europe w Zamościu odbyła się 6 sierpnia. Pisaliśmy o niej TUTAJ.

Chcemy być głośni i widoczni na ulicach Europy.. dlatego w kilkudziesięciu miastach aktywiści Pulse of Europe.. zrobią dokladnie to samo w sposób synchroniczny..

Niezależnie czy w Paryżu.. Berlinie.. Amsterdamie.. Warszawie albo Wiedniu.. lub mniejszym Magdeburgu.. Gießen czy właśnie Zamościu.. równo o godzinie 14.00 powietrze przetnie ”Oda do radości”

Pulse of Europe jest kompletnie apolitycznym ruchem.. aczkolwiek Zjednoczona Europa to kolos z którego jesteśmy bardzo dumni.. Pomijając fakt że ponad 500 milionów ludzi z 28 państw to przeciwwaga dla każdego kto chciałby pogrywać.. istnieją jeszcze określone zasady których chcemy dopilnować w ramach naszej aktywności.. Wolność osobista.. prawa człowieka.. i sprawiedliwość.. muszą być zagwarantowane w całej Europie! Przestrzeganie prawa musi być zapewnione we wszystkich dziedzinach życia – dzisiaj i w przyszłości…i dokładnie takie wartości znajdziecie na naszym niebieskim pokładzie..

60 minut dla Europy raz w miesiącu.. to minimalna cena jaką można zapłacić za tak wyjątkową i elitarną wspólnotę.. dlatego serdecznie zapraszamy na zamojski rynek punktulanie o godzinie 14.00.. w niedzielę 3 września.. Zapraszamy rodziny z dziećmi.. i każdego kto chciałby poczuć niebieski powiew.. który dmucha w nasze żagle..

Jeżeli chcesz cokolwiek zrobić dla Zjednoczonej Europy.. to idealnie trafiłeś.. i tutaj nie ma się nad czym zastanawiać.. – zachęcają organizatorzy zamojskiego Pulse of Europe.

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 9 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "wyborca" dnia 2 września 2017 o godzinie 19:27:57 napisał:
    A co na to prezes?
    0
    0
  • R E K L A M A


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

SPAN
@ad111 - Jeszcze bardziej Ciebie nie lub...
Daniel Czubara 34 minuty temu
Odpowiem krótko. Staramy się przedstaw...
"młode miasto" 53 minuty temu
Ad "to ask". Odpowiadam za redaktora - ...
leszek
Proponuje Straży Miejskiej zająć się...
ktoś z miasta
i bardzo dobrze policja wszystkiego nie ...
Thomas
O jaki puls Europy jednej czy dwóch pr...
He he
Unia - Olimpia 6 : 1. 5 : 0 do przerwy i...
eljot
Na 23 radnych obecnych było 17,a gdzie ...
Straż Miejska jest potrzebna , Policja ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017