Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćRedakcja8 czerwca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Przed nami Lokalny Kongres Trzeźwości

R E K L A M A    B O A R D

Lokalny Kongres Trzeźwości odbędzie się w Zamościu. Zaproszenie do udziału w spotkaniu skierowane jest do przedstawicieli samorządu, w tym gminnych komisji rozwiązywania problemów alkoholowych, placówek oświaty, organizacji pozarządowych i wspólnot trzeźwościowych, dekanalnych duszpasterzy trzeźwości.

Ubiegły  rok został uznany przez Sejm Rokiem Troski o Trzeźwość Narodu. Z inicjatywy Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Trzeźwości, we wrześniu odbył się w Warszawie  Narodowy Kongres Trzeźwości, który zaowocował opracowaniem Narodowego Programu Trzeźwości.

W związku z tą inicjatywą, zarówno w roku ubiegłym, jak i w bieżącym, organizowane są lokalne/diecezjalne Kongresy Trzeźwości, podczas których upowszechniane są treści związane z profilaktyką i rozwiązywaniem problemów alkoholowych.  Nie inaczej jest w Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej, gdzie diecezjalne Duszpasterstwo Trzeźwości,  podjęło się trudu  przygotowania konferencji będącej kontynuacją Narodowego Kongresu Trzeźwości.

W organizację projektu włączyło się Miasto Zamość udzielając wsparcia merytorycznego, logistycznego i finansowego. Współorganizatorem wydarzenia jest także Gmina Zamość i Gmina Zwierzyniec.

Konferencja odbędzie się 11 czerwca 2018 r. w Centrum Kultury Filmowej i zostanie poprzedzona mszą w Kościele M. Bożej Królowej Polski o godz. 9.00. 

Wśród wykładowców pojawią się: bp Tadeusz Bronakowski, Krzysztof Brzózka; Katarzyna Fus, prof. nadzw. dr hab. Krzysztof Wojcieszek, ks. prof. nadzw. dr hab. Piotr Kulbacki, ks. dr Marek Dziewiecki.

Podczas konferencji zaprezentowany zostanie Narodowy Program Trzeźwości, polityka wobec alkoholu w naszym kraju, zadania Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie w zakresie profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych,  profilaktyka w szkole po reformie systemu oświaty, oraz odpowiedzialność rodziny w trosce o trzeźwość. 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Wielmożny Pan ...
Masz gdzieś informację, że ma to być...
Wielmożny Pan ...
Kiedy za ten plebiscyt odpowiedzialny by...
ad111
Wpisując się w ogólną tendencję zac...
bobby
Zamiast lotniska wybudujcie góry i koni...
LOVE_ZMC
Przepraszam a co można wygrać wysyłaj...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat