R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara4 października 2017 FACEBOOK | 4469 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 11 komentarzy ()

Zamość: Przed nami derby Padwa – Wisła Sandomierz

Fot. Facebook/ Padwa Zamość
R E K L A M A    B O A R D

Dwa mecze i dwa zwycięstwa to dotychczasowy bilans szczypiornistów II-ligowej Padwy Zamość. W najbliższy weekend będzie okazja by ten dorobek powiększyć.

Na inaugurację rozgrywek Padwa ograła na swoim parkiecie Handbalove Buskowiankę Busko 33:22. W następnej kolejce po dramatycznej końcówce pokonali 31:30 rezerwy Azotów Puławy naszpikowane zawodnikami z pierwszego zespołu. Teraz czas na kolejne derby. Tym razem do Zamościa przyjedzie Wisła Sandomierz.

Po dwóch wygranych zamojska maszyna nie ma zamiaru zwalniać. Po kolejne zwycięstwo! Tym razem z Wisłą Sandomierz. Ale tylko z Waszą pomocą.- zapraszają kibiców zamojscy szczypiorniści.

Przypomnijmy, że pierwotnie spotkanie miało odbyć się o godz. 15 7 października. W tym samym czasie swoje spotkanie rozgrywać będą piłkarze IV-ligowego Hetmana Zamość. Ze względu na apele kibiców władze Padwy zdecydowały się przesunąć godzinę spotkania, by kibice mogli obejrzeć oba te widowiska.

Mecz już w najbliższą sobotę o godz. 17 w hali OSiR.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "derby" dnia 4 października 2017 o godzinie 12:30:48 napisał:
  Derby czego?
  3
  0
  R E K L A M A
 • "pdw" dnia 4 października 2017 o godzinie 13:08:53 napisał:
  Co redaktor ma na myśli używając w tytule określenia "derby"?
  3
  0
 • "szczypior" dnia 4 października 2017 o godzinie 13:33:36 napisał:
  Wy niby się uważacie za kibiców Padwy i ręcznej? Nie rozśmieszajcie mnie. Najwyżej możecie na ręcznym pojeździć pod kołdrą. Dobrze facet pisze derby Lubelszczyzny - Padwa vs. Wisła. Obie drużyny mają po dwa zwycięstwa na koncie co daje lepszy klimat i stawkę tego meczu. Nie róbcie siary ciotęta i nie podszywajcie się pod prawdziwych kibiców.
  1
  4
 • "derby" dnia 4 października 2017 o godzinie 13:46:01 napisał:
  Napisał derby Padwa-Wisła Sandomierz. I w tekście ponownie: Teraz czas na kolejne derby. Tym razem do Zamościa przyjedzie Wisła Sandomierz. Więc zamiast jeździć na ręcznym kibicu zacznij czytać ze zrozumieniem i nie rób siary.
  4
  0
 • "szypior" dnia 4 października 2017 o godzinie 13:49:27 napisał:
  Ja pierdziu co za tuman. A z kim grali ostatnio? Z Azotami Puławy - region lubelski. Teraz - Wisła Sandomierz. Jedź dalej na ręcznym , bo o ręcznej to zielonego pojęcia nie masz, tyle co w tv sobie obejrzysz.
  0
  4
 • "pdw" dnia 4 października 2017 o godzinie 13:51:24 napisał:
  Miłośnik jazdy na ręcznym pod kołdrą "szczypior" jest ofiarą dzisiejszych niedostatków oświaty. Nie mieści mu się w głowie, że Sandomierz nie leży na Lubelszczyźnie.
  3
  0
 • "szypior" dnia 4 października 2017 o godzinie 13:55:32 napisał:
  Żal coś pisać do takiego idioty.
  0
  4
 • "Horn" dnia 4 października 2017 o godzinie 14:00:52 napisał:
  Tak patrzę na tę dyskusję i widzę, że obaj błyszczycie kulturą i intelektem. Ważny jest wynik i zwycięstwo. Ja chodzę z cała rodziną na Padwę i dla mnie liczy się zwycięstwo. Grunt to dwa punkty do przodu i fajna atmosfera. W tym sezonie zdecydowanie fajniej ogląda się Padwę niż Hetmana.
  1
  3
 • "SJP" dnia 4 października 2017 o godzinie 14:11:37 napisał:
  Słownik Języka Polskiego (jest też w Internecie pod adresem: https://sjp.pl) definiuje derby jako zawody sportowe z udziałem dwóch drużyn z jednego miasta lub regionu.
  4
  0
 • "Horn" dnia 4 października 2017 o godzinie 14:13:22 napisał:
  Taka rada: idźcie sobie pograć na świeżym powietrzu zamiast wrzucać inwektywy :)
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Horn" dnia 4 października 2017 o godzinie 14:15:07 napisał:
  A tutaj klubowa zapowiedź: Mecz dwóch niepokonanych drużyn w drugiej lidze. Do Zamościa przyjeżdża Wisła Sandomierz - ekipa wzmocniona m.in. Tomaszem Cupiszem, która zgłasza akces do gry o wysoką stawkę. Sandomierzanie trafią na uskrzydlonych zawodników z Zamościa. Zespół trenera Marcina Czerwonki w ostatniej kolejce wygrał na wyjeździe z Azotami II Puławy, a takie sukcesy zawsze dodatkowo mobilizują. Zapowiada się pasjonujące widowisko!
  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
PR
Wow! Jeden ambulans przyczyni się do po...
kamil
życzymy powodzenia Panie Prezydencie a ...
ja
To chyba nie jest firma R-BUD tylko PR-B...
perła
Jak to możliwe że przetarg wygrywa fir...
Dorzucę jeszcze jeden kamyczek do ogr...
zamoscianin
Wspomóż nieszczęśników, opłać zal...
.
Koszulki z Ronaldo sprzedały się w lic...
do ciekawe
czy jednym z prezesów ogródków nie je...
Komedia
Dolol sieniawa wioska i 3 tys mieszlanco...
Antykibic
Jestem podbudowany tym wynikiem....
zamoscianin
Czyli co, nacjonalizacja? Tęsknisz za k...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny