R E K L A M A

Z I P

Flesz | ZamośćRedakcja4 czerwca 2018 FACEBOOK | 5262 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 4 komentarze

Zamość: Pożegnanie pułkownika

Fot. st.chor. Jacek Szadkowski , Zakład Karny w Zamościu
 30 maja br. dyrekcja i załoga Zakładu Karnego w Zamościu pożegnała odchodzącego na zaopatrzenie emerytalne zastępcę dyrektora ppłk. Mariusza Surysia.

W sali konferencyjnej Zakładu Karnego w Zamościu Dyrektor ppłk Dariusz Bernat wraz z reprezentacją załogi, podziękował odchodzącemu po 23 latach służby na zaopatrzenie emerytalne, swojemu zastępcy, ppłk. Mariuszowi Surysiowi.

Zgodnie z tradycją odchodzący w stan spoczynku otrzymał oprócz gratulacji i życzeń, pamiątkową szablę, ufundowaną przez funkcjonariuszy zamojskiej jednostki.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "nana" dnia 4 czerwca 2018 o godzinie 19:11:13 napisał:
  "...zaopatrzenie emerytalne..." Coś takiego istnieje? Nie wiedziałam.
  R E K L A M A
 • "ad111" dnia 4 czerwca 2018 o godzinie 20:50:36 napisał:
  A wystarczyło spełnić warunki na funkcjonariusza- żolnierza i odsłużyć swoje ...
 • "lul" dnia 5 czerwca 2018 o godzinie 15:23:47 napisał:
  Tak. W służbach mundurowych przechodzisz na emeryturę ale w razie jakiejś nagłej potrzeby możesz być powołany ponownie do służby. Zdarzy się jakaś klęska, nie będzie rąk do pracy itp. to wówczas przychodzi zawiadomienie o powołaniu do służby i wracasz do pracy z emerytury :)
 • "ad111" dnia 5 czerwca 2018 o godzinie 18:26:11 napisał:
  Rczej na okresowe ćwiczenia, a nie do pracy z emerytury. Takie przypadki oczywiście są, ale to raczej przypadki patologiczne, gdzie ktoś, komuś , coś...

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny