Galerie | Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćRedakcja4 kwietnia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 6 komentarzy

Zamość: PSONI oddało do użytku autobus [FOTO, VIDEO]

R E K L A M A    B O A R D

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu oficjalnie oddało do użytku nowo zakupiony autobus do przewozu Osób z Niepełnosprawnością w placówce – Warsztacie Terapii Zajęciowej.

Uroczystość miała miejsce 4 marca 2019 (czwartek) przy budynku ul. Orlicz – Dreszera 14.

Piotr Błażewicz, Przewodniczący Rady Miasta Zamość, Członek Zarządu koła PSONI, podkreślił, że samochód jest nowoczesny i bezpieczny. Pozwoli zaoszczędzić pieniądze na przewozach i co ważne bezpiecznie dowieźć i przywieźć dzieci.

W wydarzeniu wzięli udział:

 • Jadwiga Stromkie, Przewodnicząca Zarządu PSONI Koło w Zamościu,
 • Piotr Błażewicz, Przewodniczący Rady Miasta Zamość, Członek Zarządu PSONI Koło w Zamościu,
 • Jerzy Dębski, Dyrektor Oddziału Lubelskiego PFRON,
 • Wyświęcenia autobusu dokonał Ksiądz Czesław Koraszyński – Kapelan Szpitala Jana Pawła II w Zamościu.

Specjalny Autobus do przewozu osób z Niepełnosprawnością Intelektualną zakupiony został przy współfinansowaniu ze środków PFRON, oraz środków PSONI Koło w Zamościu pozyskanych m.in. w kampanii 1%. Wyposażony jest w 18 miejsc siedzących, miejsce na wózek i windę. Jest to już trzeci tak specjalistyczny autobus należący do PSONI Koło w Zamościu, podnoszący jakość codziennej pracy z Osobami z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Maria" dnia 4 kwietnia 2019 o godzinie 12:28:09 napisał:
  Macie dwa błędy ortograficzne w artykule: "dowieść i przywieść dzieci". WSTYD. A co do autobusu, to super sprawa i na pewno się przyda.
  R E K L A M A
  • "hihi" dnia 4 kwietnia 2019 o godzinie 16:21:52 napisał:
   he he nadal nie poprawili, pewnie nie mają korekty w wordzie :D a moze po prostu polskiego jezyka nie znają
  • "Redakcja roztocze.net" dnia 4 kwietnia 2019 o godzinie 16:49:04 napisał:
   Dziękujemy za komentarz. Wyznajemy zasadę "Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi". Na pewno popełnimy ich jeszcze wiele i prosimy o poprawianie nas, jak to miało miejsce dzisiaj.
 • "hahaha" dnia 4 kwietnia 2019 o godzinie 23:52:31 napisał:
  Dlaczego w liczbie mnogiej pani piszę? Przecież redakcja Roztocza liczy tylko jedną osobę.
 • "leszek" dnia 8 kwietnia 2019 o godzinie 19:42:03 napisał:
  a ksiądz tam w jakim celu przybył?
  • "z_boku" dnia 8 kwietnia 2019 o godzinie 22:26:47 napisał:
   Jak to po co? Dzięki obrzędom jakie odprawił pojazd będzie bezpieczny, nie będzie się psuć i nie ruszy go rdza. Same korzyści.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Jan
Dla prawych ludzi, praca dla dobra Zamoj...
Magdalena
Przepiękne przedstawienie, polecam i gr...
KL
Możliwe jest, że Misski Brzydul z Lube...
z_boku
Czym droga Leno uraził Ciebie mój niew...
trzecie oko
Rajd Rowerowy Zamość-Zwierzyniec lub K...
ad111
Oto dowód, że równoległe światy ist...
Gizo
Jedno jest pewne. Od początku zawislak ...
jan III
Co on takiego dobrego dla mieszkańców ...
I to przegrał z kretesem, w takim Zamo...
Elka
A ja mam pytanie - a kto się wreszcie z...
Lena
Zboku, posłuchaj: najpierw rozejrzyj si...
ak
A jednak rozczarowanie antyklerykałów ...
ad111
Poseł "tej ziemi", to jak Jan bez ziemi...
janek
Doceniajmy ludzi, którzy są tak blisk...
Tutejszy
Poseł to swój chłop!...
Żenada
Same pochwalne komentarze :) jak już ro...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018