Edukacja | Galerie | ZamośćOliwia Bojar16 października 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 38 komentarzy

Zamość: Podwórko Talentów otwarte [FOTO]

Otwarcie Podwórka Talentów Nivea przy Szkole Podstawowej nr 7 w Zamościu, foto: Oliwia Bojar
R E K L A M A    B O A R D

Dzisiaj (16 października) odbyło się oficjalne, uroczyste otwarcie Podwórka Talentów Nivea, które powstało przy Szkole Podstawowej nr 7 w Zamościu.

Niekwestionowaną gwiazdą otwarcia był ambasador akcji Mateusz Kusznierewicz najbardziej utytułowany polski żeglarz, pierwszy Polak, który zdobył medal olimpijski w żeglarstwie.

W otwarciu uczestniczyli zaproszeni goście wśród których znaleźli się m.in.: biskup Mariusz Leszczyński, poseł Sławomir Zawiślak, prezydent Andrzej Wnuk, zastępca prezydenta Andrzej Zastąpiło, przewodniczący Rady Miasta Zamość Jan Wojciech Matwiejczuk, miejscy radni, dyrektor Wydziału Oświaty UM Zamość Agnieszka Kowal,dyrektor Wydziału Kultury i Sportu Małgorzata Bzówka, dyrektor OSiR Mateusz Ferens, dyrektor zamojskiego ZOO Grzegorz Garbuz, przewodniczący zarządów zamojskich osiedli, dyrektorzy zamojskich szkół, przedszkoli i placówek oświatowych oraz cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 7.
Nie zabrakło przedstawiciela firmy Nivea, którą reprezentowała Katarzyna Singh.

Oficjalna część otwarcia odbyła się w specjalnie przygotowanym namiocie, gdzie w wysmakowanej aranżacji odbyła się część artystyczna przygotowana przez społeczność uczniowską. Nie zabrakło występów wokalnych nie tylko w języku polskim, ale także francuskim i angielskim. Uczniowie pokazali także walkę karate, recytowali. Energetycznie także swój talent zademonstrowały szkolne cheerleaderki.

Po części artystycznej przemawiali zaproszeni goście, którzy następnie dokonali fizycznego otwarcia placu przecinając wstęgę. To był już wyraźny znak że najmłodsi mogą już zupełnie „legalnie” zacząć zabawę.
A bawić się jest gdzie, bo plac składa się z trzech stref rozwijających pasje i kreatywność: dla naukowców, artystów i sportowców.
Znajdują się na nim: planetarium, rowerek produkujący energię elektryczną, piaskownica naukowa, zegar słoneczny, kubik wspinaczkowy, urządzenie do balansowania, huśtawka bocianie gniazdo, gry – twister, skok w dal i kapsle, trampolina, tablice muzyczne z bębnami, teatrzyk, tuba do rozmawiania dla 6 osób.

Przypomnijmy, że zamojskie Podwórko jest jednym z 20, które otwarto w tym roku w Polsce w ramach akcji marki Nivea. O ten niezwykły edukacyjny plac zabaw walczyli wszyscy zamościanie, a nawet zachęcani do głosowania turyści. Dzięki społecznemu „pospolitemu ruszeniu” zamojska lokalizacja zdobyła prawie 40 tysięcy głosów, by ostatecznie znaleźć się na 6 miejscu. W województwie lubelskim takie podwórko otwarto w tym roku także w Ostrowie Lubelskim.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 9.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Oliwia Bojar
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Czytelnik" dnia 16 października 2017 o godzinie 20:13:43 napisał:
  Czemu taka wybrakowana galeria? Brakuje kilku najważniejszych osób, a niektóre osoby powtarzają się 2-3 razy. Nie ma też występów a były bardzo ciekawe. Moim zdaniem brak profesjonalizmu.
  R E K L A M A
 • "do czytelnik" dnia 17 października 2017 o godzinie 6:41:02 napisał:
  Brakuję tylko Ciebie, poza są wszyscy którzy przyczynili się do tego projektu w Zamościu.
 • "Kryteria" dnia 17 października 2017 o godzinie 6:46:07 napisał:
  do ;do czytelnik; ,czyli kto sie przycznil do otwarcia tego ,Twoim zdaniem ??
 • "wyborca" dnia 17 października 2017 o godzinie 7:36:36 napisał:
  Brawo dla Posła Zawiślaka!
 • "do kryteria" dnia 17 października 2017 o godzinie 7:38:11 napisał:
  Moje zdanie i tak się nie liczy /może głos który oddałem/ a tak na poważnie to widać że wybory coraz bliżej ,i tylko o to chodzi aby się pokazać jaki to jestem bezkonkurencyjny, idealny, jedyny, najlepszy.
 • "Mu" dnia 17 października 2017 o godzinie 9:04:15 napisał:
  A co tam robi poseł Zawiślak, przecież on nawet na swoim profilu na Facebooku nie zachęcał ludzi do głosowania na plac zabaw. To nawet biskup bardziej się przyczynił do powstania tego placu, bo przynajmniej księża na ogłoszeniach zachęcali do glosowania. Największe podziękowania i gratulacje nalezą się pani dyrektor Alicji Dubel.
 • "." dnia 17 października 2017 o godzinie 9:32:19 napisał:
  Oliwia Bojar@ To jest przede wszystkim zasługa firmy Nivea (reprezentowanej przez Panią Katarzynę Singh i Mateusza Kusznierewicza) i wszystkich tych którzy zaangażowali się w tę akcję - a więc trud dzieci i nauczycieli z innych szkół - którzy przygotowali filmy na konkurs. Podwórko Nivea, a także ogromny trud Pań które zaangażowały się w zbieranie głosów mam na myśli Panie nauczycielki na Starym Mieście, które w specjalnie ustawionym namiocie zachęcały do głosowania w tym namiocie można było głosować. Wygrała siódemka ponieważ byli najlepsi.Przypomnę tylko, że w pewnym momencie zrobiło się nieciekawie zamojska szkoła zaczęła spadać w rankingu i niebezpiecznie zbliżać się poza pierwszą dwudziestkę, tylko duża mobilizacja sprawiła, że szkoła szybko odrobiła straty i "wskoczyła" do pierwszej 10- tki na szóste miejsce. =========================================================================== A tak swoją drogą, czy takich podwórek nie można zrobić przy każdej szkole zamiast planowanej inwestycji w ZOO?
 • "Troll" dnia 17 października 2017 o godzinie 9:49:27 napisał:
  To niby ta cała 'śmietanka', która już skisła na swoich fotelach przyczyniła się do zwycięstwa? A myślałam, że to Nivea sponsoruje, a głosowali mieszkańcy! Jak zwykle szansa na gruby lans za cudzą kasę i zasługi innych, wstydzili by się! Lans za wszelką cenę, a 'artykuł' zamiast pisać wersety o tym kto tam był i jak mało nas to obchodzi, lepiej opisał by akcję itd, żeby może zachęcić mieszkańców do głosowania i w przyszłym roku inna szkoła skorzysta. Do tej całej szopki zapomnieli zaprosić prezesów spółek miejskich i biskupa :)
 • "por.zUbek" dnia 17 października 2017 o godzinie 9:52:06 napisał:
  Bravvvo! Jedyni wygrani to dzieciaki! Kusznierewicz, przedstawiciel NIVEA, Dyrektor szkoły i Dziec - to powinni być jedyni świętujący!! Ludzie jesteście na stanowiskach ale logiki i SKROMNOŚCI wam brak! Nie od każdej inicjatywy da się odciąć polityczne KUPONY! Żenada. Po co tam wierchuszka zamojskiej tzw "polityki" + purpurat , dyrektorzy wydziałów ?? Wesołość ogarnęła mnie na wpis o tym, że pojawił się dyrektor ZOO i dyrektor OSiR...!? , że niby co dzieciaki jak małe szympansiątka po placu i instalacjach biegają i zwisają..? Nikogo z PGK nie było? Wszak jak to dzieci, śmiecą..
 • "Troll" dnia 17 października 2017 o godzinie 9:53:18 napisał:
  ...A nie, jednak jest jakiś czerwony beret... ja prdl
  R E K L A M A
 • "skromny sługa społeczeństwa" dnia 17 października 2017 o godzinie 10:16:26 napisał:
  Tam gdzie order, wstęga i nożyczki jestem pierwszy! ....
 • "Tak jest" dnia 17 października 2017 o godzinie 10:42:39 napisał:
  Wszystko fajne ale po co tam poseł Zawiślak . Człowiek ten wykorzysta każdą okazję aby lansować swoją bezbarwną postać. Szkoda tylko , ze swoją obecnością popsuł całą uroczystość, nie sądzę bowiem aby był dla kogokolwiek autorytetem.
 • "d" dnia 17 października 2017 o godzinie 10:44:26 napisał:
  Inwestycja w ZOO to jest bardzo dobry pomysł. Jedyne takie miejsce po naszej stronie Wisły. Nikt nie broni szkołom walczyć w konkursach o takie podwórka, na tym to polegało.
 • "wdzięczny rodzic" dnia 17 października 2017 o godzinie 10:56:07 napisał:
  Brawo dla Posła Naszej Ziemi za zaangażowanie się w Podwórko NIVEA , dzięki takim ludziom jak Pan dzieci maja wielka frajdę. DZIĘKUJEMY!
 • "brr" dnia 17 października 2017 o godzinie 11:42:27 napisał:
  k..wa, a krem drożeje :)))
 • "wdzięczny" dnia 17 października 2017 o godzinie 11:45:53 napisał:
  Ja również pragnę podziękować Panu Posłowi za mobilizacje środowiska i mieszkańców, by aktywnie głosowali.
 • "Tak jest" dnia 17 października 2017 o godzinie 12:21:49 napisał:
  pan poseł niech w końcu siebie zmobilizuje i raz na zawsze usunie się z życia publicznego a mieszkańców niech lepiej zostawi w spokoju. Jestem przekonany że wszyscy odetchniemy z ulgą .
 • "Yhy" dnia 17 października 2017 o godzinie 12:30:11 napisał:
  W jaki sposób poseł mobilizował? Wcielał do armii? Prawda jest taka - aktywność w takich sprawach pana posła jest zerowa, natomiast ostro pracuje on żeby poobsadzać swoimi ludźmi stołki.
 • "Adrian" dnia 17 października 2017 o godzinie 12:30:27 napisał:
  Ale zaraz zaraz nie widzę radnego Nizioła w cieniu pana Prezydenta ( rzadki obrazek) A radny Kutyła nie śpi , na spotkaniu był i ręce zacierał
 • "qwert" dnia 17 października 2017 o godzinie 13:49:23 napisał:
  Czy ja dobrze postrzegam rzeczywistość ? Koncern farmaceutyczny organizuje konkurs aby pozyskać dane do przeprowadzenia skuteczniejszych działań marketingowych. W zamian kosztuje ich to 20 placów zabaw i szopkę z otwarciem - przywiezienie "gwiazdy" Kusznierewicza - swoją drogą bardzo w porządku osoba. Dostają też gratis rozgłos we wszystkich mediach lokalnych (normalnie kosztuje). I dotąd wszystko jest ok. Ale co tam robi biskup, poseł, prezydent miasta, przewodniczący RM, zastępca prezydenta, dyrektorzy wydziałów, dyrektorzy szkół ? Ludzie opamiętajcie się. Nie macie swoich obowiązków do wykonania ? Dajcie się dzieciakom bawić i nie róbcie sobie klaki za kasę Nivea. Czyżby to była inwestycja na taką miarę abyście tam wszyscy byli ?
  R E K L A M A
 • "czytelnik" dnia 17 października 2017 o godzinie 14:21:16 napisał:
  Czytam te wpisy, można na tym portalu robić to bez problemu i zastanawiam się czy gdzieś w Polsce są jeszcze takie "podsumowania"? W tych innych 19 miastach czy miejscowościach. Co wam przeszkadza, że byli tzw. VIP? To jest zasługa dyrekcji szkoły. Szkoła pięknie się pokazała, nie tylko angażując w konkurs ale również prezentując swoje talenty. A każdy organizator zabiega o dostojnych gości. Nie przesadzajcie bo robicie z Zamościa zawistne miasto, z ludźmi bardzo złośliwymi.
 • "Anonim" dnia 17 października 2017 o godzinie 15:59:26 napisał:
  do @czytelnik Poseł Zawiślak z całą pewnością dostojnym gościem nie jest a mimo wszystko był na tej uroczystości . Wygląda zatem na to , że organizatorzy nie do końca się przyłożyli
 • "rodzic" dnia 17 października 2017 o godzinie 16:04:38 napisał:
  A miasto nie mogłoby wybudować takich placów zabaw przy każdej szkole, a przynajmniej przy tych szkołach z Zamościa, które uczestniczyły w konkursie Nivea? Tak na dobrą sprawę nic nie stoi na przeszkodzie. Gdyby padły deklaracje to byłoby super. A tak przy okazji do użytku został oddany plac zabaw przy przedszkolu nr 10.
 • "do rodzic" dnia 17 października 2017 o godzinie 17:18:17 napisał:
  Z tego co wiem sporo to kosztuje. Niech inne szkoły wezmą przykład z tej na Sienkiewicza i będą inne takie podwórka. My będziemy tak samo klikać. To jest dostępne dla wszystkich. Brawo Szkoła i Dyrekcja za pomysł i determinację.
 • "DZIĘKUJEMY" dnia 17 października 2017 o godzinie 18:07:03 napisał:
  Pragnę z tego miejsca serdecznie podziękować Panu Zawiślakowi za zaangażowanie w sprawy naszej "Małej Ojczyzny"
 • "!!!!" dnia 17 października 2017 o godzinie 19:58:11 napisał:
  Dziękujemy Panie Pośle za zaangażowanie .
 • "ronn" dnia 17 października 2017 o godzinie 20:02:45 napisał:
  Pan Poseł nie od dziś angażuje się wiele spraw Zamościa, warto przypomnieć o przywróceniu połączeń kolejowych do Zamościa, plac zabaw to dobra inicjatywa, a dzieci to przyszłość naszego miasta. Dziękujemy Panie Pośle Zawiślak ...
 • "c" dnia 17 października 2017 o godzinie 20:14:24 napisał:
  Ja również pragnę podziękować Panu Posłowi Zawiślakowi za zaangażowanie w realizacji tego projektu.
 • "Zamośc" dnia 17 października 2017 o godzinie 20:20:11 napisał:
  Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do powstania Podwórka NIVEA, a w szczególności Panu Zawiślakowi, dzięki tej inicjatywie nasze dzieci będą szczęśliwsze.
 • "Czytam i nie wierzę" dnia 17 października 2017 o godzinie 22:39:19 napisał:
  Ktoś próbuje reklamować posła Zawiślaka w komentarzach, ale... żałośnie to wychodzi i śmierdzi reklamą na kilometr. Tak naprawdę jest dużo innych osób, które zrobiły w sprawie głosowania więcej, ale nie zasiadały w pierwszych rzędach, nie przemawiały... Trochę pokory życzę autorom powyższych "marketingowych" komentarzy.
  R E K L A M A
 • "azor" dnia 17 października 2017 o godzinie 23:03:40 napisał:
  Mieszkańcy Zamościa powinni podziękować diance i kodziarzom za tak szczytne idee jakimi są walka o prawa do aborcji lub kartonowy szał pt. Konstytucja płonie, podziekujmy także przy okazji panu Karp.iśnkiemu za wielkie słowa o Polsce wschodniej - "ch...j tam z ta Polską wschodnią"
 • "por.zUbek" dnia 18 października 2017 o godzinie 9:11:54 napisał:
  ...i zabrakło wazeliny w okolicy! ;D
 • "Anonim" dnia 18 października 2017 o godzinie 10:03:52 napisał:
  i jeszcze dziękujemy panu posłowi Zawiślakowi za to, że jest z nami , ze się uśmiecha do nas, ze macha rączką , ze jest taki miły , piękny i mądry. Dziękujemy opatrznością , że doznaliśmy wielkiego szczęścia i możemy od tylu już lat cieszyć się naszym ukochanym posłem . Niech żyje, niech żyje niech żyje !!!!!................. Czy to Polska jeszcze czy już Korea Płn ?????
 • "z_boku" dnia 18 października 2017 o godzinie 13:18:49 napisał:
  Tutaj jest wzór jak należy chwalić https://m.youtube.com/watch?v=11W-toNG3eU
 • "brawo" dnia 18 października 2017 o godzinie 13:57:57 napisał:
  Mam nadzieje, że Pan Poseł nie czyta komentarzy tych nienawistnych lewaków. Dziękujemy za wszystko.
 • "Dobrolina" dnia 18 października 2017 o godzinie 14:12:55 napisał:
  Strasznie duża ta reprezentacja Miasta na otwarciu. Prezydent, vice-prezydent, dyrektorzy, przewodniczący Rady Miasta, dyrektorzy placówek podległych. Przecież to się odbywało w godzinach pracy i są to ludzie zajęci, a to było tylko otwarcie podwórka. Wystarczyłaby obecność tylko jednego z prezydentów i dyrektora edukacji. A co będzie na otwarciu nowego sądu ?
 • "por.zUbek" dnia 18 października 2017 o godzinie 14:44:48 napisał:
  Ja to co będzie? Obserwując pokraczną rzeczywistość ...zapytaj kogo nie będzie? Osadzonych!
 • "por.zUbek" dnia 18 października 2017 o godzinie 14:48:19 napisał:
  @brawo - nie trzeba być "nienawistnym lewakiem" aby dostrzegać parcie na szkło ..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Antyklerykał
Pomnik się da obalić, ale skwer to nie...
archeo
Kawałek trawnika i parkingu to skwer? D...
.
Przez kogo to jest artykuł sponsorowany...
z_boku
Obecna Grodzka, były też Aleje Lenina,...
KL
Lenina już była - to dawna Grodzka....
Lena
Ach, jak wam to przeszkadza, może wolel...
z_boku
Wygrzebano jakieś stanowisko RM sprzed ...
TORRES20400
W tym niusie, nie ma najważniejszego. K...
z_boku
Zamojska kolegiata nie została aby par...
Antyklerykał
Zawłaszczanie przestrzeni trwa......
Mefisto
Poszukaj ile kosztował m2 na zielonym r...
KL
Toyota a w środku Idiota....
L.B.
I nadal nie są. 20.04.2019....
Przepowiednia
Mam takie przeczucie, że za niedługo s...
KL
Ta dzielnica to Krasnobród w Zamościu!...
ad111
Artykuł sponsorowany, dlaczego nie ma t...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018