Flesz | Zamośćtekst nadesłany1 stycznia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Pożar w Sylwestra, straty na kwotę 50 tys. zł.

Tuż po godz. 19, 31 grudnia 2018 roku, paliło się mieszkanie na I piętrze budynku przy ul. Sienkiewicza w Zamościu.

Po dojeździe pierwszych zastępów stwierdzono, że dym i płomienie wydobywają się przez okno na 1 piętrze budynku mieszkalnego wielorodzinnego – kamienicy. Dwie osoby samodzielnie opuściły zagrożone mieszkanie, poszkodowanych Zespół Ratownictwa Medycznego przewiózł do szpitala na obserwację.

Strażacy podjęli działania gaśnicze jednocześnie przeprowadzono ewakuację 4 kolejnych osób, którym na miejscu udzielono pomocy. W sumie budynek mieszkalny opuściło 17 osób. Strażacy po przeprowadzonej ewakuacji zagrożonych osób i ugaszeniu pożaru przystąpili do przewietrzania zadymionych pomieszczeń.

Spaleniu uległo wyposażenie jednego pomieszczenia mieszkalnego w tym meble i częściowo elementy drewnianego stropu. Straty wstępnie oszacowano na kwotę 50 tys. zł.

Przypuszczamy, że prawdopodobną przyczyną tego zdarzenia mogło być zaprószenie ognia przez mieszkańców budynku. Policja ustala okoliczności i przyczyny powstania pożaru.

W działaniach trwających 2 godziny wzięło udział 4 zastępy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Zamościu oraz OSP Mokre.

mł. Bryg. Andrzej Szozda, oficer prasowy KM PSP w Zamościu

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 15.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama