Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćRedakcja4 kwietnia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 6 komentarzy

Zamość: PSONI oddało do użytku autobus [FOTO, VIDEO]

R E K L A M A    B O A R D

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu oficjalnie oddało do użytku nowo zakupiony autobus do przewozu Osób z Niepełnosprawnością w placówce – Warsztacie Terapii Zajęciowej.

Uroczystość miała miejsce 4 marca 2019 (czwartek) przy budynku ul. Orlicz – Dreszera 14.

Piotr Błażewicz, Przewodniczący Rady Miasta Zamość, Członek Zarządu koła PSONI, podkreślił, że samochód jest nowoczesny i bezpieczny. Pozwoli zaoszczędzić pieniądze na przewozach i co ważne bezpiecznie dowieźć i przywieźć dzieci.

W wydarzeniu wzięli udział:

 • Jadwiga Stromkie, Przewodnicząca Zarządu PSONI Koło w Zamościu,
 • Piotr Błażewicz, Przewodniczący Rady Miasta Zamość, Członek Zarządu PSONI Koło w Zamościu,
 • Jerzy Dębski, Dyrektor Oddziału Lubelskiego PFRON,
 • Wyświęcenia autobusu dokonał Ksiądz Czesław Koraszyński – Kapelan Szpitala Jana Pawła II w Zamościu.

Specjalny Autobus do przewozu osób z Niepełnosprawnością Intelektualną zakupiony został przy współfinansowaniu ze środków PFRON, oraz środków PSONI Koło w Zamościu pozyskanych m.in. w kampanii 1%. Wyposażony jest w 18 miejsc siedzących, miejsce na wózek i windę. Jest to już trzeci tak specjalistyczny autobus należący do PSONI Koło w Zamościu, podnoszący jakość codziennej pracy z Osobami z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Maria" dnia 4 kwietnia 2019 o godzinie 12:28:09 napisał:
  Macie dwa błędy ortograficzne w artykule: "dowieść i przywieść dzieci". WSTYD. A co do autobusu, to super sprawa i na pewno się przyda.
  R E K L A M A
  • "hihi" dnia 4 kwietnia 2019 o godzinie 16:21:52 napisał:
   he he nadal nie poprawili, pewnie nie mają korekty w wordzie :D a moze po prostu polskiego jezyka nie znają
  • "Redakcja roztocze.net" dnia 4 kwietnia 2019 o godzinie 16:49:04 napisał:
   Dziękujemy za komentarz. Wyznajemy zasadę "Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi". Na pewno popełnimy ich jeszcze wiele i prosimy o poprawianie nas, jak to miało miejsce dzisiaj.
 • "hahaha" dnia 4 kwietnia 2019 o godzinie 23:52:31 napisał:
  Dlaczego w liczbie mnogiej pani piszę? Przecież redakcja Roztocza liczy tylko jedną osobę.
 • "leszek" dnia 8 kwietnia 2019 o godzinie 19:42:03 napisał:
  a ksiądz tam w jakim celu przybył?
  • "z_boku" dnia 8 kwietnia 2019 o godzinie 22:26:47 napisał:
   Jak to po co? Dzięki obrzędom jakie odprawił pojazd będzie bezpieczny, nie będzie się psuć i nie ruszy go rdza. Same korzyści.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
historyk
Żadnego konfliktu między Zamościem a ...
Powinni grać na hali Osir tam gdzie gra...
Lidia
Radny Nowakowski WSTYD, żeby tak sie ub...
Thomas
Głos potrzebny, ale głos spó...
kmicic
a i jeszcze jedno, dla rozluźnienia emo...
mieszkaniec
drogi ,,Polak'u" - widać nie znasz życ...
zdrovit
Jaki problem, żeby tak duża firma jak ...
ad111
I już pisiorskie trolle się zleciały ...
Mefisto
Och, jakież to trzeba mieć kwalifikacj...
mama
Całkowicie zgadzam się z "rodzicem". W...
Polak
Drogi mieszkańcu, to jest wolny kraj (j...
martinez
Jak można w nieskończoność głosowa...
mieszkaniec
ależ ta grupa zawodowa ma takie przywil...
jan III
Kolumbarium w Zamościu już istnieje na...
rodzic
Bardzo prosimy by politycy na dole nie w...
Antyklerykał
Jak ci wszyscy mówią, że to autorytet...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018