R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara3 października 2017

Zamość: Poseł Zawiślak i wojewoda Czarnek o szpitalu “papieskim”, kolei i wydatkach na OSP [VIDEO]

Fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Modernizacja oddziału neurologicznego w szpitalu “papieskim”, nowe połączenia kolejowe i wzrost wydatków na Ochotnicze Straże Pożarne – to główne tematy konferencji prasowej posła Sławomira Zawiślaka (PiS) i wojewody lubelskiego prof. Przemysława Czarnka. Zapraszamy do naszej relacji wideo z wydarzenia.

 

 

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "ak" dnia 3 października 2017 o godzinie 9:29:46 napisał:
  Panie Pośle,organizowanie konferencji po to,żeby ogłosić,że znalazło się 6,5 mln.na inwestycje kolejowe na Zamojszczyźnie,to chyba jakieś kpiny. Takie pieniądze wydaje się na prawdziwą modernizację kilkuset metrów linii kolejowej.Stosunek Lublina do inwestycji na Zamojszczyźnie dobrze wyrażała znudzona tematem twarz pana wojewody. Przepychanki między wojewodą a marszałkiem województwa to sprawa czysto polityczna. Apele wojewody do marszałka na konferencji,na której marszałka nie było to kolejny żart z mieszkańców Zamojszczyzny.
  13
  1
 • R E K L A M A
 • "Horn" dnia 3 października 2017 o godzinie 14:37:23 napisał:
  Pomysł modernizacji neurologii w szpitalu papieskim bardzo fajny, polityka już nie. Szpital jest na tyle ważnym miejsce dla wszystkich z regonu, że spór polityczny w świetle kamer jest niepotrzebny. Lepiej siąść face to face i pogadać jak sprawę rozwiązać. Ludzie zdecydowanie bardziej cenią polityków, którzy potrafią się w ważnych sprawach porozumieć niż tych, którzy ciągle się kłócą.
  5
  0
 • "observer" dnia 3 października 2017 o godzinie 14:41:09 napisał:
  Panie p-ośle. Jest Pan duży - to fakt. Ale inne komórki nie podążyły za fizis.
  3
  2
 • "z" dnia 3 października 2017 o godzinie 15:00:45 napisał:
  Mnie bardzo cieszy to, że Pan Poseł konsekwentnie czyni starania o elektryfikację kolei na Zamojszczyźnie. Dobrze, że ma w tej sprawie wsparcie wojewody. Dziwi mnie natomiast postawa Marszałka Województwa. Czym nasz piękny subregion zawinił? Chciałoby się by w tej sprawie (elektryfikacji kolei) Pan Poseł miał również wsparcie naszych lokalnych władz tzn. Prezydenta Miasta Zamościa, Rady Miasta. Ale czy je ma?
  2
  1
 • "Rzecznik" dnia 3 października 2017 o godzinie 15:37:47 napisał:
  Oczywiście, że ma. Miasto zbudowało dojścia do peronów, jak trzeba będzie to i kabel położy. Tylko, że to działanie posła pod publiczkę. Bo już o tym, że miasto ekspresowo wydało wszelkie zgody na rozbudowę neurologii to już nie powiedział.
  4
  0
 • "z" dnia 3 października 2017 o godzinie 15:57:28 napisał:
  Nie uważam, żeby działania Pana Posła w sprawie elektryfikacji kolei na Zamojszczyźnie były pod publiczkę. Jego działania jak widać są skuteczne. Natomiast odwrotnie nie słyszałem by kiedykolwiek Pan Prezydent Miasta, Rada Miasta, czy nawet którykolwiek radny Zamościa wydali oświadczenie lub podejmowali jakiekolwiek inne starania by Zamość nie był białą plamą na mapie kolejnictwa w Polsce. I dalej czy położenie chodnika do gotowego peronu wystarczy? Czy nie wygląda to tak jakby nie było innego wyjścia? Czyli gdy jest już peron to wypada dojście do niego zrobić? Pozdrawiam.
  2
  2
 • "Rzecznik" dnia 3 października 2017 o godzinie 16:10:19 napisał:
  To się "zet" mylisz, bo takie stanowisko jest. I chodnika nie trzeba było robić. Bo po co dla 1 pociągu dziennie?
  1
  1
 • "plus" dnia 3 października 2017 o godzinie 16:11:08 napisał:
  Temat kolei jest tak długi i nudny jak sam poseł,na trasie z Lublina do Warszawy prace potrwają do 2020 roku więc o czym my możemy teraz mówić?,W optymistycznej wersji za kilka lat będzie połączenie szynobusem z Hrubieszowem i Stalową Wolą ,natomiast co do połączenia kolejowego z Warszawą to jeszcze dużo czasu minie zanim to nastąpi.Wojewoda Czarnek jest naprawdę dobrym mówcą ,inteligentnym człowiekiem ale ani wojewoda nie jest taki święty ani marszałek Sosnowski taki zły jak jest tutaj przedstawiany.Powszechna niechęć a wręcz wrogość panów Zawiślaka i Czarnka do wszystkiego co się kojarzy z PSL jest znana ,mamy do czynienia tutaj z rywalizacją urzędu wojewody z urzędem marszałka nie o to żeby coś poprawić,ulepszyć żeby ludziom było lżej tylko żeby drugą stronę upokorzyć,kto traci ?,wszyscy tracimy.Pan poseł po raz kolejny udowadnia że obowiązkiem jest być posłem wszystkich a nie tylko własnej partii,żeby była jasność sytuacji Psl też nie lepszy ,partyjniactwo a może inaczej to ujmując buractwo znowu triumfuje.
  3
  1
 • "z" dnia 3 października 2017 o godzinie 16:23:14 napisał:
  Jeśli to są drwiny, tego nie wiem Panie "rzecznik", ale co ma oznaczać: "Bo po co dla 1 pociągu dziennie?". O czym to świadczy, każdy może sam osądzić. Natomiast do "plusa" - czy Urząd Marszałkowski dla naszego subregionu jest taki dobry? Czy zauważył On, że kolejnictwo u nas jest pod psem? I kiedy zauważy?
  1
  1


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

Thomas
ad111@ Twoim skromnym zdaniem dlaczego u...
Thomas
W wyborach samorządowych liczy się urz...
antyklerykał
Jedni lubią rybki, inni akwarium, a jes...
Kto jest autore...
A więc kto naprawdę jest autorem tekst...
Fiotr Pronczews...
Dziękuję za link. Rzeczywiście jest t...
Gabriela Korkos...
To pytanie należy zadać Organizatorom....
Fiotr Pronczews...
"Jak informują organizatorzy na problem...
ktoś
Ludzie!! Zginął człowiek, osierocił...
Do Witi
Odpowiedź jest prosta. Post "Buca" nie...
09
"Karolina" Zadzwoń na policję i się d...
POdPIS
"POdPIS-co ma wójt i starosta do komina...
zemek
Zawod?za taka robote (ostatnie miejsce w...
Diab
Filozofy Jaki to zawod?to sport a nie za...
...
No proszę .... mistrz savoir vivre'u na...
Witia
Redakcja zamieszcza pod komentarzami uwa...
ad111
Wójt jest silny, to fakt. Radni są sł...
A....Z
"JA" ma rację ,nie ma żadnej konkretne...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny