R E K L A M A

Z I P

Kraj | Polityka i Samorząd | Top | ZamośćDaniel Czubara30 maja 2018 FACEBOOK | 4432 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 14 komentarzy ()

Zamość: Poseł Sachajko przeciwko podwyżkom cen paliw

R E K L A M A    B O A R D

Zamojski poseł Jarosław Sachajko (Kukiz’15) wzywa do włączenia się w akcję przeciwko podwyżkom cen paliwa.

-Proszę o włączenie się w akcję przeciwko kolejnej próbie podwyższenia cen benzyny. Obecnie rząd zamiast dokonywać reform obniżających koszty funkcjonowania państwa oraz podatki dla obywateli coraz głębiej sięga do naszych kieszeni.- apeluje zamojski parlamentarzysta. Całę jego wystąpienie prezentujemy w filmie poniżej.

Proszę o włączenie się w akcję przeciwko kolejnej próbie podwyższenia cen benzyny. Obecnie rząd zamiast dokonywać reform obniżających koszty funkcjonowania państwa oraz podatki dla obywateli coraz głębiej sięga do naszych kieszeni. Jakie reformy w pierwszej kolejności rząd powinien wprowadzić?

Publiée par Jarosław Sachajko sur samedi 26 mai 2018

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Name" dnia 30 maja 2018 o godzinie 8:22:36 napisał:
  Popieraliście PiS w najważniejszych głosowaniach więc bardzo dobrze że znikacie ze sceny politycznej.
  16
  8
  R E K L A M A
  • "sssa" dnia 31 maja 2018 o godzinie 0:18:57 napisał:
   Czyżby właśnie odezwał się autor, poprzedniego żenującego i szkalującego pana posła artykułu? Wszakże każdy wie o co w twoim artykule/felietonie chodziło, a teraz tylko to potwierdziłeś xD
   2
   2
 • "qqqq" dnia 30 maja 2018 o godzinie 8:45:00 napisał:
  Temat słuszny ale taka prowizorka z nagraniem i opowiadanie w części głupot to żenada. Tak samo jak w żenujący sposób wspieracie PIS od 3 lat.
  11
  7
 • "seqaria" dnia 30 maja 2018 o godzinie 9:58:31 napisał:
  Wzywam zamojskiego posła Jarosława Sachajko (Kukiz’15) do zainicjowania akcji uświadamiającej "chłopstwo" / nie ROLNIKÓW ! / ws stosowania oprysków i ich szkodliwości dla owadów. Wczoraj ok.o godz. 18 przy silnym wietrze!, w miejscowości Szopinek, DEBIL opryskał swoje 80ar. Był szybki 4-5 min i po robocie, a pszczoły?, a ch**z pszczołami...Takich przypadków jest więcej! Może tow. Gliwiński ( PSL) zaktywizuje podległych sobie urzędników? W to akurat nie wierzę, narazi się "chłopstwu" przed wyborami..? Może struktury "partii chłopskiej" zza biurek, zadziałają w terenie? Też nie wierzę! Tacy z nich "chłopi", jak ze mnie muzułmanin..
  14
  3
  • "pszczółka" dnia 30 maja 2018 o godzinie 12:42:00 napisał:
   Ten /- / to zapewne od ciołka od oprysków lub "chłopa dyrektora" z partii miłującej lud?
   7
   1
  • "Blenderek vel Kulfon" dnia 30 maja 2018 o godzinie 23:11:40 napisał:
   Już dwa minusy?! Januszu! Zamiast siedzieć w necie zapisz się na terapię antynikotynową bo projektu nie dokończysz!
   2
   4
  • "nana" dnia 31 maja 2018 o godzinie 23:21:37 napisał:
   Wójt Gliwiński? Chyba jakieś żarty. On teraz modli się by pozostać na stołku.
   2
   0
 • "observer" dnia 30 maja 2018 o godzinie 12:23:57 napisał:
  bezpłatny, nieskuteczny, żałosny lans przed wyborami.
  7
  13
 • "Ewqa" dnia 30 maja 2018 o godzinie 16:21:03 napisał:
  Panie Sachajko, skończ pan już ten cyrk.
  7
  14
 • "abc" dnia 30 maja 2018 o godzinie 18:54:34 napisał:
  Świetny przykład głosowania na miernoty, błazenada, ale sami wybraliśmy.
  6
  9
 • "realista" dnia 31 maja 2018 o godzinie 1:29:02 napisał:
  Ten człowiek próbuje się lansować za wszelką cenę, nawet ośmieszenia, wie że zbliżają się wybory a on nic sobą nie prezentuje no to prowadzi kampanię ośmieszając się przy tym.
  4
  5
 • "KL." dnia 31 maja 2018 o godzinie 7:18:09 napisał:
  Poseł Jarosław Sachajko to najlepszy poseł z Zamościa. Szkoda tylko, że z KUKIZ'15.
  6
  4
  • "w sedno" dnia 31 maja 2018 o godzinie 11:07:23 napisał:
   Najlepszy i najgorszy. Bo jedyny
   2
   3
 • "Jarosław Sachajko" dnia 31 maja 2018 o godzinie 23:14:07 napisał:
  Jaka aktywność zwolenników PIS przed przyjazdem Pani Marszałek Mazurek :) Zainteresowanych co zrobiłem zapraszam na stronę www. sachajko.pl lub od kontaktu osobistego 609 858 811. Osobom chętnym do dodatkowej daniny na rzecz PIS polecam bezpośrednią darowiznę na konto partii, a nie uszczęśliwianie wszystkich wyższymi cenami na stacjach paliwowych i w sklepach. Pełna zgoda z Prezesem Kaczyńskim – nie dla podwyżek cen paliw! https://www.youtube.com/watch?v=GJQGMYQvtaA
  6
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Ciekawe...
do czego ludzie są zdolni, by przysposo...
Witek
brawo dla operatora kamery że potrafi z...
x 30 minut temu
Chyba ostatnio to Ziaro jeszcze w II lid...
Kibic lat 80 41 minut temu
Próbuje sobie przypomnieć napastnika z...
izolator
... Michał Kciuk z FC Kacze Doły ......
z_boku
Cały ten "artykuł", albo jak kto woli ...
x
W następnym sezonie nie będzie już Pa...
kibic
Paluch 23 bramki strzelił nie 22....
Zdziwiona
Chętnie poznałabym nazwiska tych zdoln...
K.
Najpewniej oddelegowany do wolontariatu....
Flagowiec
Jeden z artykułów na stronie roztocze....
por.zUbek
Jak widać po ilości komentarzy najlepi...
heh
nawet nie napisali o ktorej godzinie to ...
KJL.
Zamojskie ZOO powstało w 1919 r. Nie fa...
Nauczycielka
A co to za teatr? Skąd?...
x
Kaczmarek odchodzi z Motoru, dobry pomoc...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny