Turystyka | ZamośćRedakcja23 października 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Podsumowanie Kina na Bastionie

Zamość Bastion VII. Fot. R. Moteka
R E K L A M A    B O A R D

W minionym sezonie turystycznym odbyło się siedem seansów, przeglądu filmów polskiej komedii „Kino na Bastionie”. Każdy z tych seansów odwiedziło średnio 20 osób.

Z siedmiu seansów z uwagi na pogodę, cztery odbyły się w Kazamacie Bastiony VII.

Inicjatorem Kina na Bastionie jest Leszek Sobuś, a nad realizacją przeglądu pracuje 12 osób. Przegląd wsparło Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu przekazując ekran.

Start „Kina na Bastionie” w nowej formule planowany jest w lipcu 2019 roku. Organizatorzy chcą, by ta impreza wpisała się na stałe w kalendarz wydarzeń kulturalnych w mieście. W planach jest przegląd filmów z Louis De Funes np. Żandarm z Saint-Tropez, Fantomas, Wielka włóczęga, Człowiek orkiestra, Skrzydełko czy nóżka.

Organizacja przeglądu kosztowała 10 686 zł w tym 4 100 zł netto wsparcia (Prezydenckie stypendium artystyczne Leszka Sobusia). 

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
21 minut temu
Patrzę i widzę, że kolizji jest sporo...
Jaro
Widziałem Franka - fajny gość....
ja
Ktoś zna nazwiska testowanych w Hetmani...
ad111
No co Ty nie powiesz? Patrz rondo na Wys...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama