R E K L A M A

Z I P

Flesz | ZamośćDaniel Czubara9 stycznia 2018

Zamość: Potrącenie pieszego na ul. Partyzantów

Policja. Fot. R. Moteka

R E K L A M A    B O A R D

Wczoraj na jednej z ulic Zamościa doszło do potrącenia pieszego, który przechodził przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych.

Do zdarzenia doszło wczoraj na ul. Partyzantów tuż przed godziną 18. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 60-letni mieszkaniec Zamościa przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych. Kiedy zbliżał się już do chodnika po drugiej stronie jezdni został potrącony przez kierującego pojazdem marki Fiat.

W wyniku uderzenia pieszy upadł na ziemię doznając obrażeń. Przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia udzieliła mężczyźnie pomocy medycznej, a następnie przetransportowała go do szpitala na dalsze badania. Policjanci zbadali trzeźwość uczestników zdarzenia, obaj byli trzeźwi. Z uwagi na spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym oraz rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego 50-letniemu kierowcy fiata zatrzymano prawo jazdy. Poniesie również odpowiedzialność przed sądem.– poinformowała asp. Dorota Krukowska-Bubiło z KMP w Zamościu.

Policja apeluje o rozważną oraz bezpieczną jazdę. W szczególności kiedy na dworze zapada zmrok, a odbijające się światła reflektorów innych pojazdów znacznie zmniejszają widoczność. Chwila nieuwagi, zbyt duża prędkość oraz ciemne ubranie pieszego mogą doprowadzić do tragicznego w skutkach wypadku.

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Zamościanin" dnia 9 stycznia 2018 o godzinie 18:11:24 napisał:
  Najważniejsze, że Starówka się świeci! To jest ważne!
  2
  8
 • R E K L A M A
 • "Cho." dnia 9 stycznia 2018 o godzinie 18:20:39 napisał:
  Pamiętasz kto wieszał gwiazdki i wyłączył latarnie ? Teraz zakłada stowarzyszenie, taki spryciula
  6
  1
 • "kierowca" dnia 9 stycznia 2018 o godzinie 20:20:02 napisał:
  Faktem jest, że o zmroku mimo zaświeconych latarni nadal ul Partyzantów jest słabo oświetlona. Na wysokości przejść powinno być dodatkowe oświetlenie.
  11
  0
 • "Ok" dnia 9 stycznia 2018 o godzinie 21:02:16 napisał:
  Jest taki zaangażowany radny co podczas opadów śniegu biegał z łopatą to może teraz do chwili wykonania "bezpiecznych przejść" zorganizuje śladem pewnej radnej bezpłatną pomoc dla mieszkańców w przechodzeniu ulicy. Reklamę będzie miał gratis.
  3
  1
 • "Kierownik" dnia 9 stycznia 2018 o godzinie 22:52:23 napisał:
  Parokrotnie zwracałem uwagę UM w Zamościu na braki w oświetleniu głównych ulic, w tym ulicy Partyzantów. Bardzo dużo nieświecących lamp znajduje się bezpośrednio przy przejściach dla pieszych. Proponuję aby policja czy prokuratura badająca sprawę potrącenia pieszego wzięła to pod uwagę i może częściową winą (współwiną) obarczyła osoby które zaniedbują temat oświetlenia od kilku lat.
  8
  0
 • "Ja" dnia 9 stycznia 2018 o godzinie 23:53:36 napisał:
  No i kolejne potrącenie, nie wiem czy przypadkiem nie na jednym z tzw. Bezpiecznych przejść. Zastanawiające jest działanie kilku osób które forsuja pomysł powstania nowych tego typu przejść. Bezpieczne przejście to przejście podziemne lub naziemne, a nie biało-czerwona zebra i pulsujace światełko, tak jak ścieżką rowerową nie jest chodnik przedzielony na pół biala linia. Trzeba przebudować i prawidłowo oswietlic skrzyżowania, chodniki aby było bezpiecznie, a nie piac z zachwytu, ze się święci lub zbiera się podpisy.
  4
  1
 • "LZ xyz" dnia 10 stycznia 2018 o godzinie 10:06:44 napisał:
  A po co on-ten poszkodowany szedł tamtędy? Tać na Rynku Wielkim tyyyyyyyyyle światła, tyyyyyle światła, wszyćko rozświetlone, mógł sobie spacerować bezpiecznie i żaden Fiat by go nie przejechał. Tylko chodzić , cieszyć się, biegać po rozświetlonym, rozjarzonym, zasypanym piaskiem Rynku, wskoczyć na lód i zrobić piruet! P.S. Poważnie mówiąc- ani razu moja noga tam- na tym rozświetlonym nocą Rynku nie stanęła i wcale mnie nie ciągnie żeby tam leźć i podziwiać durny wymysł - konstrukcje upstrzone światełkami. W dzień trudno tam się poruszać pomiędzy tymi koromysłami z drutu.
  2
  2


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

do "...." brać to potoczne stwierdzeni...
Thomas
Ad111 nie przyciągaj struny. Zapewne w...
....
Do "zmc" Tu nie tyle chodzi o managerów...
Do Xenon
Przyjdź chłopie na mecz i zobacz sam n...
czekoladka
ten "ad111" coś musi wiedzieć o gówni...
He he
Jeśli mowa o sponsorowaniu Hetmana prze...
ad111
Eutanazję stosuje się powszechnie w na...
Xenon
2018 rok, niemal każdy ma kamerę w tel...
zmc
Hetman seniorski nic z tego nie będzie ...
zszokowana
to coś nazywacie teledyskiem ?! obciac...
tak tak
Kapka będzie sponsorem jak będzie widz...
magnar
Pytanie - gdzie ten teatr ma w Zamosciu ...
Gówno
Czy teraz Roztocze będzie kojarzyło si...
hehe
Pardon za literowki - starosc nie radosc...
Greg
A mnie najbardziej interesuje co zrobili...
hehe
@ Karolak, PP czy jak ci tam widzisz jak...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny