Sport | Zamośćtekst nadesłany13 kwietnia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Pożegnanie z kibicami

Fot. Kazimierz Chmiel/MKS Padwa Zamość
R E K L A M A    B O A R D

Czego spodziewają się kibice Padwy Zamość w ostatnim domowym meczu w sezonie 2018/2019? Przede wszystkim czekają na zwycięstwo z ROKiS Radzymin, na dodatek odniesione w dobrym stylu. Zawodnicy trenera Marcina Czerwonki są to winni swoim sympatykom, którzy przez całe rozgrywki stworzyli niesamowity klimat w hali OSiR. Początek spotkania w sobotę, 13 kwietnia o godz. 18.

Zawodnicy trenera Marcina Czerwonki mają do rozegrania jeszcze dwa spotkania, ale już w najbliższą sobotę dojdzie do ostatniego starcia w hali OSiR. W tym momencie wrażliwszym sympatykom piłki ręcznej może zakręcić się łza w oku, ponieważ następna okazja do przeżywania sportowych emocji nadarzy się dopiero pod koniec września. Wtedy ruszą nowe rozgrywki. A będzie za czym tęsknić, ponieważ pod względem atmosfery na meczach zamojski klub plasuje się w ścisłej krajowej czołówce i to bez względu na klasę rozgrywkową.

W dotychczasowych dziesięciu domowych spotkaniach poczynaniom zawodników przyglądało się łącznie ponad 8000 kibiców.

Jestem przekonany, że gdyby hala w Zamościu była większa, to i w tym przypadku udałoby się nam zapełnić trybuny. Zamojscy kibice przekonali się do piłki ręcznej, spodobała się im rodzinna atmosfera na naszych meczach. A takiego hałasu, jaki panował podczas meczu z PWSZ Tarnów, nie było jeszcze w tej hali – mówi Szymon Fugiel, kapitan Padwy.

W sobotę do Zamościa przyjedzie inny beniaminek pierwszej ligi, ROKiS Radzymin. W odróżnieniu od zamościan, zawodnicy z Mazowsza nie mogą mówić o udanej przygodzie z zapleczem PGNiG Superligi. Podopieczni trenera Witolda Rzepki, podobnie jak nasi szczypiorniści, celowali w zapewnienie sobie utrzymania na tym szczeblu rozgrywek, ale zadanie okazało się ponad ich siły. Dlatego tym bardziej należy docenić osiągnięcie naszej ekipy.

To, że gramy z drużyną, która pogodziła się już ze spadkiem, nie oznacza, że czeka nas łatwa spacerek. Przekonaliśmy się o tym na własnej skórze w grudniu w Radzyminie. Mieliśmy inicjatywę praktycznie przez całe spotkanie, ale w końcówce zdrzemnęliśmy się i rywale zdołali doprowadzić do remisu. Myślę, że to nie może się powtórzyć. Nie możemy sprawić zawodu naszym kibicom – powiedział Marcin Czerwonka, trener Padwy.

Bilety na to spotkanie w cenach: 18 zł (trybuna główna), 12 zł (normalny), 6 zł (ulgowy) są dostępne w recepcji hali OSiR Zamość.

Serdecznie zapraszamy na pożegnanie ligi w Zamościu. Po zakończeniu spotkania przygotowaliśmy kilka niespodzianek dla naszych kibiców, m.in. zabawy dla dzieci, a także pyszny poczęstunek. Podziękujemy również za wsparcie naszym sponsorom. Wszyscy przecież GRAMY RAZEM DLA ZAMOŚCIA.

MKS Padwa Zamość

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
historyk
Żadnego konfliktu między Zamościem a ...
Powinni grać na hali Osir tam gdzie gra...
Lidia
Radny Nowakowski WSTYD, żeby tak sie ub...
Thomas
Głos potrzebny, ale głos spó...
kmicic
a i jeszcze jedno, dla rozluźnienia emo...
mieszkaniec
drogi ,,Polak'u" - widać nie znasz życ...
zdrovit
Jaki problem, żeby tak duża firma jak ...
ad111
I już pisiorskie trolle się zleciały ...
Mefisto
Och, jakież to trzeba mieć kwalifikacj...
mama
Całkowicie zgadzam się z "rodzicem". W...
Polak
Drogi mieszkańcu, to jest wolny kraj (j...
martinez
Jak można w nieskończoność głosowa...
mieszkaniec
ależ ta grupa zawodowa ma takie przywil...
jan III
Kolumbarium w Zamościu już istnieje na...
rodzic
Bardzo prosimy by politycy na dole nie w...
Antyklerykał
Jak ci wszyscy mówią, że to autorytet...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018