R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćRedakcja7 maja 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 8 komentarzy

Zamość: Poseł przeprowadził się na Grodzką

Fot. Daniel Czubara

Od 1 maja poseł Jarosław Sachajko (Kukiz’15) przyjmuje mieszkańców Zamojszczyzny w nowej siedzibie swego biura.

Od uzyskania mandatu biura posła Sachajko znajdowało się w budynku WSZiA w Zamościu przy ul. Akademickiej. Od 1 maja parlamentarzysta zmienił lokalizację biura. Teraz znajduje się ono przy ul. Grodzkiej 2.

Godziny pracy biura pozostają bez zmian – 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku.

Warto przypomnieć, że po sąsiedzku przy ul. Ormiańskiej znajdują się też biura innych parlamentarzystów: Kornelii Wróblewskiej (Nowoczesna) i Stanisława Żmijana (PO).

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "ad111" dnia 7 maja 2018 o godzinie 13:39:30 napisał:
  A w nowej siedzibie nadal Pan Poseł będzie czarował, że jest niezależnym i samodzielnym podmiotem, a nie "przystawką" PiS-u? Czy Poseł się przyzna do ścisłej wspólpracy z rządem o czym świadczą głosowania zbieżne z linią rządzącej partii? Czy "antysystemowiec", bo takie było przesłanie wyborcze tego ruchu, coś zdziałał w temacie obalania systemu? Bo głosując tak jak partia rządąca, to raczej system się podtrzymuje, a nie obala...? Bardzo byłbym wdzięczny za kilka merytorycznych słów komentarza.
  R E K L A M A
  • "Mieszkaniec" dnia 7 maja 2018 o godzinie 14:28:25 napisał:
   weź trochę pomyśl sam. Wyłącz TVN i przestań czytać wyborczą. Skoro Kukiz to przystawka PiSu to Nowoczesna to PO ver. 2.0. Czy każdy nowy kto musi wejść do sejmu to już jakąś łatkę się mu daje? Zdaj sobie sprawa, że są inne ugrupowania, a Kukiz to są naprawdę ludzie z wizją nie tak jak ta cała N. . Jakbyś śledził trochę głosowania to byś wiedział, że nie głosują tak jak partia rządząca, ale lepiej powtarzać to co inni mówią prawda?
 • "ad111" dnia 7 maja 2018 o godzinie 16:39:39 napisał:
  Fakty, nie deklaracje i czarny PR... Weź sobie statystyki przeanalizuj, a Twoje zdanie będziesz mógł sobie włożyć...:)
  • "mieszkaniec" dnia 7 maja 2018 o godzinie 19:57:15 napisał:
   Że się z odpowiedzią nasiliłeś. Zero konkretów ale to już norma. Kukiz to jest inna jakość polityków w porównaniu do tych pomylenców co od czasów transformacji siedzą w sejmie. Oni nie mają juz nie mają wizji na Państwa tylko aby była władza, a ten wytwór jak N. skończy jak Palikot
 • "xyz" dnia 7 maja 2018 o godzinie 20:49:53 napisał:
  No dobrze, a jak tam JOWy?
 • "ad111" dnia 7 maja 2018 o godzinie 20:56:32 napisał:
  Konkret, to jest, że ci kłamcy przynajmiej w 70% głosują tak ajk PiS, a w kluczowych projektach to nawet w 99%. Czego nie zrozumiałeś...?
 • "UH" dnia 8 maja 2018 o godzinie 16:07:46 napisał:
  JUŻ NIGDY NA NIEGO NIE ZAGŁOSUJĘ.
  • "cba" dnia 8 maja 2018 o godzinie 23:06:59 napisał:
   wystarczyło nigdy na nich nie głosować, bo na kogo 3 lata temu głosowałeś- na słowa czy pustkę??

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny