R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | Zamośćtekst nadesłany5 lipca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 9 komentarzy

Zamość: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu wyróżniony!

Urząd Pracy, foto: Piotr Rogalski

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu wyróżniony został Znakiem Jakości „Przyjazny Urząd”.

Kapituła IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Przyjazny Urząd” organizowanego przez Instytut Zarzadzania i Rozwoju Jakości uhonorowała jednostki sektora publicznego wyróżniające się wysoką jakością obsługi klienta, profesjonalizmem i rzetelnością w działaniu oraz nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie kultury pracy i wysokim poziomem kompetencji zatrudnionych kadr. Nadrzędną intencją przyznania powyższych wyróżnień jest promowanie jednostek administracji publicznej o szczególnych osiągnięciach we wdrażaniu nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań w zakresie obsługi interesanta i jakości usług publicznych. Konkurs miał na celu identyfikowanie i wyróżnienie tych jednostek sektora administracji publicznej, które podejmują najskuteczniej działania ukierunkowane na budowanie efektywnej relacji z klientem i generują wysoki poziom jego satysfakcji, dbają o jakość świadczonych usług, a także podejmują inicjatywy ukierunkowane na realizację misji publicznej według najwyższych standardów jakościowych.

Znak Jakości przyznany został na okres 12 miesięcy. Uroczysta Gala Finałowa Konkursu odbyła się w dniu 28 czerwca 2018r. w Sali Rudniewa Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

 

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Seiken" dnia 5 lipca 2018 o godzinie 11:40:44 napisał:
  I tak trzymać
  R E K L A M A
 • "ad111" dnia 5 lipca 2018 o godzinie 11:47:26 napisał:
  A już myślałem, że likwidują...
 • "1" dnia 5 lipca 2018 o godzinie 19:43:00 napisał:
  Nie zlikwidują gdzie ta armia urzędników znajdzie inną pracę ?
 • "Australijczyk" dnia 6 lipca 2018 o godzinie 8:39:54 napisał:
  Brednie Tyszki i tych kilku kukizowców o likwidacji urzędów pracy to zwykła nierealna kiełbasa wyborcza i działania pod publikę. Wiadomo, że takie instytucje są niezbędne w kraju, który chce funkcjonować na poziomie, poza tym prawo unijne nakłada na państwa obowiązek utrzymania publicznych służb zatrudnienia.
 • "Bidon56" dnia 6 lipca 2018 o godzinie 8:51:47 napisał:
  Dzięki pomocy urzędu w Zamościu zrobiłem szkolenie i znalazłem pracę, większość osób to hipokryci którzy narzekają na wszystkich i myślą że wszystko im się należy za nic
 • "ad111" dnia 6 lipca 2018 o godzinie 11:58:32 napisał:
  Fascynujące. A pomyślałeś ile to pośrednictwo kosztowało podatników...?
  • "joa" dnia 6 lipca 2018 o godzinie 21:41:38 napisał:
   Fascynujące. Załóż swoją partię polityczną, wygraj wybory i zlikwiduj powiatowe urzędy pracy. Wówczas to pośrednictwo pracy nie będzie kosztować podatników... aaa czekaj... nie możesz? Bo nawet jakbyś wygrał wybory to pupów byś nie mógł zlikwidować bez wyjścia z UE... a jakbyś to zaproponował to chłopy ze wsi by cie na widłach wynieśli z rządu :)
  • "rolnik na dorobku" dnia 7 lipca 2018 o godzinie 14:22:56 napisał:
   @joa - jak mówisz "chłopy ze wsi" to myślisz o kolaborantach koalicyjnych czy o Rolnikach? Te "chłopy ze wsi" to wideł nie widziały ! Od lat w całej Polsce moszczą zady po róznych stołkach od Gmin począwszy przez Armiry czy Wordy (o poutykanych tam rodzinach czy kochankach nie zapominajmy). Jak mawiał "nieuk-jasnowidz", przyjdą wybory " i wszystko się zmieni"!. Prawdziwych Rolników nie mieszaj do śmierdzącego świata gumiaków politycznych. Wieś przejżała na oczy po ostatnich wyborach samorządowych.
 • "ad111" dnia 7 lipca 2018 o godzinie 12:37:47 napisał:
  Uderz w stół, a urzędnik z POP się "elokwentnie i kulturalnie" wypowie...

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny