R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara6 sierpnia 2017

Zamość: Poznaj piłkarzy Hetmana

Kibice Hetmana; fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Hetman Zamość zaprasza wszystkich kibiców na prezentację naszej drużyny. Odbędzie się ona 10 sierpnia o godzinie 20:00 na Rynku Wielkim w Zamościu. Piłkarze zaprezentują także nowe stroje domowe oraz wyjazdowe na nadchodzący sezon.

Każdy kto pojawi się na tym wydarzeniu będzie miał okazję poznać wszystkich zawodników, którzy w rundzie wiosennej obecnego sezonu będą reprezentowali barwy zamojskiego klubu i walczyli o główny cel, którym oczywiście jest awans do trzeciej ligi. Warto dodać, że do drużyny prowadzonej przez Marka Motykę, dołączyła spora grupa nowych zawodników.

Dodatkowo, każdy może zadać pytanie zawodnikom, sztabowi szkoleniowemu oraz działaczom.Można przesyłać je na: sekretariat@kshetman.zamosc.pl, a najlepsze z nich zostaną przeczytane przez koferansjera prowadzącego prezentację.

Czwartek, 10 sierpnia godzina 20:00. Rynek Wielki w Zamościu. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "z_boku" dnia 6 sierpnia 2017 o godzinie 12:06:56 napisał:
  "Odbędzie się ona 10 czerwca o godzinie 20:00" To żeśta się troszkę spóźnili, jakieś dwa miesiące ;)
  3
  1
 • R E K L A M A
 • "ZMC" dnia 6 sierpnia 2017 o godzinie 12:16:06 napisał:
  Darujcie sobie fety na początek i zróbcie fetę po awansie i wielkie show z przejazdem ulicami miasta autokaru z piłkarzami . Nie bede chyba przypominać smutnych sytuacji z końcówki minionego sezonu...
  6
  3
 • "ksh" dnia 6 sierpnia 2017 o godzinie 13:31:15 napisał:
  Nie ma teraz Chełmianki to i szansa w końcu na awans jest :-) Aczkolwiek balonik, balonik rośnie i rośnie, co by nie pękł zanim runda wiosenna się zacznie :-) W tamtym roku jeszcze w zimie balonik rósł aż w końcu na wiosnę jeb..... na ziemię. P.S. Jestem kibicem Chełmianki, ale w tym sezonie, szczerze będę trzymać kciuki za Hetman i na fetę na koniec sezonu na pewno przyjadę. Co by nie było Zamość to fajne miasto i zasługuje na III ligę.
  1
  6
 • "Efekt" dnia 6 sierpnia 2017 o godzinie 16:25:29 napisał:
  Fajnie byłoby zobaczyć Bardziej Hetmańskie stroje. Biało - zielono - czerwone. Nie przepadam za AMSPN, ale trzeba im przyznać - stroje mają teraz fantastyczne.
  4
  0
 • "Hula" dnia 6 sierpnia 2017 o godzinie 21:21:17 napisał:
  Zostawiam wszystko i juz lece!ludzie oprzytomnijcie przeciez to zbieranina i kogo to przedstawiac niech lepiej trenuja i graja jak tak jak powinno byc.hehe a narazie ich przedstawiac to mozemy w programie rolnik szuka zony albo u madzi gessler.bo z tymi wynikami tam sie nadaja.
  5
  5
 • "chrysrus" dnia 8 sierpnia 2017 o godzinie 22:40:51 napisał:
  Czy w zarządzie siedzą jacyś ślepi ludzie? Znów niepotrzebnie pompujecie balonik jakimiś durnymi prezentacjami. Na boisku niech się zaprezentują, jak będą dobrze grali to każdy ich pozna. A co do pytania to może : co jeśli nie uda się awansować ? miasto już chyba nie da tak ogromnych pieniędzy i co wtedy ? eh oprzytomnijcie to 5 poziom rozgrywkowy nie ekstraklasa
  3
  3


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

obserwator
A co tak pózno jest informacja z meczu?...
Zm
Wiadomo cos o transwerach ?...
..
Czytałem rano i wyraźnie było napisan...
Gdzie post WOŚ...
Znalazłem na facebooku post o WOŚP. W ...
...
Jak ktoś pisze "po raz pierwszy zapreze...
gall anomim
A gdzie droga Krasnobród - Zielone?...
Ryskowi mówimy...
Puchacz na Wójta!...
Wielmożny Pan ...
Nie ma to jak 19 lutego zapowiadać wyst...
antyklerykał
Ciekawe kiedy, jak urodziłem się w 197...
a do jakiej szkoły uczęszcza ten zawod...
zamościanin
Wpisałem "Zamość". No super wiadomoś...
Racuch
Zawod to jest masza zamojska pilka nozna...
z_boku
Jak to gdzie, tutaj: https://www.faceboo...
obserwator
gdzie wynik meczu...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny