R E K L A M A

Z I P

Galerie | Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćRedakcja4 sierpnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Popularyzacja kolarstwa i turystyki rowerowej podczas Kryterium Ulicznego „Memoriał Kazimierza Kowalczyka”

Dzisiaj (04.08.2018r.) odbyło się Kryterium Uliczne „Memoriał Kazimierza Kowalczyka”, zorganizowane przez Klub Sportowy „AGROS” Zamość.

Głównym celem wydarzenia była popularyzacja kolarstwa i turystyki rowerowej w województwie lubelskim, ale także propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji oraz promocja miasta Zamość.

Warunkiem uczestnictwa w zawodach było wypełnienie oświadczenie zawodnika, posiadanie roweru szosowego oraz kasku sztywnego. Nieużywanie w rowerze dodatkowego, pomocniczego napędu, np. elektrycznego, oraz przystawek czasowych do kierownicy. W kryterium mogli startować amatorzy nie posiadający licencji kolarskiej po podpisaniu odpowiedniego oświadczenia.

Długość pętli 2100 m
Ilość okrążeni dla wszystkich kategorii 14
Łączny dystans 29,4 km

Zawody odbyły się się w godzinach 11:00–16:00, a trasa Kryterium przebiegała ulicami: Królowej Jadwigi – Dzieci Zamojszczyzny – Śląska – Kopernika – Królowej Jadwigi.

Kazimierz Kowalczyk – znakomity lubelski trener kolarstwa. Zmarł w 2016 roku.
Szkolił m.in. mistrzów Polski, uczestników Wyścigu Pokoju i członków drużyny olimpijskiej.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny