Flesz | Galerie | ZamośćRedakcja13 czerwca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy

Zamość: Pożar w kościele pw. św. Krzyża [VIDEO, ZDJĘCIA]

Fot. Bartosz Sierpniowski
R E K L A M A    B O A R D

Dziś (13 czerwca) doszło do pożaru w kościele pw. św. Krzyża w Zamościu.

-Zapaliły się farby i lakiery na pierwszym poziomie, pożar gasiło 5 zastępów straży, dwie osoby poszkodowane ewakuowano i przekazano pogotowiu. Przyczyny pożaru są nieznane.- poinformował nas jeden z Czytelników.

Wkrótce podamy więcej informacji na temat zdarzenia.

Poniżej krótki film z komentarzem kierującego akcją gaśniczą.

Publiée par Bartosz Sierpniowski sur Jeudi 13 juin 2019

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 9.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Bożyszcze" dnia 13 czerwca 2019 o godzinie 18:58:06 napisał:
  Kara boska... ?!?
  R E K L A M A
  • "z_boku" dnia 13 czerwca 2019 o godzinie 19:33:45 napisał:
   Jaka znowu kara? Właśnie pojawił się nowy cel dla owieczek. Trzeba przeprowadzić gruntowny remont i naprawić zniszczenia, a wszystko kosztuje. To zwyczajny dar od najwyższego...
 • "Dablue" dnia 13 czerwca 2019 o godzinie 19:09:14 napisał:
  Notre-Dame płonęło za grzechy Francji .. jestem ciekaw za co płonął kościół w Zamościu
 • "ak" dnia 14 czerwca 2019 o godzinie 7:44:31 napisał:
  A jednak rozczarowanie antyklerykałów zaglądających do cudzych kieszeni. No cóż, jedni dają na kościoły, inni na kopaczy piłki zarabiających setki milionów euro.
 • "Lena" dnia 14 czerwca 2019 o godzinie 9:07:45 napisał:
  Zboku, posłuchaj: najpierw rozejrzyj się po swojej oborze, sprawdź jak się mają twoje owieczki, krowy i barany. Pogoda jest okropna, może trzeba by napoić tę chudobę, siana podać albo gnój, który nawet do ciebie się zapewne przylepił odgarnąć. Zboku, zrób sobie odpoczynek, a potem zacznij od remontu swoich spraw.
  • "z_boku" dnia 14 czerwca 2019 o godzinie 17:55:13 napisał:
   Czym droga Leno uraził Ciebie mój niewinny żart, że reagujesz z taką agresją. Wyluzuj, nerwy nie sprzyjają dobremu samopoczuciu, ba mogą wywoływać choroby. Życzę miłego "łikendu" i pozdrawiam. :-)
 • "Mumin" dnia 1 lipca 2019 o godzinie 16:56:22 napisał:
  To pijane świry z horynca ich firma to krzak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
z_boku
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
ja z zamoscia
Wielka strata dla Zamościa. Super Facet...
observer
Czytałem "fachowe" wypowiedzi członkó...
ak
Powinniśmy wpisać śmieci na listę na...
zamoy
Na transparentach powinno być 'Nie chce...
Tutejszy
Nie wiem skąd się bierze u kierowców ...
ak
Jeżeli chodzi o prawo własności, to t...
observer
To jakieś myślenie głęboko socjalist...
Zamosciak
Najlepiej byłoby zainstalować tam sygn...
no i wyszedł p...
Zamiast linii wibracyjnych powinniście ...
observer
Na pewno Dziura i Misztal - pieli z zach...
klf
juz wsiadajac do BMW w aucie unosi sie e...
ciekawy
ducato chlodnia?...
KL
"Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trze...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018