Edukacja | ZamośćOliwia Bojar25 stycznia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Przygotują ucztę dla mieszkańców ZOO

foto: pixabay.com


Posiłki dla małp oraz płazów i gadów przygotowywać będą uczestnicy warsztatów edukacyjnych jakie na ferie przygotował zamojski Ogród Zoologiczny.

Zaproszenie na zajęcia kierowane jest do uczniów szkół podstawowych, a dotyczyć one będą zagadnień żywienia zwierząt w zamojskim zoo.
Zajęcia edukacyjne „Zimowa uczta zwierząt” to cykl dwugodzinnych spotkań zaplanowanych na wtorki ( 30 styczeń i 6 luty – małpy) i czwartki ( 1 i 8 luty – płazy i gady).
W programie spotkań znajdują się: prezentacja multimedialna dotycząca zagadnień żywienia zwierząt w zamojskim zoo oraz udział w przygotowywaniu posiłków dla wybranych gatunków zwierząt.
Udział w zajęciach możliwy jest wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej w Dziale Dydaktycznym ZOO pod numerem telefonu 84 639 34 79.

Koszt zajęć to 20 zł/osoba.
Liczba miejsc jest ograniczona.

Opiekę nad dziećmi w trakcie zajęć zapewniają osoby pełnoletnie towarzyszące dzieciom w zajęciach.

Regulamin zajęć załączony jest poniżej
regulamin

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Oliwia Bojar
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama