nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Flesz | ZamośćRedakcja30 listopada 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Posumowanie akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”

R E K L A M A    B O A R D

Miejskie Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu poinformowało, że w ciągu 2 dni zbiórki darów w ramach akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”, która odbyła się w dniach 24 – 25.11.2018 r. wolontariusze sztabu MCPR zebrali łącznie 1 810 kg darów.

Wśród zebranych produktów jest:

– 1 130 kg żywności długoterminowej,

– 102 kg słodyczy,

– 165 kg środków czystości,

– 413 kg innych darów rzeczowych (300 kg odzieży, 40 kg obuwia, 50 kg zabawek i 23 kg książek, artykułów szkolnych i papierniczych).

W niedzielę w Dniu Wielkiej Ulicznej Zbiórki Darów (25.11.2018 r.) podczas meczu piłki ręcznej MKS Padwa Zamość i AZS AWF Biała Podlaska na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu w godz. 15.00 – 18.00 wolontariusze MCPR również zbierali dary żywnościowe i słodycze w ramach akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”.

Na terenie OSIR w trakcie trwania meczu zebrano ok. 250 kg żywności długoterminowej oraz ok. 120 kg innych darów rzeczowych (odzież, zabawki, książki).

Z zebranych produktów żywnościowych zostały przygotowane paczki żywnościowe dla 116 osób i rodzin objętych wsparciem MCPR (na podstawie list sporządzonych przez pracowników socjalnych) – przygotowane paczki zostały w dniu 28.11.2018 r. wydane przez pracowników socjalnych osobom i rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji.

Zebrana odzież, obuwie, zabawki zostały przekazane do PCK w Zamościu, gdzie będą wydawane wskazanym przez pracowników socjalnych osobom i rodzinom wymagającym tej formy wsparcia.

W akcji PDPZ udział wzięło łącznie 76 osób, w tym 40 dorosłych wolontariuszy oraz 36 Przyjaciół Akcji PDPZ – dzieci i młodzież z następujących szkół:

– Szkoła Podstawowa nr 4 w Zamościu – 17 uczniów

– Szkoła Mundurowa w Zamościu – 9 uczniów

– Szkoła Społeczna w Zamościu – harcerze ZHP – 5 uczniów

– dzieci pracowników MCPR – 5 dzieci.

Miejskie Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu składa serdeczne podziękowania wszystkim Wolontariuszom i Przyjaciołom Akcji PDPZ oraz wszystkim osobom przekazującym dary w ramach Akcji PDPZ.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama