R E K L A M A

Z I P

Flesz | ZamośćDaniel Czubara9 stycznia 2018 FACEBOOK | 5228 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy

Zamość: Potrącenie pieszego na ul. Partyzantów

Policja. Fot. R. Moteka
R E K L A M A    B O A R D

Wczoraj na jednej z ulic Zamościa doszło do potrącenia pieszego, który przechodził przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych.

Do zdarzenia doszło wczoraj na ul. Partyzantów tuż przed godziną 18. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 60-letni mieszkaniec Zamościa przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych. Kiedy zbliżał się już do chodnika po drugiej stronie jezdni został potrącony przez kierującego pojazdem marki Fiat.

W wyniku uderzenia pieszy upadł na ziemię doznając obrażeń. Przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia udzieliła mężczyźnie pomocy medycznej, a następnie przetransportowała go do szpitala na dalsze badania. Policjanci zbadali trzeźwość uczestników zdarzenia, obaj byli trzeźwi. Z uwagi na spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym oraz rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego 50-letniemu kierowcy fiata zatrzymano prawo jazdy. Poniesie również odpowiedzialność przed sądem.– poinformowała asp. Dorota Krukowska-Bubiło z KMP w Zamościu.

Policja apeluje o rozważną oraz bezpieczną jazdę. W szczególności kiedy na dworze zapada zmrok, a odbijające się światła reflektorów innych pojazdów znacznie zmniejszają widoczność. Chwila nieuwagi, zbyt duża prędkość oraz ciemne ubranie pieszego mogą doprowadzić do tragicznego w skutkach wypadku.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Zamościanin" dnia 9 stycznia 2018 o godzinie 18:11:24 napisał:
  Najważniejsze, że Starówka się świeci! To jest ważne!
  R E K L A M A
 • "Cho." dnia 9 stycznia 2018 o godzinie 18:20:39 napisał:
  Pamiętasz kto wieszał gwiazdki i wyłączył latarnie ? Teraz zakłada stowarzyszenie, taki spryciula
 • "kierowca" dnia 9 stycznia 2018 o godzinie 20:20:02 napisał:
  Faktem jest, że o zmroku mimo zaświeconych latarni nadal ul Partyzantów jest słabo oświetlona. Na wysokości przejść powinno być dodatkowe oświetlenie.
 • "Ok" dnia 9 stycznia 2018 o godzinie 21:02:16 napisał:
  Jest taki zaangażowany radny co podczas opadów śniegu biegał z łopatą to może teraz do chwili wykonania "bezpiecznych przejść" zorganizuje śladem pewnej radnej bezpłatną pomoc dla mieszkańców w przechodzeniu ulicy. Reklamę będzie miał gratis.
 • "Kierownik" dnia 9 stycznia 2018 o godzinie 22:52:23 napisał:
  Parokrotnie zwracałem uwagę UM w Zamościu na braki w oświetleniu głównych ulic, w tym ulicy Partyzantów. Bardzo dużo nieświecących lamp znajduje się bezpośrednio przy przejściach dla pieszych. Proponuję aby policja czy prokuratura badająca sprawę potrącenia pieszego wzięła to pod uwagę i może częściową winą (współwiną) obarczyła osoby które zaniedbują temat oświetlenia od kilku lat.
 • "Ja" dnia 9 stycznia 2018 o godzinie 23:53:36 napisał:
  No i kolejne potrącenie, nie wiem czy przypadkiem nie na jednym z tzw. Bezpiecznych przejść. Zastanawiające jest działanie kilku osób które forsuja pomysł powstania nowych tego typu przejść. Bezpieczne przejście to przejście podziemne lub naziemne, a nie biało-czerwona zebra i pulsujace światełko, tak jak ścieżką rowerową nie jest chodnik przedzielony na pół biala linia. Trzeba przebudować i prawidłowo oswietlic skrzyżowania, chodniki aby było bezpiecznie, a nie piac z zachwytu, ze się święci lub zbiera się podpisy.
 • "LZ xyz" dnia 10 stycznia 2018 o godzinie 10:06:44 napisał:
  A po co on-ten poszkodowany szedł tamtędy? Tać na Rynku Wielkim tyyyyyyyyyle światła, tyyyyyle światła, wszyćko rozświetlone, mógł sobie spacerować bezpiecznie i żaden Fiat by go nie przejechał. Tylko chodzić , cieszyć się, biegać po rozświetlonym, rozjarzonym, zasypanym piaskiem Rynku, wskoczyć na lód i zrobić piruet! P.S. Poważnie mówiąc- ani razu moja noga tam- na tym rozświetlonym nocą Rynku nie stanęła i wcale mnie nie ciągnie żeby tam leźć i podziwiać durny wymysł - konstrukcje upstrzone światełkami. W dzień trudno tam się poruszać pomiędzy tymi koromysłami z drutu.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny