Flesz | Powiat Zamojski | ZamośćRedakcja21 maja 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze

Zamość: Poszukiwany listem gończym i z dożywotnim zakazem wpadł, bo nie zatrzymał się do kontroli drogowej

Fot. Policja

W policyjnym areszcie przebywa 42-letni mieszkaniec gm. Stary Zamość. Mężczyzna kierując motocyklem nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Jak się okazało ciąży na nim dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych a ponadto poszukiwany był listem gończym wydanym przez zamojski sąd.

W niedzielę przed południem patrol ruchu drogowego zamojskiej komendy zgłosił dyżurnemu podjęcie pościgu za motocyklistą, który na ul. Legionów nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Kierujący motocyklem, przewożąc pasażera, przez kilkanaście kilometrów kontynuował jazdę. W Skierbieszowie na ul. Nadrzecznej porzucił pojazd, a sam pieszo podjął ucieczkę w kierunku pobliskich łąk.
Zaangażowani do działań policjanci w zaroślach zatrzymali uciekiniera. Okazał się nim 42-letni mieszkaniec gm. Stary Zamość. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych wyszedł na jaw powód jego ucieczki. Mężczyzna ma orzeczony dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych a ponadto poszukiwany był listem gończym przez zamojski sąd.

42-latek trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych. Motocykl, którym się poruszał zabezpieczono na policyjnym parkingu. Pasażerka – mieszkanka Zamościa, po przesłuchaniu została zwolniona.

Dziś 42-latek usłyszy zarzuty nie stosowania się do policyjnych poleceń dotyczących zatrzymania pojazdu. Zgodnie z kodeksem karnym czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 5. 42-latek nie uniknie również odpowiedzialności za wykroczenia. jakich dopuścił się podczas ucieczki.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "^_^" dnia 22 maja 2018 o godzinie 14:01:38 napisał:
    phi tez mi tytul, przeciez jakby sie zatrzymal tez by wpadł, bo sprawdzili by jego dane, mogliscie napisac ze miał pecha i tak i tak by go złapali :)
    R E K L A M A
  • "Rebus" dnia 22 maja 2018 o godzinie 23:54:50 napisał:
    A czemu nie można go od razu powiesić. Do takiego s......a państwo czyli my ma jeszcze dokładać.

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
jola 8 minut temu
wystarczy troszkę poguglować i wszystk...
Szymon Hołowni... 9 minut temu
Napisał: Po czwarte - jeśli coś na...
hmm 39 minut temu
założę się ze Kaczynski nie był na ...
przykropatrzeć
a gdzie kuna ognisko i kiełbaski ? tego...
Wspaniale moje miasto Zamość...
xx
tylko ud nie łydek bo to przecież sezo...
otco
i wszyscy spodnie do połowy ......
ad111
Pamiętajcie tylko aby studzienki były ...
NO cóż, miasto ogłosi nowy przetarg, ...
fakt
na innym portalu widziałem dobrze: fot ...
Jango Fett
Morderca wszedł zbyt łatwo, reakcja oc...
Berator opinie
Berrator - kolejny nic nie warty spalacz...
BYC MOZE
być może cos się zmieni po wyborach n...
ad111
Wyrazy współczucia dla rodziny. Czas n...
hmm
ja tu widze fot Facebook ale to chyba za...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama