R E K L A M A

Z I P

Edukacja | Zamośćtekst nadesłany30 września 2018 FACEBOOK | 5258 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Ponad 3 mln zł dla studentów

fot. nadesłane
R E K L A M A    B O A R D

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Zamościu pozyskała ponad 3 mln zł z Ministerstwa Zdrowia m.in. na dodatkowe stypendia dla studentów pielęgniarstwa.

27 września rektor PWSZ w Zamościu prof. nadzw. dr hab. Andrzej Samborski i wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński podpisali umowę na dofinansowanie projektu pt. „Program rozwojowy kierunku pielęgniarstwo Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu”, który realizowany będzie od 1 października br.

W ramach projektu studenci pielęgniarstwa PWSZ w Zamościu będą otrzymywać dodatkowe stypendium w wysokości 800 zł miesięcznie przez 2 lata, a także 1000 zł za udział w miesięcznych ponadprogramowych praktykach zawodowych. Studenci będą brać udział w wizytach studyjnych w podmiotach leczniczych, szkoleniach z zakresu właściwej komunikacji z pacjentem oraz potrzeb epidemiologiczno-demograficznych, co pozwoli im na poszerzenie wiedzy, umiejętności praktycznych oraz kompetencji zawodowych. Dodatkowo absolwenci pielęgniarstwa zamojskiej PWSZ, którzy podejmą zatrudnienie przez 2 lata po skończeniu studiów na cały etat w podmiocie leczniczym w Polsce, oprócz wynagrodzenia za pracę, otrzymywać będą od uczelni stypendium szkoleniowe w wysokości 1000 zł miesięcznie.

W projekcie mają możliwość wziąć udział studenci pielęgniarstwa II roku oraz osoby przyjęte na studia w tegorocznej rekrutacji.

Zakończenie projektu planowane jest na wrzesień 2023 r.

Projekt współfinansowany jest z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny