R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja13 lipca 2018 FACEBOOK | 4473 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 5 komentarzy ()

Zamość: Plaża Open 2018

R E K L A M A    B O A R D

Już za tydzień (20-22 lipca 2018r.) do Zamościa powraca siatkarska impreza, która w tym roku będzie nie tylko eliminacjami w ramach Mistrzostw Polski, ale również Pucharem Polski.

Rynek Wielki zamieni się w boisko do siatkówki plażowej. W zmaganiach weźmie udział m.in. Michał Kądzioła, były reprezentant Polski i mistrz świata juniorów. 

Program turnieju znajduje się TUTAJ

Patronem medialnym wydarzenia jest roztocze.net Regionalny Dziennik Internetowy.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Ewa" dnia 13 lipca 2018 o godzinie 23:42:45 napisał:
  "Patronem medialnym wydarzenia jest roztocze.net Regionalny Dziennik Internetowy." - i nie tylko wy, z tego co widziałam na facebooku, więc albo piszcie "między innymi roztocze.net" albo zmieńcie szyk zdania na odwrotny czyli "roztocze.net jest patronem medialnym wydarzenia". W przeciwnym razie manipulujecie i wychodzi na to, że tylko wy jesteście tym patronem.
  6
  3
  R E K L A M A
  • "mirek" dnia 14 lipca 2018 o godzinie 0:12:48 napisał:
   brawo w końcu ktoś napisał prawdę
   3
   2
  • "hehe" dnia 14 lipca 2018 o godzinie 8:50:35 napisał:
   uczą sie z pasków tvp info :)
   2
   4
  • "noName" dnia 14 lipca 2018 o godzinie 9:06:49 napisał:
   BuHAHA, jaki czytelnik takie problemy... Łubu dubu, Łubu dubu....
   1
   1
 • "KL" dnia 14 lipca 2018 o godzinie 8:15:35 napisał:
  Dajcie jakiś ładny tyłeczek na zdjęciu!
  15
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny