nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćRedakcja1 grudnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Projekt Marzenie – czyli jak młodzież zmienia otoczenie!

Powiedzenie: „ach, ta dzisiejsza młodzież” kojarzy się z negatywną opinią o młodych ludziach, lecz często jest to mylne wyobrażenie.

Tak naprawdę młodzież potrafi i chce zmieniać siebie i swoje otoczenie na lepsze. W Zamościu, w ramach „Zwolnionych z Teorii”, od niedawna działa grupa pod nazwą „Projekt Marzenie”.

Są to uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych, w odmiennym wieku, z różnorodnymi poglądami, lecz przyświeca im jeden cel – spełniać marzenia dzieci z domów dziecka.

W minioną sobotę spełnili marzenie Stasia – 11-letniego wychowanka zamojskiego Domu Dziecka przy ul. Źródlanej. Staś chciał spotkać swojego idola – rapera Blachę. Dzięki pomocy życzliwych ludzi m.in. pani Moniki Jaszak udało się zorganizować spotkanie w Kazamacie Wschodniej Bastionu I, gdzie odbył się koncert.

Staś podczas spotkania nie tylko mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z wokalistą, lecz także został obdarowany plakatem z jego autografem. Blacha i jego przyjaciel KUQE zaprezentowali niezwykłą postawę: rozmawiali z chłopcem i wyszli razem z nim na scenę. Mały gest, a jakże wielkie ma znaczenie. Radości nie było końca. Staś zapomniał o otaczającym go świecie i żył tylko tą niesamowitą chwilą – podsumowują organizatorzy.

Ta historia chwyta za serce, a wszystko za sprawą młodych ludzi, którzy w żadnym wypadku nie zamierzają poprzestać na dotychczasowych działaniach i będą dalej realizować swoje cele. Jak się okazuje, marzenia można spełnić, a tym samym zmienić świat na lepsze!


W ramach „Zwolnionych z Teorii”, uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych w Zamościu tworzą projekt, w którym spełniają jedno z trzech marzeń dzieci z domów dziecka w województwie lubelskim.

 

 
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama