R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara3 października 2017 FACEBOOK | 5160 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 9 komentarzy

Zamość: Poseł Zawiślak i wojewoda Czarnek o szpitalu “papieskim”, kolei i wydatkach na OSP [VIDEO]

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Modernizacja oddziału neurologicznego w szpitalu “papieskim”, nowe połączenia kolejowe i wzrost wydatków na Ochotnicze Straże Pożarne – to główne tematy konferencji prasowej posła Sławomira Zawiślaka (PiS) i wojewody lubelskiego prof. Przemysława Czarnka. Zapraszamy do naszej relacji wideo z wydarzenia.

 

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "ak" dnia 3 października 2017 o godzinie 9:29:46 napisał:
  Panie Pośle,organizowanie konferencji po to,żeby ogłosić,że znalazło się 6,5 mln.na inwestycje kolejowe na Zamojszczyźnie,to chyba jakieś kpiny. Takie pieniądze wydaje się na prawdziwą modernizację kilkuset metrów linii kolejowej.Stosunek Lublina do inwestycji na Zamojszczyźnie dobrze wyrażała znudzona tematem twarz pana wojewody. Przepychanki między wojewodą a marszałkiem województwa to sprawa czysto polityczna. Apele wojewody do marszałka na konferencji,na której marszałka nie było to kolejny żart z mieszkańców Zamojszczyzny.
  R E K L A M A
 • "Horn" dnia 3 października 2017 o godzinie 14:37:23 napisał:
  Pomysł modernizacji neurologii w szpitalu papieskim bardzo fajny, polityka już nie. Szpital jest na tyle ważnym miejsce dla wszystkich z regonu, że spór polityczny w świetle kamer jest niepotrzebny. Lepiej siąść face to face i pogadać jak sprawę rozwiązać. Ludzie zdecydowanie bardziej cenią polityków, którzy potrafią się w ważnych sprawach porozumieć niż tych, którzy ciągle się kłócą.
 • "observer" dnia 3 października 2017 o godzinie 14:41:09 napisał:
  Panie p-ośle. Jest Pan duży - to fakt. Ale inne komórki nie podążyły za fizis.
 • "z" dnia 3 października 2017 o godzinie 15:00:45 napisał:
  Mnie bardzo cieszy to, że Pan Poseł konsekwentnie czyni starania o elektryfikację kolei na Zamojszczyźnie. Dobrze, że ma w tej sprawie wsparcie wojewody. Dziwi mnie natomiast postawa Marszałka Województwa. Czym nasz piękny subregion zawinił? Chciałoby się by w tej sprawie (elektryfikacji kolei) Pan Poseł miał również wsparcie naszych lokalnych władz tzn. Prezydenta Miasta Zamościa, Rady Miasta. Ale czy je ma?
 • "Rzecznik" dnia 3 października 2017 o godzinie 15:37:47 napisał:
  Oczywiście, że ma. Miasto zbudowało dojścia do peronów, jak trzeba będzie to i kabel położy. Tylko, że to działanie posła pod publiczkę. Bo już o tym, że miasto ekspresowo wydało wszelkie zgody na rozbudowę neurologii to już nie powiedział.
 • "z" dnia 3 października 2017 o godzinie 15:57:28 napisał:
  Nie uważam, żeby działania Pana Posła w sprawie elektryfikacji kolei na Zamojszczyźnie były pod publiczkę. Jego działania jak widać są skuteczne. Natomiast odwrotnie nie słyszałem by kiedykolwiek Pan Prezydent Miasta, Rada Miasta, czy nawet którykolwiek radny Zamościa wydali oświadczenie lub podejmowali jakiekolwiek inne starania by Zamość nie był białą plamą na mapie kolejnictwa w Polsce. I dalej czy położenie chodnika do gotowego peronu wystarczy? Czy nie wygląda to tak jakby nie było innego wyjścia? Czyli gdy jest już peron to wypada dojście do niego zrobić? Pozdrawiam.
 • "Rzecznik" dnia 3 października 2017 o godzinie 16:10:19 napisał:
  To się "zet" mylisz, bo takie stanowisko jest. I chodnika nie trzeba było robić. Bo po co dla 1 pociągu dziennie?
 • "plus" dnia 3 października 2017 o godzinie 16:11:08 napisał:
  Temat kolei jest tak długi i nudny jak sam poseł,na trasie z Lublina do Warszawy prace potrwają do 2020 roku więc o czym my możemy teraz mówić?,W optymistycznej wersji za kilka lat będzie połączenie szynobusem z Hrubieszowem i Stalową Wolą ,natomiast co do połączenia kolejowego z Warszawą to jeszcze dużo czasu minie zanim to nastąpi.Wojewoda Czarnek jest naprawdę dobrym mówcą ,inteligentnym człowiekiem ale ani wojewoda nie jest taki święty ani marszałek Sosnowski taki zły jak jest tutaj przedstawiany.Powszechna niechęć a wręcz wrogość panów Zawiślaka i Czarnka do wszystkiego co się kojarzy z PSL jest znana ,mamy do czynienia tutaj z rywalizacją urzędu wojewody z urzędem marszałka nie o to żeby coś poprawić,ulepszyć żeby ludziom było lżej tylko żeby drugą stronę upokorzyć,kto traci ?,wszyscy tracimy.Pan poseł po raz kolejny udowadnia że obowiązkiem jest być posłem wszystkich a nie tylko własnej partii,żeby była jasność sytuacji Psl też nie lepszy ,partyjniactwo a może inaczej to ujmując buractwo znowu triumfuje.
 • "z" dnia 3 października 2017 o godzinie 16:23:14 napisał:
  Jeśli to są drwiny, tego nie wiem Panie "rzecznik", ale co ma oznaczać: "Bo po co dla 1 pociągu dziennie?". O czym to świadczy, każdy może sam osądzić. Natomiast do "plusa" - czy Urząd Marszałkowski dla naszego subregionu jest taki dobry? Czy zauważył On, że kolejnictwo u nas jest pod psem? I kiedy zauważy?

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny