Flesz | ZamośćDaniel Czubara9 stycznia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy

Zamość: Potrącenie pieszego na ul. Partyzantów

Policja. Fot. R. Moteka

Wczoraj na jednej z ulic Zamościa doszło do potrącenia pieszego, który przechodził przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych.

Do zdarzenia doszło wczoraj na ul. Partyzantów tuż przed godziną 18. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 60-letni mieszkaniec Zamościa przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych. Kiedy zbliżał się już do chodnika po drugiej stronie jezdni został potrącony przez kierującego pojazdem marki Fiat.

W wyniku uderzenia pieszy upadł na ziemię doznając obrażeń. Przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia udzieliła mężczyźnie pomocy medycznej, a następnie przetransportowała go do szpitala na dalsze badania. Policjanci zbadali trzeźwość uczestników zdarzenia, obaj byli trzeźwi. Z uwagi na spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym oraz rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego 50-letniemu kierowcy fiata zatrzymano prawo jazdy. Poniesie również odpowiedzialność przed sądem.– poinformowała asp. Dorota Krukowska-Bubiło z KMP w Zamościu.

Policja apeluje o rozważną oraz bezpieczną jazdę. W szczególności kiedy na dworze zapada zmrok, a odbijające się światła reflektorów innych pojazdów znacznie zmniejszają widoczność. Chwila nieuwagi, zbyt duża prędkość oraz ciemne ubranie pieszego mogą doprowadzić do tragicznego w skutkach wypadku.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Zamościanin" dnia 9 stycznia 2018 o godzinie 18:11:24 napisał:
  Najważniejsze, że Starówka się świeci! To jest ważne!
  R E K L A M A
 • "Cho." dnia 9 stycznia 2018 o godzinie 18:20:39 napisał:
  Pamiętasz kto wieszał gwiazdki i wyłączył latarnie ? Teraz zakłada stowarzyszenie, taki spryciula
 • "kierowca" dnia 9 stycznia 2018 o godzinie 20:20:02 napisał:
  Faktem jest, że o zmroku mimo zaświeconych latarni nadal ul Partyzantów jest słabo oświetlona. Na wysokości przejść powinno być dodatkowe oświetlenie.
 • "Ok" dnia 9 stycznia 2018 o godzinie 21:02:16 napisał:
  Jest taki zaangażowany radny co podczas opadów śniegu biegał z łopatą to może teraz do chwili wykonania "bezpiecznych przejść" zorganizuje śladem pewnej radnej bezpłatną pomoc dla mieszkańców w przechodzeniu ulicy. Reklamę będzie miał gratis.
 • "Kierownik" dnia 9 stycznia 2018 o godzinie 22:52:23 napisał:
  Parokrotnie zwracałem uwagę UM w Zamościu na braki w oświetleniu głównych ulic, w tym ulicy Partyzantów. Bardzo dużo nieświecących lamp znajduje się bezpośrednio przy przejściach dla pieszych. Proponuję aby policja czy prokuratura badająca sprawę potrącenia pieszego wzięła to pod uwagę i może częściową winą (współwiną) obarczyła osoby które zaniedbują temat oświetlenia od kilku lat.
 • "Ja" dnia 9 stycznia 2018 o godzinie 23:53:36 napisał:
  No i kolejne potrącenie, nie wiem czy przypadkiem nie na jednym z tzw. Bezpiecznych przejść. Zastanawiające jest działanie kilku osób które forsuja pomysł powstania nowych tego typu przejść. Bezpieczne przejście to przejście podziemne lub naziemne, a nie biało-czerwona zebra i pulsujace światełko, tak jak ścieżką rowerową nie jest chodnik przedzielony na pół biala linia. Trzeba przebudować i prawidłowo oswietlic skrzyżowania, chodniki aby było bezpiecznie, a nie piac z zachwytu, ze się święci lub zbiera się podpisy.
 • "LZ xyz" dnia 10 stycznia 2018 o godzinie 10:06:44 napisał:
  A po co on-ten poszkodowany szedł tamtędy? Tać na Rynku Wielkim tyyyyyyyyyle światła, tyyyyyle światła, wszyćko rozświetlone, mógł sobie spacerować bezpiecznie i żaden Fiat by go nie przejechał. Tylko chodzić , cieszyć się, biegać po rozświetlonym, rozjarzonym, zasypanym piaskiem Rynku, wskoczyć na lód i zrobić piruet! P.S. Poważnie mówiąc- ani razu moja noga tam- na tym rozświetlonym nocą Rynku nie stanęła i wcale mnie nie ciągnie żeby tam leźć i podziwiać durny wymysł - konstrukcje upstrzone światełkami. W dzień trudno tam się poruszać pomiędzy tymi koromysłami z drutu.

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Tutejszy 2 minuty temu
Oby nowe ugrupowanie nue skończyło jak...
ja 18 minut temu
Ja jadę, byłam na spotkaniu z Biedroni...
Buhaha
Nie do was wysłał tylko do wszystkich ...
K
Zapraszamy wszystkich chętnych na wyjaz...
zibi
to chyba jakas tragiczna pomylka.kto to ...
KL
Taki wyjazd powinien odbyć się na rowe...
PK
W sumie Biedroń odbierze głosy PO-KO i...
Umowa Biedronia (UB) - koleś jest tak p...
Jango Fett
Wysokie notowania ugrupowania, stosunkow...
.
Różnica 50 mln pomiędzy obiema oferta...
zapłacili chociaż ZAiKS-owi za publicz...
jola
wystarczy troszkę poguglować i wszystk...
Szymon Hołowni...
Napisał: Po czwarte - jeśli coś na...
hmm
założę się ze Kaczynski nie był na ...
przykropatrzeć
a gdzie kuna ognisko i kiełbaski ? tego...
Wspaniale moje miasto Zamość...
xx
tylko ud nie łydek bo to przecież sezo...
otco
i wszyscy spodnie do połowy ......
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama