R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćRedakcja5 stycznia 2018 FACEBOOK | 4437 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Zamość: Przed nami IV Orszak Trzech Króli [PROGRAM]

Orszak Trzech Króli (2017); fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Jutro (6 stycznia 2018 r.) po raz czwarty odbędzie się zamojski Orszak Trzech Króli, tym razem pod hasłem „Bóg jest dla wszystkich”.

Program IV Orszaku Trzech Króli:
– godz. 10:30 – Msza święta w Katedrze Zamojskiej
Po zakończeniu Mszy św. wyruszy Orszak, który przejdzie ulicami: Akademicką, Łukasińskiego, Grodzką, Rynek Wielki, Grodzką, Akademicką.

W jego trakcie zostaną wystawione następujące scenki:
1. „Stajenka betlejemska” – Rynek Wielki – Zamojski Dom Kultury, Zespół Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna”,
2. „Nasza Niepodległa” – Rynek Wielki – lodowisko – młodzież Szkoły Podstawowej nr 4 w Zamościu,
3. „Zwycięstwo dobra nad złem” – Pałac Zamoyskich – Grupa Teatralna „Jednak Warto”, działająca przy parafii pw. Świętej Bożej Opatrzności w Zamościu, młodzież Szkoły Podstawowej nr 8 w Zamościu.

W Orszaku wezmą m.in. udział:
– Orszak czerwony: Szkoła Podstawowa nr 2 w Zamościu,
– Orszak zielony: Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu,
– Orszak żółty: Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu,
– Orszak fioletowy: Katolicka Szkoła Podstawowa w Zamościu,
– Orszak biało-niebieski: Smart School Zamość,
– Orszak pastuszków: Szkoła Podstawowa nr 9 w Zamościu,
– Orszak biały – szkoły z terenu Gminy Zamość: Szkoła Podstawowa w Mokrem, Szkoła Podstawowa w Płoskiem, Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kalinowicach, Szkoła Podstawowa w Borowinie Sitanieckiej.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Sympatyków Orszaku Trzech Króli w Zamościu.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny