R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara3 września 2017 FACEBOOK | 4421 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 24 komentarze ()

Zamość: Pulse of Europe 2.0 [FOTO, VIDEO]

Fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Dziś na Rynku Wielkim w Zamościu odbyła się kolejna edycja happeningu Pulse of Europe – imprezy propagującej integrację europejską. Mimo deszczowej pogody zebrało się ok. 50 osób. Było wspólne odśpiewanie “Ody do radości”, przemówienia i zabawa. Zapraszamy do naszej relacji z wydarzenia.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "spam" dnia 3 września 2017 o godzinie 17:43:42 napisał:
  ok. 50???? really?
  8
  6
  R E K L A M A
 • "k" dnia 3 września 2017 o godzinie 19:37:13 napisał:
  Brawo Diana
  6
  11
 • "el" dnia 3 września 2017 o godzinie 19:47:05 napisał:
  Piękna jest ta Pani Diana !
  4
  9
 • "L11A" dnia 3 września 2017 o godzinie 21:18:49 napisał:
  Za PRL - u komuna głosiła, że zachód wraz ze swoim systemem wartości jest zgniły, nic nie warty a jedyny szczęśliwy, idealny ustrój to ten sowiecki, który siłą narzucono krajom Europy Wschodniej. Teraz w Polsce w tym w Zamościu wszystko przewraca się do góry nogami, bowiem wielu dawnych towarzyszy byłych członków nieboszczki PZPR publicznie przekonuje społeczeństwo do demokratycznych Europejskich wartości, które sami do niedawna uważali za zgniliznę. To już jest cyrk!!!
  16
  6
 • "piekarz feliks" dnia 3 września 2017 o godzinie 21:27:12 napisał:
  Mało ich, z tej maki chleba już nie będzie. PiS ich zjada i bierze samodzielnie władze, większość w radzie i prezydenta. Pociąg niedługo odjedzie wskakujcie ino chyżo, bo dubla nie będzie.
  10
  4
 • "Anonim" dnia 4 września 2017 o godzinie 8:52:24 napisał:
  o, proszę Czarny Protest na niebiesko (a wgłębi czerwoni)
  12
  5
 • "liczydło" dnia 4 września 2017 o godzinie 10:15:56 napisał:
  50 to było balonów a nie osób, nie wierzycie? to policzcie
  5
  3
 • "przodownik bonifacy" dnia 4 września 2017 o godzinie 10:31:01 napisał:
  Garstka , żal patrzeć, czy jest sens to robić?
  6
  4
 • "Forest" dnia 4 września 2017 o godzinie 11:45:35 napisał:
  Ale pikna RUSAŁKA, tj. ruska lalka.
  1
  1
 • "V Kolumna" dnia 4 września 2017 o godzinie 11:48:54 napisał:
  W dniach 14-20 IX, przy granicy polskiej,po stronie Białorusi bedą bodaj największe od lat rosyjsko- białoruskie manewry wojskowe Zapad2017 z udziałem - oficjalnie ok.16 tys, a nieoficjalnie z udziałem ponad 100 tys żołnierzy. Uważajmy też w tych dniach na V rosyjską kolumnę w Polsce..."
  4
  3
  R E K L A M A
 • "wstyd dla Zamościa" dnia 4 września 2017 o godzinie 12:30:05 napisał:
  jak on jest żenujący, drugi zresztą też. Ale że bezradnej nie ma toż to szok
  5
  4
 • "monter kleofas" dnia 4 września 2017 o godzinie 12:39:00 napisał:
  Szkoda tej Diany bo ładna.
  4
  6
 • "Anonim" dnia 4 września 2017 o godzinie 17:09:34 napisał:
  Najbardziej śmieszą mnie niebieskie baloniki w rękach "czerwonych braci" . Panie radny Nizioł czy naprawdę pan myślisz że ludzie mają tak słabą i krótką pamięć i już zapomnieli co pan robił iw czasach komuny . Nie bądz pan naiwny bo my pamiętamy i będziemy o tym przypominać tak długo aż się pan nie wycofasz z życia publicznego
  7
  2
 • "Thomas" dnia 4 września 2017 o godzinie 22:35:41 napisał:
  Nic a nic z tego nie rozumiem. a wy to rozumiecie?
  3
  3
 • "Thomas" dnia 4 września 2017 o godzinie 22:51:57 napisał:
  ZAPAD 2017 i 17 września to brzmi dosyć zlowieszczo. Ponieważ Polska leży w crush zonie jestem ciekaw co by było gdyby przyszły zielone ludziki. Jak zachowa się UE? Chyba jak w słowach tego Francuza w 1939 r.. Nie muszę tego przypominać. Czy to science fiction czy fantasy tego nie wiem. przypomnę tylko Polski nie stać ma komfort bycia neutralnym. Czasem lepiej na pewne rzeczy patrzeć inaczej, zazdroszczę optymizmu i Ody do radości.
  8
  0
 • "Dociekliwy" dnia 5 września 2017 o godzinie 0:11:02 napisał:
  Co wspólnego ma uroda tej czy innej Diany z meritum czyli ideą tego mizernego zgromadzenia?
  3
  0
 • "Thomas" dnia 5 września 2017 o godzinie 0:44:09 napisał:
  Lekcja historii jaką udzielił w świetnym przemówieniu Prezydent USA Donald Trump to powinien być punkt wyjścia w dyskusji kim jesteśmy i do czego dążymy. W ogromnym skrócie Donald Trump przypomniał nam, że jesteśmy dumnym narodem, o wspaniałej, acz tragicznej historii. Polska była potęga, Polska potęga zaczęła rodzić się u schyłku dynastii dwóch ostatnich Wielkich Piastów, najpierw zjednoczonej po rozbiciu dzielnicowej, z drewnianej do murowanej PO INTERMARIUM JAGIELLONÓW CZY JAK KTO WOLI RZECZPOSPOLITEJ Trojga Narodów. To był okres złotej wolności szlacheckiej, nie przypominam sobie, aby kraje przyszłej EU słyszałem o czymś takim. Był to okres największej potęgi. Ale kilka wieków później nasz kraj przestał istnieć, i to w okresie najlepszym dla siebie. Przypomnę gtylko, że był t okres kiedy przez moment nasz kraj był silnie od Niemiec czy Rosji. Był to okres przed wielkimi okryciami i rewolucją, to czas kiedy biedna Europa zaczęła się bogacic. nic nie jest dane raz na zawsze, zwłaszcza w tak dynamicznym otoczeniu. UE to nie jest ta sama UE do której wstapilismy. Debata Merkel vs Schulz zapowiada głębokie zmiany strukturalne, które nie są korzystne dla nas. To co dostaliśmy z UE, trzeba będzie oddać, kiedy będziemy płatnikiem netto. Te piękne wartości jakie przyseiecaja UE, a które zostały w pięknych słowach wymienione, mają się nijak do tego co się dzieje. Np. Traktat Lizbonski. Nadmiernie, że wiele krajów nie należy do UE, nie korzysta ze środków europejskich czyli funduszy, a mimo to świetnie się rozwija. Takie kraje jak Norwegia trzykrotnie w referendum powiedzieli UE stanowczo nie, podobnie zrobiła Szwajcaria, Wielka Brytania rozpoczęła BREXIT i to zrobiły bardzo bogate kraje - widocznie Norwegowie uznali, że są Norwegii, a skoro są nimi to też są Europejczykami. UE to nie tylko wspólnota idei i wartości, UE to przede wszystkim wspólnota mniejszych i większych interesów a tutaj nie ma kompromisów. Na koniec kim chcemy być w UE czy podmiotem czy przedmiotem?
  5
  0
 • "Dociekliwy" dnia 5 września 2017 o godzinie 0:56:02 napisał:
  A co sądzi o tym komuna?
  4
  1
 • "Thomas" dnia 5 września 2017 o godzinie 1:04:53 napisał:
  Mam pytanie do zwolenników UE, czy Polska może dogonić Niemcy? O tum mówił prof . Leszek Balcerowicz.
  2
  0
 • "to ask" dnia 5 września 2017 o godzinie 10:03:25 napisał:
  Niebieskie baloniki przyniosły popularność panu Kutyle ( pan Adam zdeklasował swojego guru w rankingu na najlepszego radnego RM ) co jak widać pozazdrościł radny Nizioł, który również postanowił pokazać się w otoczeniu unijnych barw. Taka aktywność oznacza, że kampania wyborcza już się rozpoczęła
  6
  2
  R E K L A M A
 • "Thomas" dnia 5 września 2017 o godzinie 19:33:19 napisał:
  Bardzo ciekawa fotogaleria
  0
  0
 • "Normals" dnia 8 września 2017 o godzinie 22:51:59 napisał:
  Tak, ciekawa i bardzo pomocna będzie jako ściągawka przy najbliższych wyborach samorządowych.
  1
  0
 • "Ann" dnia 9 września 2017 o godzinie 10:28:06 napisał:
  Czy Thomas wie co to jest grafomania ?
  0
  0
 • "Thomas" dnia 10 września 2017 o godzinie 10:57:55 napisał:
  Pozdrawiam Anię. ODPOWIEM KRÓTKO - GRAFOMANIA TO PROPAGANDA SUKCESU, TO KULT UNII EUROPEJSKIEJ. FUNDUSZY EUROPEJSKICH I WARTOŚCI EUROPEJSKICH EUROPEJCZYKÓW. Na szczęście jest dialektyka.
  0
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Asd
Czyli za jednym zamachem wzmocnienie Het...
Oneb
Ptaszki ćwierkają, że ktoś wyszedł ...
Taka kasa ! Więcej niż Prezydent. Nies...
Oneb
Ptaszki ćwierkające, że kandydatką n...
... 5 minut temu
Hahahahhhah .... akcje Krajowej Spółki...
lewicowy
karteczka bredzisz. Zamojskie SLD weszł...
ad111
Daltego cały ten "news" wyjęty jest ni...
fucha
A po co radnemu Niziołowi twój głos. ...
fucha
Po co tak się pchać na ten urząd Prez...
z_boku
Zamość tylko mignął w tym spocie, ż...
observer
geriatria klimakteryjna + wieloobrotowo-...
karteczka
Stare dzieje . Wydaje się , że koledzy...
ad111
Filmik słabiutki, nie ma się czym eksc...
por.zUbek
Nie narodowy tylko partyjny..Reszta zgod...
por.zUbek
@K - przypominam , że mieliśmy przyśp...
nauczyciel
To i tak nic, w porównaniu z wprowadzan...
lalala
Trenerem Kryształu od nowego sezonu p. ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny