R E K L A M A

Z I P

Flesz | ZamośćDaniel Czubara9 stycznia 2018 FACEBOOK | 4209 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy ()

Zamość: Potrącenie pieszego na ul. Partyzantów

Policja. Fot. R. Moteka

R E K L A M A    B O A R D

Wczoraj na jednej z ulic Zamościa doszło do potrącenia pieszego, który przechodził przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych.

Do zdarzenia doszło wczoraj na ul. Partyzantów tuż przed godziną 18. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 60-letni mieszkaniec Zamościa przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych. Kiedy zbliżał się już do chodnika po drugiej stronie jezdni został potrącony przez kierującego pojazdem marki Fiat.

W wyniku uderzenia pieszy upadł na ziemię doznając obrażeń. Przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia udzieliła mężczyźnie pomocy medycznej, a następnie przetransportowała go do szpitala na dalsze badania. Policjanci zbadali trzeźwość uczestników zdarzenia, obaj byli trzeźwi. Z uwagi na spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym oraz rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego 50-letniemu kierowcy fiata zatrzymano prawo jazdy. Poniesie również odpowiedzialność przed sądem.– poinformowała asp. Dorota Krukowska-Bubiło z KMP w Zamościu.

Policja apeluje o rozważną oraz bezpieczną jazdę. W szczególności kiedy na dworze zapada zmrok, a odbijające się światła reflektorów innych pojazdów znacznie zmniejszają widoczność. Chwila nieuwagi, zbyt duża prędkość oraz ciemne ubranie pieszego mogą doprowadzić do tragicznego w skutkach wypadku.

Autor: Daniel Czubara
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Zamościanin" dnia 9 stycznia 2018 o godzinie 18:11:24 napisał:
  Najważniejsze, że Starówka się świeci! To jest ważne!
  2
  8
  R E K L A M A
 • "Cho." dnia 9 stycznia 2018 o godzinie 18:20:39 napisał:
  Pamiętasz kto wieszał gwiazdki i wyłączył latarnie ? Teraz zakłada stowarzyszenie, taki spryciula
  6
  1
 • "kierowca" dnia 9 stycznia 2018 o godzinie 20:20:02 napisał:
  Faktem jest, że o zmroku mimo zaświeconych latarni nadal ul Partyzantów jest słabo oświetlona. Na wysokości przejść powinno być dodatkowe oświetlenie.
  11
  0
 • "Ok" dnia 9 stycznia 2018 o godzinie 21:02:16 napisał:
  Jest taki zaangażowany radny co podczas opadów śniegu biegał z łopatą to może teraz do chwili wykonania "bezpiecznych przejść" zorganizuje śladem pewnej radnej bezpłatną pomoc dla mieszkańców w przechodzeniu ulicy. Reklamę będzie miał gratis.
  3
  1
 • "Kierownik" dnia 9 stycznia 2018 o godzinie 22:52:23 napisał:
  Parokrotnie zwracałem uwagę UM w Zamościu na braki w oświetleniu głównych ulic, w tym ulicy Partyzantów. Bardzo dużo nieświecących lamp znajduje się bezpośrednio przy przejściach dla pieszych. Proponuję aby policja czy prokuratura badająca sprawę potrącenia pieszego wzięła to pod uwagę i może częściową winą (współwiną) obarczyła osoby które zaniedbują temat oświetlenia od kilku lat.
  8
  0
 • "Ja" dnia 9 stycznia 2018 o godzinie 23:53:36 napisał:
  No i kolejne potrącenie, nie wiem czy przypadkiem nie na jednym z tzw. Bezpiecznych przejść. Zastanawiające jest działanie kilku osób które forsuja pomysł powstania nowych tego typu przejść. Bezpieczne przejście to przejście podziemne lub naziemne, a nie biało-czerwona zebra i pulsujace światełko, tak jak ścieżką rowerową nie jest chodnik przedzielony na pół biala linia. Trzeba przebudować i prawidłowo oswietlic skrzyżowania, chodniki aby było bezpiecznie, a nie piac z zachwytu, ze się święci lub zbiera się podpisy.
  4
  1
 • "LZ xyz" dnia 10 stycznia 2018 o godzinie 10:06:44 napisał:
  A po co on-ten poszkodowany szedł tamtędy? Tać na Rynku Wielkim tyyyyyyyyyle światła, tyyyyyle światła, wszyćko rozświetlone, mógł sobie spacerować bezpiecznie i żaden Fiat by go nie przejechał. Tylko chodzić , cieszyć się, biegać po rozświetlonym, rozjarzonym, zasypanym piaskiem Rynku, wskoczyć na lód i zrobić piruet! P.S. Poważnie mówiąc- ani razu moja noga tam- na tym rozświetlonym nocą Rynku nie stanęła i wcale mnie nie ciągnie żeby tam leźć i podziwiać durny wymysł - konstrukcje upstrzone światełkami. W dzień trudno tam się poruszać pomiędzy tymi koromysłami z drutu.
  2
  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

cyanide3
Wszystkich bierzcie, mnie nie ruszajcie ...
Gość 2 minuty temu
Przez Wielączę nie przebiega Dk17....
Wara od mojej o... 3 minuty temu
Prosimy o rozważenie innego miejsca pod...
SC
Dokładnie. Nie takie inwestycje się wy...
Thomas
Pytanie ile to rondo będzie kosztowało...
antyklerykał
Analiza moja jest taka, że w mieście n...
ad111
Protestować każdemu wolno i walczyć o...
observer
POPIERAM, chociaż żałuję, że sam ni...
BarteS
Tak, caly region liczacy ze 170 tys. lud...
Zamość
Patrząc na szkic to zmian wpłynie na k...
L..
ZAWADA, jak wskazuje sama nazwa, jest za...
Name
A może one mają statystykę wypadków ...
Ktoś
Słabe - my mieszkańcy Zamościa jeste...
antyklerykał
Z jednej strony obchody Niepodległej, a...
ad111
Łony, te z urzędu, wiedzo lepij jak ma...
Eeee
Co robi krzyż w świeckiej szkole??? Ka...
.
Włączanie się do ruchu na tym skrzyż...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny