Sport | Zamośćtekst nadesłany13 kwietnia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Pożegnanie z kibicami

Fot. Kazimierz Chmiel/MKS Padwa Zamość
R E K L A M A    B O A R D

Czego spodziewają się kibice Padwy Zamość w ostatnim domowym meczu w sezonie 2018/2019? Przede wszystkim czekają na zwycięstwo z ROKiS Radzymin, na dodatek odniesione w dobrym stylu. Zawodnicy trenera Marcina Czerwonki są to winni swoim sympatykom, którzy przez całe rozgrywki stworzyli niesamowity klimat w hali OSiR. Początek spotkania w sobotę, 13 kwietnia o godz. 18.

Zawodnicy trenera Marcina Czerwonki mają do rozegrania jeszcze dwa spotkania, ale już w najbliższą sobotę dojdzie do ostatniego starcia w hali OSiR. W tym momencie wrażliwszym sympatykom piłki ręcznej może zakręcić się łza w oku, ponieważ następna okazja do przeżywania sportowych emocji nadarzy się dopiero pod koniec września. Wtedy ruszą nowe rozgrywki. A będzie za czym tęsknić, ponieważ pod względem atmosfery na meczach zamojski klub plasuje się w ścisłej krajowej czołówce i to bez względu na klasę rozgrywkową.

W dotychczasowych dziesięciu domowych spotkaniach poczynaniom zawodników przyglądało się łącznie ponad 8000 kibiców.

Jestem przekonany, że gdyby hala w Zamościu była większa, to i w tym przypadku udałoby się nam zapełnić trybuny. Zamojscy kibice przekonali się do piłki ręcznej, spodobała się im rodzinna atmosfera na naszych meczach. A takiego hałasu, jaki panował podczas meczu z PWSZ Tarnów, nie było jeszcze w tej hali – mówi Szymon Fugiel, kapitan Padwy.

W sobotę do Zamościa przyjedzie inny beniaminek pierwszej ligi, ROKiS Radzymin. W odróżnieniu od zamościan, zawodnicy z Mazowsza nie mogą mówić o udanej przygodzie z zapleczem PGNiG Superligi. Podopieczni trenera Witolda Rzepki, podobnie jak nasi szczypiorniści, celowali w zapewnienie sobie utrzymania na tym szczeblu rozgrywek, ale zadanie okazało się ponad ich siły. Dlatego tym bardziej należy docenić osiągnięcie naszej ekipy.

To, że gramy z drużyną, która pogodziła się już ze spadkiem, nie oznacza, że czeka nas łatwa spacerek. Przekonaliśmy się o tym na własnej skórze w grudniu w Radzyminie. Mieliśmy inicjatywę praktycznie przez całe spotkanie, ale w końcówce zdrzemnęliśmy się i rywale zdołali doprowadzić do remisu. Myślę, że to nie może się powtórzyć. Nie możemy sprawić zawodu naszym kibicom – powiedział Marcin Czerwonka, trener Padwy.

Bilety na to spotkanie w cenach: 18 zł (trybuna główna), 12 zł (normalny), 6 zł (ulgowy) są dostępne w recepcji hali OSiR Zamość.

Serdecznie zapraszamy na pożegnanie ligi w Zamościu. Po zakończeniu spotkania przygotowaliśmy kilka niespodzianek dla naszych kibiców, m.in. zabawy dla dzieci, a także pyszny poczęstunek. Podziękujemy również za wsparcie naszym sponsorom. Wszyscy przecież GRAMY RAZEM DLA ZAMOŚCIA.

MKS Padwa Zamość

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Jan
Dla prawych ludzi, praca dla dobra Zamoj...
Magdalena
Przepiękne przedstawienie, polecam i gr...
KL
Możliwe jest, że Misski Brzydul z Lube...
z_boku
Czym droga Leno uraził Ciebie mój niew...
trzecie oko
Rajd Rowerowy Zamość-Zwierzyniec lub K...
ad111
Oto dowód, że równoległe światy ist...
Gizo
Jedno jest pewne. Od początku zawislak ...
jan III
Co on takiego dobrego dla mieszkańców ...
I to przegrał z kretesem, w takim Zamo...
Elka
A ja mam pytanie - a kto się wreszcie z...
Lena
Zboku, posłuchaj: najpierw rozejrzyj si...
ak
A jednak rozczarowanie antyklerykałów ...
ad111
Poseł "tej ziemi", to jak Jan bez ziemi...
janek
Doceniajmy ludzi, którzy są tak blisk...
Tutejszy
Poseł to swój chłop!...
Żenada
Same pochwalne komentarze :) jak już ro...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018