Galerie | Sport | ZamośćRedakcja20 lipca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 6 komentarzy

Zamość: Plaża Open z burzą w tle [FOTO]

R E K L A M A    B O A R D

Wczorajsze zmagania w ramach turnieju amatorów kilkakrotnie przerywały burze. Ale czarne chmury nie przeszkodziły w tym, by na boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Rynku Wielkim odbył się turniej amatorów, o Puchar Prezydenta Miasta Zamościa.

Maciej Cieślak i Michał Piłat okazali się najlepsi w zawodach amatorskich i otrzymali trofeum.

Jak podali organizatorzy, Cieśla i Piłat nie przegrali ani jednego meczu (rozgrywany był jeden set do 21 zdobytych punktów). W finale zmierzyli się z Jarosławem Rarakiem i Grzegorzem Turbiaszem, którzy zakwalifikowali się do zawodów jako para rezerwowa. Trzecie miejsce wywalczyli Leszek Cholewa i Kamil Batory. Oni zaś pokonali braci Damiana Dąbkowskiego i Alberta Dąbkowskiego.

Zawody amatorskie podczas Plaży Open 2018 o Puchar Prezydenta Miasta Zamościa, podium, fot. nadesłane
Zawody amatorskie podczas Plaży Open 2018 o Puchar Prezydenta Miasta Zamościa, podium, fot. nadesłane

Wyniki:

I runda:
Tytoń/Demski – wolny los
Matusiak/Bryk – Skibicki/Furgała 11:21
Tomaszewska/Tomaszewski – Cholewa/Batory 6:21
Jarmosz/Malczak – Wyrostek/Koszel 21:11
Cieślak/Piłat – Mazur/Łuczka 21:10
Michnowicz/Daniluk – Rarak/Turbiasz 21:18
Marczuk/Greszta – Sobaszek/Łoziński 9:21
Dąbkowski/Dąbkowski – Jankowski/Szubarczyk 21:11

Przegrani na miejscach 13.-16.:
Jankowski/Szubarczyk – Marczuk/Greszta 16:21
Rarak/Turbiasz – Mazur/Łuczka 21:12
Koszel/Wyrostek – Tomaszewska/Tomaszewski 21:17
Matuszak/Bryk – wolny los

II runda:
Tytoń/Demski – Skibicki/Furgała 18:21
Cholewa/Batory – Jarmosz/Marczak 21:0
Cieślak/Piłat – Michnowicz/Daniluk 21:12
Sobaszek/Łoziński – Dąbkowski/Dąbkowski 21:19

Przegrani na miejscach 9.-12.:
Marczuk/Greszta – Tytoń/Demski 17:21
Rara/Turbiasz – Jarmosz/Marczak 21:0
Koszela/Wyrostek – Michnowicz/Daniluk 10:21
Matusiak/Bryk – Dąbkowski/Dąbkowski 0:21

III runda:
Skibicki/Furgała – Cholewa/Batory 9:21
Cieślak/Piłat – Sobaszek/Łoziński 21:12

Przegrani na miejscach 7.-8.:
Tytoń/Demski – Rarak/Turbiasz 13:21
Michnowicz/Daniluk – Dąbkowski/Dąbkowski 14:21

Przegrani na miejscach 5.-6.:
Sobaszek/Łoziński – Rarak/Turbiasz 18:21
Skibicki/Furgała – Dąbkowski/Dąbkowski 14:21

Półfinały:
Cieślak/Piłat – Dąbkowski/Dąbkowski 21:18
Cholewa/Batory – Rarak/Turbiasz 17:21

Mecz o trzecie miejsce:
Cholewa/Batory – Dąbkowski/Dąbkowski 21:18

Finał:
Rarak/Turbiasz – Cieślak/Piłat 13:21

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "ANDREW FOREVER" dnia 20 lipca 2018 o godzinie 9:29:33 napisał:
  A przecież prezydent Wnuk prosił, błagał, dziennikarzy o ciepłe zapowiedzi imprezy. Przekonywał, że jak takie dobre, przyjazne zapowiedzi się pojawią, to i pogoda dopisze. I co? Nic! Dziennikarze tak się spisali, że Niebiosa zapłakały. Trzeba się zastanowić, czy dziennikarze to prawdziwi obywatele, czy zależy im na Zamościu. Na razie wydaje się, że nie. Trzeba powiedzieć wprost - dziennikarze uprawiają sabotaż! To element wrogi miastu! To już nawet nie tajna agentura, ale wprost i jawnie szkodząca interesom miasta i mieszkańców bojówka działająca na wyraźne zlecenie. Jeszcze niestety nie wiadomo, na czyje. Ale i do tego z czasem dojdziemy. Takim ekstremistycznym elementom czas powiedzieć stanowcze NIE. Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy Zamościa, niech będzie pewny, że mu tę rękę władza ODRĄBIE! W interesie ludu pracującego, klasy próżniaczej, chłopstwa małorolnego i kułactwa, dziatwy szkolnej i tej uparcie uchylającej się od obowiązku szkolnego, w interesie inteligencji, w interesie walki o podwyższenie stopy życiowej ludności i wszelkiej jej pomyślności, w interesie dalszego umiarkowanego, niczym nieskrępowanego rozwoju miasta Zamościa!
  R E K L A M A
  • "Gorever" dnia 20 lipca 2018 o godzinie 11:58:15 napisał:
   Adaś, ale Andrzej nie pamięta towarzysza Gomułki... :)
 • "ANDREW FOREVER" dnia 20 lipca 2018 o godzinie 12:11:11 napisał:
  Jaki Adaś? Co do tego ma Gomułka? To nieco zmodyfikowany cytat b. premiera Józefa Adama Zygmunta Cyrankiewicza! Bardzo aktualny - nic dziwnego, wielkie myśli są wieczne. Nie wiem kim jest Adaś. Jedyny Adaś jaki mi przychodzi do głowy, to Miauczyński :) Tak więc, żaden Adaś.
 • "Jaro" dnia 20 lipca 2018 o godzinie 13:13:49 napisał:
  "Jak podali organizatorzy Cieśla i Piłat, nie przegrali ani jednego meczu". Czy organiatorzy Cieśla i Piłat od dawna trenują siatkówkę? Serdeczne gratulacje dla organizatorów Cieśli i Piłata.
  • "ANDREW FOREVER" dnia 20 lipca 2018 o godzinie 13:44:41 napisał:
   Pogoda trochę zawiodła, ale magia miejsca zrobiła jednak swoje. Pojawiły się poważne wątki biblijne. Otóż, mamy dream team - Cieśla i Piłat! Trzeba było czekać ponad 2000 (dwa tysiące lat), żeby Cieśla i Piłat zagrali w końcu razem. I stało się! I to gdzie? W Zamościu! Moc jest z nami!
  • "HEHEHE" dnia 20 lipca 2018 o godzinie 21:23:23 napisał:
   ALE DO GRABIENIA PIASKU JAKIE ŁADNE DZIEWCZYNY WZIĘLI :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad111
I już pisiorskie trolle się zleciały ...
Mefisto
Och, jakież to trzeba mieć kwalifikacj...
mama
Całkowicie zgadzam się z "rodzicem". W...
Polak
Drogi mieszkańcu, to jest wolny kraj (j...
martinez
Jak można w nieskończoność głosowa...
mieszkaniec
ależ ta grupa zawodowa ma takie przywil...
jan III
Kolumbarium w Zamościu już istnieje na...
rodzic
Bardzo prosimy by politycy na dole nie w...
Antyklerykał
Jak ci wszyscy mówią, że to autorytet...
mieszkaniec
Nowoczesna już się skończyła jest na...
wiktor
mam ogromny szacunek do św. J.P. II a n...
www
Rafał Zwolak bardzo zmiennym jest, jak ...
kinoman
kultowy serial Sami swoi tylko w innym w...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018