Flesz | Zamośćtekst nadesłany1 stycznia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Pożar w Sylwestra, straty na kwotę 50 tys. zł.

fot. pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

Tuż po godz. 19, 31 grudnia 2018 roku, paliło się mieszkanie na I piętrze budynku przy ul. Sienkiewicza w Zamościu.

Po dojeździe pierwszych zastępów stwierdzono, że dym i płomienie wydobywają się przez okno na 1 piętrze budynku mieszkalnego wielorodzinnego – kamienicy. Dwie osoby samodzielnie opuściły zagrożone mieszkanie, poszkodowanych Zespół Ratownictwa Medycznego przewiózł do szpitala na obserwację.

Strażacy podjęli działania gaśnicze jednocześnie przeprowadzono ewakuację 4 kolejnych osób, którym na miejscu udzielono pomocy. W sumie budynek mieszkalny opuściło 17 osób. Strażacy po przeprowadzonej ewakuacji zagrożonych osób i ugaszeniu pożaru przystąpili do przewietrzania zadymionych pomieszczeń.

Spaleniu uległo wyposażenie jednego pomieszczenia mieszkalnego w tym meble i częściowo elementy drewnianego stropu. Straty wstępnie oszacowano na kwotę 50 tys. zł.

Przypuszczamy, że prawdopodobną przyczyną tego zdarzenia mogło być zaprószenie ognia przez mieszkańców budynku. Policja ustala okoliczności i przyczyny powstania pożaru.

W działaniach trwających 2 godziny wzięło udział 4 zastępy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Zamościu oraz OSP Mokre.

mł. Bryg. Andrzej Szozda, oficer prasowy KM PSP w Zamościu

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 15.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Jaroo
Za to zdj�cie to powinien si� obrazi...
Widać że perspektywiczny .. weteran....
mieszkaniec
Zamojski zalew to syf. Nie powinni w og...
zamoscianin
w sumie jak by nie Gierek nie byloby uli...
Taka pawda
Bez sensu jest ta sonda....
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Thomasie, dość ogólnikowo napisałeś...
Mirek
Nie chcę wejściówki od firmy, która ...
Thomas
22 tysiące głosów to wcale nie tak ma...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018