Społeczeństwo i patriotyzm | Zamośćtekst nadesłany6 marca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Przyjdź, poznaj nas bliżej! – zaprasza OREW

R E K L A M A    B O A R D

Przyjdź, poznaj nas bliżej! Już 9 marca Dzień Otwarty Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Zamościu.

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu zaprasza wszystkich zainteresowanych działalnością placówki – Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego na Dzień Otwarty. Wydarzenie odbędzie się 9 marca 2019 roku, w godzinach 10:30 – ­14:00, w siedzibie OREW przy ul. Orlicz­Dreszera 14.

Zaproszenie skierowane jest do osób zainteresowanych działaniami placówki, w tym rodziców dzieci niepełnosprawnych, poszukujących najlepszej dla nich formy edukacji i rehabilitacji. Jak mówi Dyrektor OREW, Krzysztof Rysak: „Dzień Otwarty Ośrodka to znakomita okazja do bliższego zapoznania się z działaniami placówki oraz specjalistycznym wsparciem, jakie proponujemy w ramach prowadzonej edukacji, terapii i rehabilitacji. To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego zapraszamy Państwa do rozmów z wybranymi specjalistami, obejrzenia sal, w których pracujemy, i zaplecza dydaktycznego, w tym innowacyjnych narzędzi pracy z Osobami Niepełnosprawnymi. Na odwiedzających tego dnia OREW czeka również prezentacja multimedialna, obrazująca naszą codzienną pracę”.

OREW w Zamościu funkcjonuje od 15 lat, oferując nieodpłatnie wszechstronne wsparcie skierowane do Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie i ich Rodzin, w tym dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością sprzężoną z terenu Zamojszczyzny. Ośrodek prowadzi Grupy przedszkolne, Szkołę Podstawową, Szkołę Przysposabiającą Do Pracy, Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, terapię specjalistyczną w ramach kontraktu z NFZ. Rodzice dzieci z niepełnosprawnością mogą również skorzystać ze wsparcia w postaci Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka: „Zapewniamy terapię ze specjalistami z zakresu oligofrenopedagogiki, tyflopedagogiki, psychologii, logopedii, surdologopedii, neurologopedii, rehabilitacji, integracji sensorycznej. Lata doświadczenia zaowocowały kadrą złożoną z wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Co ważne, należy pamiętać, że wszelkie wsparcie oferowane przez OREW jest bezpłatne” – dodaje Dyrektor OREW.

Obecnie OREW wspiera 55 osób od 3. do 25. roku życia, realizujących obowiązek szkolny, natomiast Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka obejmuje 34 dzieci, od momentu wykrycia dysfunkcji do czasu rozpoczęcia edukacji szkolnej.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Thomasie, dość ogólnikowo napisałeś...
Mirek
Nie chcę wejściówki od firmy, która ...
Thomas
22 tysiące głosów to wcale nie tak ma...
Witold
No i dobrze. Ciesz się, że chociaż ty...
Ania
To nie jest pełna lista ani laureatów...
Jan
Dla prawych ludzi, praca dla dobra Zamoj...
Magdalena
Przepiękne przedstawienie, polecam i gr...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018