R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara6 sierpnia 2017 FACEBOOK | 4462 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 6 komentarzy ()

Zamość: Poznaj piłkarzy Hetmana

Kibice Hetmana; fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Hetman Zamość zaprasza wszystkich kibiców na prezentację naszej drużyny. Odbędzie się ona 10 sierpnia o godzinie 20:00 na Rynku Wielkim w Zamościu. Piłkarze zaprezentują także nowe stroje domowe oraz wyjazdowe na nadchodzący sezon.

Każdy kto pojawi się na tym wydarzeniu będzie miał okazję poznać wszystkich zawodników, którzy w rundzie wiosennej obecnego sezonu będą reprezentowali barwy zamojskiego klubu i walczyli o główny cel, którym oczywiście jest awans do trzeciej ligi. Warto dodać, że do drużyny prowadzonej przez Marka Motykę, dołączyła spora grupa nowych zawodników.

Dodatkowo, każdy może zadać pytanie zawodnikom, sztabowi szkoleniowemu oraz działaczom.Można przesyłać je na: sekretariat@kshetman.zamosc.pl, a najlepsze z nich zostaną przeczytane przez koferansjera prowadzącego prezentację.

Czwartek, 10 sierpnia godzina 20:00. Rynek Wielki w Zamościu. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "z_boku" dnia 6 sierpnia 2017 o godzinie 12:06:56 napisał:
  "Odbędzie się ona 10 czerwca o godzinie 20:00" To żeśta się troszkę spóźnili, jakieś dwa miesiące ;)
  3
  1
  R E K L A M A
 • "ZMC" dnia 6 sierpnia 2017 o godzinie 12:16:06 napisał:
  Darujcie sobie fety na początek i zróbcie fetę po awansie i wielkie show z przejazdem ulicami miasta autokaru z piłkarzami . Nie bede chyba przypominać smutnych sytuacji z końcówki minionego sezonu...
  6
  3
 • "ksh" dnia 6 sierpnia 2017 o godzinie 13:31:15 napisał:
  Nie ma teraz Chełmianki to i szansa w końcu na awans jest :-) Aczkolwiek balonik, balonik rośnie i rośnie, co by nie pękł zanim runda wiosenna się zacznie :-) W tamtym roku jeszcze w zimie balonik rósł aż w końcu na wiosnę jeb..... na ziemię. P.S. Jestem kibicem Chełmianki, ale w tym sezonie, szczerze będę trzymać kciuki za Hetman i na fetę na koniec sezonu na pewno przyjadę. Co by nie było Zamość to fajne miasto i zasługuje na III ligę.
  1
  6
 • "Efekt" dnia 6 sierpnia 2017 o godzinie 16:25:29 napisał:
  Fajnie byłoby zobaczyć Bardziej Hetmańskie stroje. Biało - zielono - czerwone. Nie przepadam za AMSPN, ale trzeba im przyznać - stroje mają teraz fantastyczne.
  4
  0
 • "Hula" dnia 6 sierpnia 2017 o godzinie 21:21:17 napisał:
  Zostawiam wszystko i juz lece!ludzie oprzytomnijcie przeciez to zbieranina i kogo to przedstawiac niech lepiej trenuja i graja jak tak jak powinno byc.hehe a narazie ich przedstawiac to mozemy w programie rolnik szuka zony albo u madzi gessler.bo z tymi wynikami tam sie nadaja.
  5
  5
 • "chrysrus" dnia 8 sierpnia 2017 o godzinie 22:40:51 napisał:
  Czy w zarządzie siedzą jacyś ślepi ludzie? Znów niepotrzebnie pompujecie balonik jakimiś durnymi prezentacjami. Na boisku niech się zaprezentują, jak będą dobrze grali to każdy ich pozna. A co do pytania to może : co jeśli nie uda się awansować ? miasto już chyba nie da tak ogromnych pieniędzy i co wtedy ? eh oprzytomnijcie to 5 poziom rozgrywkowy nie ekstraklasa
  3
  3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Marian 52 minuty temu
To kupuj, przecież to otwarty przetarg....
Q
K. status prawny kamienic jest raczej ur...
K.
Znacjonalizować, doprowadzić do ruiny,...
Marian
Oj Marta... Zamoyski sprzedał pięć ra...
K.
A co na to prawowici właściciele kamie...
tylko sprzedać
Sprzedać, zadłużyć i koncerty i konc...
rudy karzeł
"Sowiecka jakość" straszy nadal?...
Oost.
Lokalne wojenki, pohukiwania odyńców, ...
bxt
Może otwarto jakąś nową azjatycką/ ...
Wilhelm
Następny news będzie o znalazcy kota i...
olo
"Trotyl" Gmyz powiedziałby Schlampe....
mieszkaniec
A mnie ciekawi co zrobi prokuratura Ziob...
sonia
Przypominam Ukraina aspiruje do NATO i U...
Name
pepesza i maria - och, jakież "treściw...
Parafianka
Za moich czasów nie do pomyślenia. Ta...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny