Flesz | ZamośćRedakcja30 listopada 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Posumowanie akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”

R E K L A M A    B O A R D

Miejskie Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu poinformowało, że w ciągu 2 dni zbiórki darów w ramach akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”, która odbyła się w dniach 24 – 25.11.2018 r. wolontariusze sztabu MCPR zebrali łącznie 1 810 kg darów.

Wśród zebranych produktów jest:

– 1 130 kg żywności długoterminowej,

– 102 kg słodyczy,

– 165 kg środków czystości,

– 413 kg innych darów rzeczowych (300 kg odzieży, 40 kg obuwia, 50 kg zabawek i 23 kg książek, artykułów szkolnych i papierniczych).

W niedzielę w Dniu Wielkiej Ulicznej Zbiórki Darów (25.11.2018 r.) podczas meczu piłki ręcznej MKS Padwa Zamość i AZS AWF Biała Podlaska na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu w godz. 15.00 – 18.00 wolontariusze MCPR również zbierali dary żywnościowe i słodycze w ramach akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”.

Na terenie OSIR w trakcie trwania meczu zebrano ok. 250 kg żywności długoterminowej oraz ok. 120 kg innych darów rzeczowych (odzież, zabawki, książki).

Z zebranych produktów żywnościowych zostały przygotowane paczki żywnościowe dla 116 osób i rodzin objętych wsparciem MCPR (na podstawie list sporządzonych przez pracowników socjalnych) – przygotowane paczki zostały w dniu 28.11.2018 r. wydane przez pracowników socjalnych osobom i rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji.

Zebrana odzież, obuwie, zabawki zostały przekazane do PCK w Zamościu, gdzie będą wydawane wskazanym przez pracowników socjalnych osobom i rodzinom wymagającym tej formy wsparcia.

W akcji PDPZ udział wzięło łącznie 76 osób, w tym 40 dorosłych wolontariuszy oraz 36 Przyjaciół Akcji PDPZ – dzieci i młodzież z następujących szkół:

– Szkoła Podstawowa nr 4 w Zamościu – 17 uczniów

– Szkoła Mundurowa w Zamościu – 9 uczniów

– Szkoła Społeczna w Zamościu – harcerze ZHP – 5 uczniów

– dzieci pracowników MCPR – 5 dzieci.

Miejskie Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu składa serdeczne podziękowania wszystkim Wolontariuszom i Przyjaciołom Akcji PDPZ oraz wszystkim osobom przekazującym dary w ramach Akcji PDPZ.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
TORRES20400
https://www.youtube.com/watch?v=I2ZgKkob...
nauczyciel
buachahahahaha, dawno się tak nie uśmi...
ak
Do klakiera. Pozwolę sobie zauważyć, ...
tadek
mam dość wojenek PiSu (i przystawek) z...
realista
Nikt z Zamojszczyzny się nie dostanie. ...
kaman
Ot odezwali się intelektualiści. Skąd...
Strażak Sam
Boże, chroń nas przed takimi Polakami,...
pytanie
Czy pieniądze parafian powinny być w p...
Do hejterka ak
Jak Zamoyski nie zmieniał urzędników,...
kmicic
Szanowni nauczyciele, powołujecie się ...
Robi
Panie niedouczony dziennikarzu, już daw...
Tomek
Może by im ktoś debatę zorganizował?...
ad111
Argumenty "kościółkowych" zawsze te s...
ak
I tak od pięciu lat. Aktywność władz...
ja
upraszczasz i trywializujesz - w tym kra...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018