Sport | ZamośćDaniel Czubara9 stycznia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 55 komentarzy

Zamość: Przemeblowanie w Hetmanie

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

15 stycznia piłkarze Hetmana Zamość wznowią treningi. W zajęciach mają wziąć udział nowi zawodnicy, jak również piłkarze testowani.

Przypomnijmy, że po rundzie jesiennej z zespołem pożegnali się bramkarz Jacek Troshupa oraz Bartłomiej Gąska, Łukasz Mietlicki, Sviatoslav Lavruk, Damian Kupisz. Najprawdopodobniej wiosną nie zobaczymy też w Hetmanie Błażeja Omańskiego.

Działacze zamojskiego klubu nie zapadli w zimowy letarg i rozglądali się za wzmocnieniami, które mogą pomóc Hetmanowi w walce o awans do III ligi. Zawodnicy mają pojawić się na treningu 15 stycznia. Pod uwagę brani są młodzi, perspektywiczni zawodnicy, mogący grać jako młodzieżowcy.  

– Cały czas jesteśmy w trakcie rozmów z zawodnikami. Na pewno zechcemy zobaczyć kilku piłkarzy. Nie będziemy brać nikogo w ciemno. Sądzę, że na pierwszym treningu możemy się spodziewać się od sześciu do dziesięciu nowych zawodników, z których część będą stanowić zawodnicy testowani. – mówi Jacek Ziarkowski, szkoleniowiec Hetmana.

Wszystko wskazuje na to, że nowymi zawodnikami Hetmana będą bramkarz Krystian Krupa (Lublinianka) oraz napastnik Paweł Myśliwiecki z III-ligowych Orląt Radzyń Podlaski. Kto jeszcze wzmocni Hetmana? Dowiemy się już wkrótce. Pierwszy sparing zamościanie rozegrają już 27 stycznia z drużyną Kłosa Chełm.

Aktualnie Hetman zajmuje 3 miejsce w lubelskiej grupie IV ligi. Do prowadzącej Stali Kraśnik traci 11 punktów.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "tekst nadesłany" dnia 9 stycznia 2018 o godzinie 14:06:23 napisał:
  błąd, do IV ligi
  R E K L A M A
 • "Anonim" dnia 9 stycznia 2018 o godzinie 16:52:23 napisał:
  To wszystko już wiadomo od dwóch miesięcy kto odchodzi i tych dwóch którzy przychodzą, a jakieś nowe nazwiska kim Hetman jest zainteresowany, kto przyjedzie na testy to kibice chcą wiedzieć a nie wciąż ten sam bełkot.
 • "kibic lat 80" dnia 9 stycznia 2018 o godzinie 19:56:51 napisał:
  co wy z tym Krupą i Myśliwieckim. Kto wam to powiedział! Dlaczego nie spytacie się w klubie !!!
 • "Nikt.wazny" dnia 10 stycznia 2018 o godzinie 12:02:32 napisał:
  Panie redaktorze Czubara. Jesli juz pan cos pisze to proszę robic to w sposob ciekawy albo zmienić temat. Od miesiąca powiela pan plotki o Krupie i Mysliwieckim a ja mam informacje takie, ze na dzien dzisiejszy nic nie jest pewne!!!! Samo poprztykanie fotek i popisanie tekstow w stylu pudelka to trochę za malo dla zamojskich kibicow. Tak trudno umowic się z Ziarem na dluższą rozmowę? Co się dzieje anonimowym prezesem? To są tematy na pierwszy ogień. Do roboty.
 • "Prezes" dnia 10 stycznia 2018 o godzinie 13:53:24 napisał:
  do "Nikt ważny" odsyłam na kshetman.p[ tam rozmowa z prezesem i inne..ciekawe artykuły.
 • "do Nikt.wazny" dnia 10 stycznia 2018 o godzinie 14:55:46 napisał:
  A gdzie to jest napisane, że transfery są pewne? Tutaj chociaż nie ma fantazji transferowych jak na pewnej stronie czy mediach społecznościowych co potem jest dementowane przez dyrektora.
 • "kibic" dnia 10 stycznia 2018 o godzinie 22:21:48 napisał:
  Może jak będzie pierwszy trening 15-go stycznia wtedy pan redaktor wyczai dla kibiców jakieś nowe nazwiska.
 • "Anonim" dnia 10 stycznia 2018 o godzinie 23:20:41 napisał:
  Łukasz Mietlicki były zawodnik Hetmana przechodzi do Powiślaka Końskowola.
 • "x" dnia 10 stycznia 2018 o godzinie 23:50:32 napisał:
  Kupisz jest testowany przez Resovię, jak nie przejdzie testów , podpisze ze Stalą Kraśnik.
 • "kibic" dnia 11 stycznia 2018 o godzinie 0:07:36 napisał:
  No to będzie wymiana Kupisz do Stali a do Hetmana Król albo Maj.
  R E K L A M A
 • "Prezes" dnia 11 stycznia 2018 o godzinie 11:56:01 napisał:
  Ludzie nie bierzcie wszystkich nazwisk do siebie. Dziś najsłynniejszy piłkarz to Zawodnik testowany. :)Będą podpisane kontrakty to będzie pewne. Na ten moment to wszystko spekulacje
 • "Alex" dnia 11 stycznia 2018 o godzinie 14:28:56 napisał:
  Ale ponoć w każdej plotce jest jakaś część prawdy :)
 • "Info" dnia 11 stycznia 2018 o godzinie 18:02:52 napisał:
  W sumie Stal zimą chce dokonać maksymalnie czterech transferów do klubu. – Niewykluczone jest także, że ktoś od nas odejdzie. W tym wypadku mówimy jednak o zawodnikach, którzy jesienią nie odgrywali wiodącej roli w naszym zespole. Skupiamy się na tym, by utrzymać naszą dotychczasową kadrę. Trzon drużyny zostanie zachowany – zapewnia Daniel Szewc. Czyli awans już jest daleko.
 • "Anonim" dnia 12 stycznia 2018 o godzinie 0:28:20 napisał:
  Bramkarza nie mają, szukają kogoś z za wschodniej granicy
 • "lol" dnia 12 stycznia 2018 o godzinie 12:42:36 napisał:
  ...Krystian Krupa i Alan Kułak to nowi zawodnicy testowani przez Siarkę Tarnobrzeg...
 • "Anonim" dnia 12 stycznia 2018 o godzinie 18:46:58 napisał:
  Co to za głupoty wypisują na kshetman.pl ze Krupa i mysliwiecki są już piłkarzami hetmana? Otóż Krupę bedzie ciężko pozyskać gdyż gość jest dość młody przez półtora sezonu będzie miał jeszcze status mlodziezowca i co najważniejsze ma papiery na grę w wyższej lidze. Aktualnie przebywa w Tarnobrzegu gdzie od dzisiaj trenuje z drugoligowa siarka. A szansa na załapanie sie do tego zespołu jest dość duża gdyż odszedł od nich Karol Dybowski bramkarz który przeniósł się do Piasta Gliwice. A kibice tylko na darmo sie cieszyli ale to już wina panów redaktorów którzy oficjalnie potwierdzili transfer.
 • "kibic" dnia 12 stycznia 2018 o godzinie 19:28:07 napisał:
  No rzeczywiście Krupa na testach w Siarce. Dali ciała dyrektorek z nowym prezesem, coś tak czuję że znowu jacyś królowie Albanii w zimowym okienku w Hetmanie wylądują.
 • "Winny hejter" dnia 12 stycznia 2018 o godzinie 21:47:52 napisał:
  Przede wszystkim tzeba ludzi.ktorzy potrafią zarządzać klubem pilkarskim.A tak co pól roku wymiana połowy skladu i wszystko od początku. Panie Wnuk zakrec prosze miejskie dotacje bo mieszkańcy mają dosc sponsorowania czegos bez przyszłości.
 • "banan" dnia 13 stycznia 2018 o godzinie 6:53:18 napisał:
  Niestety ale z dyrektorkiem Welczem ten klub osiądzie w tej buraczanej lidze na długie lata...
 • "zamościak" dnia 13 stycznia 2018 o godzinie 11:40:26 napisał:
  Na ch..j wam III liga, nawet jak awansują to zaraz spadną z zerowym kontem punktowym; oczywiście przy takiej polityce kadrowej. Nie lepiej pomęczyć się w tej IV lidze ale z wychowankami, stworzyć monolit i dopiero myśleć o awansie ?
  R E K L A M A
 • "Alex" dnia 13 stycznia 2018 o godzinie 12:53:04 napisał:
  Miał być świetny bramkarz Krupa, pozostanie nam Troshupa :)
 • "..." dnia 13 stycznia 2018 o godzinie 14:03:59 napisał:
  1 stycznia Anonim mądrzył się, że wprawdzie to nie potwierdzone info ale w Zamościu ma być Krupa, Myśliwiecki, Król itp itd. Dziś zdementował swoje niepotwierdzone info i nazwał je głupotami. Na razie jeśli chodzi o Krupę. No ale 1 stycznia nie było wiadomo, że "gość jest dość młody przez półtora sezonu będzie miał jeszcze status mlodziezowca i co najważniejsze ma papiery na grę w wyższej lidze" . Hahahhhh
 • "z_boku" dnia 13 stycznia 2018 o godzinie 14:12:12 napisał:
  Kiedy się negocjuje jakiś transfer czy kontrakt to buzia w kubeł i dopiero po podpisaniu ogłasza się co i jak. Tutaj jest odwrotnie, dużo szumu kogo to nie sprowadzą. Konkurencja nie śpi i też potrafi wejść na stronę klubu i przeczytać o planach. Ciszej jedziesz, dalej staniesz. Chyba że włodarze Hetmana potrzebują czymś się wykazać, choćby w sferze werbalnej i robią sobie PR?
 • "do zamościak" dnia 13 stycznia 2018 o godzinie 14:44:12 napisał:
  Nie każdego interesują z drużynami ze Żmudzi, Końskowoli, Adamowa itp. Zresztą wszystkie choć trochę liczące się kluby z lubelskiego grają w III lidze. To że Hetman gra w tej lidze to jest wstyd i tyle.
 • "x" dnia 13 stycznia 2018 o godzinie 21:19:39 napisał:
  Poświęcili Krupę bo może szykują transfer Prusa na bramkę albo Tytonia :)
 • "zamościak" dnia 13 stycznia 2018 o godzinie 21:47:04 napisał:
  Mnie znowu nie interesuje oglądanie z zewnątrz pseudo gwiazdorów w drużynie Hetmana, po to trenują młodzi żeby grać w swojej drużynie, a nie tułać się po wiochach. Jak komuś nie pasują drużyny z IV ligi to może jeździć do Chełma, Lublina itp.
 • "He he" dnia 13 stycznia 2018 o godzinie 23:35:17 napisał:
  Już niedługo rozstrzygnie się konkurs ofert na zadania z zakresu kultury fizycznej i wszystko będzie jasne - kto na wozie a kto pod wozem. Czy napinka jeszcze potrwa czy się skończy. Jeśli dotacja dla fundacji będzie mniejsza niż w 2017 to: "Żegnaj, żegnaj, ooo, bye bye" :)
 • "do He he" dnia 14 stycznia 2018 o godzinie 0:56:12 napisał:
  Za to Agros pewnie znowu dostanie nie mało. Czemu nikt się tym nie zajmie. Coż oni takiego robią, że dostają tyle kasy!!!???
 • "x" dnia 14 stycznia 2018 o godzinie 1:13:21 napisał:
  Fajdka mają
 • "SC" dnia 14 stycznia 2018 o godzinie 1:33:52 napisał:
  A jak ten Fajdek zdobywa medale na MŚ i innych imprezach to gdzieś powiedzą, że jest z Zamościa????? Nie. Bo on nie jest z Zamościa. Powiedzą, że trenuje w Agrosie Zamość?? Rzadko albo wcale bo to nie piłka nożna. Jaką my mamy z tego mamy korzyść. Niby Agros jest w tej I lidze lekkoatletycznej. Tylko pytam się kto chodzi oglądać te zawody. Już mecze w A klasie więcej przyciągają widzów. Zresztą jak nie było Fajdka to na Agros kasy też nie żałowano. Rok temu niektórzy radni tak się żalili, że to Hetman (Fundacja) dostał dużo, AMSPN mało, na siatkówkę w III LO mało lub nic a znowu pieniądze dostała koszykówka w III LO, że Gaudium dostało ponad 2 razy itp. Tylko czemu nikt się nawet nie zająknął na temat Agrosu. Czemu istnieje przyzwolenie od wielu lat na wydanie tylu publicznych pieniędzy na ten cały Agros?????
  R E K L A M A
 • "x" dnia 14 stycznia 2018 o godzinie 2:16:18 napisał:
  W telegazecie i w Przeglądzie Sportowym jak coś piszą o Fajdku to jest w nawiasie podany jego klub Fajdek (Agros Zamość). Poza tym wygrał w piątek Plebiscyt Kuriera Lubelskiego na najlepszego sportowca województwa lubelskiego i na okrągło mówili że jest z Agrosu Zamość.
 • "do Sc" dnia 14 stycznia 2018 o godzinie 10:53:30 napisał:
  Czasami ten Fajdek z Ks Agros Zamość się przydaje. Np. Będzie realizowany projekt modernizacji stadionu, obiektów sportowych i myślisz że w kratce gdzie trzeba opisać dotychczasowe sukcesy zamojskiego sportu do Ministerstwa, /aby dostać dotację/wpiszą wyniki Hetmana ? Sam jestem ciekaw ile taki zawodnik kosztuje nasze miasto,może nic bo ma sponsorów a ciągle biję się pianę.Obiektywnie Zamość to nie tylko piłka nożna, jest wiele innych dyscyplin np.kolarstwo które ma ten klub. Jeżeli jesteś rodzicem dziecka które chce trenować tą dyscyplinę a nie piłkę n. to zabronisz dziecku,czy łucznictwo , bądźmy obiektywni pewnie że piłka przyciąga kibiców bo sam chodzę piłkę n ,na ręczną ale czy to już wszystko co powinno miasto dotować.
 • "SC" dnia 14 stycznia 2018 o godzinie 11:34:47 napisał:
  Co do sportu młodzieży to się zgadzam. Trzeba wspierać. I to bez względu na dyscyplinę. Co to tej modernizacji to żeby nie zrobili tak, że ten stadion będzie pod lekkoatletykę robiony. Pousuwają trybuny, jeszcze dalej od boiska albo inne gorsze rzeczy. W Zamościu przy dużych inwestycjach często powstawiają kiepskie obiekty,budynki . Oby nie było tym razem. Tak w ogóle to są jakieś konkrety co do tego stadionu??? Co mają zrobić itp.???
 • "nn" dnia 14 stycznia 2018 o godzinie 11:57:38 napisał:
  Nie wiem co mają zrobić z tym stadionem i obiektami,ale najlepiej jakby ta infrastruktura po modernizacji potrafiła przyciągnąć ludzi z Polski i zatrzymać w mieście na kilkanaście dni treningowych. Korzyść dla wszystkich. Może na RM ktoś zapyta właściwe osoby co dalej?
 • "Anonim" dnia 14 stycznia 2018 o godzinie 14:00:31 napisał:
  Po co przebudowywać nasz stadion, całkiem fajnie wygląda ma dużą pojemność, założyć oświetlenie i zrobić podgrzewaną murawę i to wystarczy.
 • "do Anonim" dnia 14 stycznia 2018 o godzinie 14:57:18 napisał:
  Oby tak było. A nie żeby poprzez zrobienie czegoś nowego było gorzej niż jest. Przykładów jest sporo.
 • "Zm" dnia 14 stycznia 2018 o godzinie 19:12:18 napisał:
  A kto bedzie stadion modernizowal iak w budzecie nawet nie bylo o tym mowy ;) wszystko tylko obietnice
 • "do Zm" dnia 14 stycznia 2018 o godzinie 20:26:07 napisał:
  No w tym roku nie. Ale plany są. Pytanie tylko jakie. Zresztą jak ktoś tu już napisał. Co tu modernizować. Chyba, że planuje się co innego. Oby kibiców piłki nożnej nie czekała przykra niespodzianka w związku z tym stadionem.
 • "zmc" dnia 14 stycznia 2018 o godzinie 20:42:45 napisał:
  Modernizacja stadionu polega na przystosowaniu go dla potrzeb lekkoatletyki. Widownia zostanie ograniczona do 2000 miejsc na prostej z których można oglądać piłkę nożną. W zasadzie to trybuna zachodnia zostanie bez zmian. Pozostałe trybuny będą tak oddalone od płyty boiska ,że nie będzie można z nich oglądać meczów piłki nożnej. Trybuna od parku będzie miała 5 rzędów i będzie o 5-6metrów dalej odsunięta od boiska niż obecnie - jej miejsce zajmie rozbieg do skoku w dal . Nie będzie oświetlenia płyty boiska. Nie będzie szatni wymaganych dla piłki nożnej ani spełnienia innych wymogów PZPN dla 2 czy 3 poziomu rozgrywek. Modernizacja jest robiona pod potrzeby Agrosu , który ma 75 kibiców. Piłka i Hetman została na lata skazana na 4-5 ligę. Prezydent "gra głupa" przed wyborami obiecując modernizację stadionu. Oby do niej nie doszło bo stadion w obecnej formie jest lepszy dla piłki niż ten po planowanej "modernizacji"
 • "Zm" dnia 14 stycznia 2018 o godzinie 20:44:58 napisał:
  Jak nie w tym roku to juz stadionu zmodernizowanego czy nowego nie zobaczymy to sa lata na przetargi projekty na sama robote kilka lat a tu cisza to nawet nie ma co myslec o tym jeszcze troche to mecze beda na sztucznym bo stadion zamkna bo sie sypie i wali powoli
  R E K L A M A
 • "Kk" dnia 14 stycznia 2018 o godzinie 20:48:58 napisał:
  W lublinie 1 jest 2 beda stawiac przetarg poszedl tez piekny stadion zreszta lubliniance robia nowy w bialej podlasce a u nas nawet oswietlenia nie moga zrobic i nie zrobia ten stadion odstrasza
 • "Zm" dnia 14 stycznia 2018 o godzinie 20:55:06 napisał:
  Wnuk okłamał kibiców w udzielanych wywiadach mowil ze prace modernizacyjne na stadionie rusza na poczatku 2018r a w budzecie nawet tego nie ma ;)
 • "x" dnia 14 stycznia 2018 o godzinie 21:02:45 napisał:
  zmc dobrze pisze też słyszałem o tej modernizacji i lepiej żeby jej nie było bo dla piłki nożnej stadion będzie gorszy niż jest teraz. Nie można się na to zgodzić. Tak jak ktoś napisał dla piłki nożnej wystarczy zrobić oświetlenie i podgrzewaną płytę a reszta niech zostanie.
 • "blokers" dnia 14 stycznia 2018 o godzinie 21:17:51 napisał:
  Czyżby UKS hejtowało? Najpierw jeden pisze, że nie będzie remontu stadionu, a potem drugi że szczegółami opisuje raczej fałszywy projekt. Dlaczego fałszywy? Bo takie zmiany wymiarów nie da możliwe że względu na przebiegające media za trybuną przy parku, a dokładnie potężny kanał ciepłowniczy. Robiłem to w latach 80-tych,to wiem.
 • "do blokers" dnia 14 stycznia 2018 o godzinie 21:25:26 napisał:
  Tam przebiega kanał sanitarny a nie ciepłowniczy. Chyba go jednak nie robiłeś bo tak pomylić się nie można. Pomylili się niestety architekci i rzeczywiście postawili w projekcie trybunę zbyt blisko tego kolektora bo koniecznie chcieli spełnić wymogi PZLA. Mam nadzieję, że te względy techniczne storpedują głupią przebudowę stadionu..
 • "SC" dnia 14 stycznia 2018 o godzinie 21:42:06 napisał:
  Mam nadzieje, że te wymienione plany to tylko czyjaś fantazja bo jeśli doszło by do budowy czegoś takie to byłby skandal. A jeśli to naprawdę planują oby to nie wypaliło. Poza tym ludzie nie pozwolą.
 • "Prezes" dnia 14 stycznia 2018 o godzinie 23:13:17 napisał:
  Stadion już dawno powinien być zmodernizowany i być typowo piłkarski i tyle w temacie.A co jak będzie to zobaczymy. Oby modernizacja doszła do skutku. To jest potrzebne w Zamościu kibicom, Hetmanowi, miastu. Tyle w temacie
 • "Anonim" dnia 15 stycznia 2018 o godzinie 0:51:21 napisał:
  Popieram Prezesa ma być typowo piłkarski i nie jakiś kurnik o pojemności 2 tys tylko większy, a Agros niech sobie lekkoatletyczny stadion buduje w innej części miasta.
 • "ktoś" dnia 15 stycznia 2018 o godzinie 1:17:35 napisał:
  Jutro Myśliwiecki podpisuje, będzie pierwszy transfer do klubu w tym okienku.
 • "do Prezesa" dnia 15 stycznia 2018 o godzinie 7:03:06 napisał:
  Panie, a kto dopłaci do modernizacji stadionu typowo piłkarskiego ? Po co siać populizm , W Puławach się dało zrobić i wszyscy są zadowoleni . Panie Prezesie trzeba myśleć realnie.
  R E K L A M A
 • "do do Prezesa" dnia 15 stycznia 2018 o godzinie 8:25:59 napisał:
  A co Ty Puławy do Zamościa porównujesz. Tam na I ligę nie chodziło tyle ile potrafiło przyjść w Zamościu na IV w tamtym sezonie. W Białej Podlaskiej jakoś można robić typowo piłkarski obiekt. I to w mieście, które kojarzy się bardziej z lekkoatletyką niż Zamość. Małego tego. Biała Podl. to mniejsze miasto niż Zamość a mają oddzielny/e? stadiony lekkoatletyczne. Powiem więcej Biała P. ma mniejszy budżet niż Zamość. Dodatkowo ten ich stadion budowany będzie "z głową". Najpierw pierwszy etap. Potem w miarę potrzeb następne. Można? Można!!!
 • "Zm" dnia 15 stycznia 2018 o godzinie 10:31:36 napisał:
  Najlepsze jest to ze niby projekt jest i wizualizacja a niechcea pokazac :)
 • "zamościak" dnia 15 stycznia 2018 o godzinie 11:14:58 napisał:
  Co wy się czepiacie stadionu, trochę kosmetyki technicznej i jest ok. Pomieszczą się i piłkarze, i lekkoatleci. Tu potrzeba zaplecza socjalnego przy boiskach tzw. treningowych lub boiska treningowego blisko OSiRu, żeby piłkarze nie musieli tracić czasu na dojście/dojazd na trening.
 • "hm" dnia 15 stycznia 2018 o godzinie 12:06:38 napisał:
  Na 5 ligę wystarczy obecny stadion. Wnuk odejdzie i Hetman sie skończy. Szkoda wydanej kasy na marnych kopaczy i ktoś powinien za to odpowiedzieć. Prawda panie dyrektorze??
 • "kibol" dnia 15 stycznia 2018 o godzinie 12:11:39 napisał:
  Zamościak dobrze gada wystarczy oświetlenie i podgrzewana murawa, stadion nie jest taki zły, wizualnie bardzo dobrze wygląda, boisko z naturalną murawą w pobliżu też by się przydało ale plac chyba trudno będzie znaleźć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Do Jan 58 minut temu
Słyszałam co nieco o tej wybitnej dzia...
Elżbieta
a co ma poseł Zawiślak do policji? dla...
widz2
skojarzylo mi sie z weselami, wybrana pa...
Marek
Wybory na miss i misstera na festiwalu f...
z widowni
Festiwal zacny. Przez lata podziwiany. Z...
wyborca
Zawsze głosuję na swoich, z naszego te...
Zniesmaczony ka...
Nie rozumiem tej akcji. Przypominam ksi...
KL
"Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi" - r...
Piotr
Niech ksiadz poprosi swojego szefa bisku...
gość
Jak widzimy na załączonym obrazku prot...
dziwne
nieprzytomny znaczy pijany?...
kontra
.Komu sie opłaca? "Żeby budowa spalar...
skrzat
krasnal ma odwrócić uwagę od brudu w ...
ak
Niestety, to jest bardzo osobisty sukces...
tito
Okazuje się że Zawiślak w dalszym ci...
OMG! Nie da si...
Powiem tak - za głupotę i straszenie l...
nie będę pła...
jak wzrosną opłaty za śmieci 10 razy ...
ak
Już pani Mazurek, z biurowca klasy A, z...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018