Polityka i Samorząd | ZamośćRedakcja1 lutego 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 10 komentarzy

Zamość: Piotr Zając drugim wiceprezydentem [VIDEO]

R E K L A M A    B O A R D

1 lutego prezydent Andrzej Wnuk ogłosił nazwisko drugiego ze swoich zastępców, został nim Piotr Zając. 

Piotr Zając pełnił do tej pory funkcję, dyrektora wydziału Gospodarki Komunalnej. W ratuszu pracuje od 13 lat. Zaczynał jako stażysta w Wydziale Finansowym. Później został zatrudniony w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska. Następnie jako młodszy referent, już na podstawie umowę o pracę na czas nieokreślony, odpowiadał m.in. za utrzymanie terenów zieleni miejskiej i cmentarzy wojennych. W 2010 r. został kierownikiem referatu gospodarki komunalnej i w praktyce zastępcą dyrektora Romana Kozaka. W 2015 r. został kierownikiem Biura Ochrony Środowiska i Zieleni Miejskiej, w kwietniu 2017 – dyrektorem Wydziału Gospodarki Komunalnej.

Pełniącym obowiązki dyrektora wydziału Gospodarki Komunalnej został Jarosław Miechowiecki, obecny dyrektor wydziału Komunikacji Urzędu Miasta, który do czasu powołania nowego dyrektora wydziału Gospodarki Komunalnej będzie łączył obie funkcje.

Z początkiem tego roku Andrzej Wnuk przedstawił pierwszego ze swoich nowych zastępców. Została nim Małgorzata Bzówka.

Nowa pani wiceprezydent z wykształcenia jest politologiem. W swojej karierze była szefową działu promocji Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu, a także pracowała jako dziennikarka. W zamojskim magistracie od 2015 roku kierowała pracami Wydziału Kultury i Sportu.

Małgorzata Bzówka sprawuje bezpośredni nadzór nad Wydziałami: Oświaty, Ewidencji Kierowców i Pojazdów, Kultury i Sportu, Gospodarki Komunalnej, a także Biurem Ochrony Środowiska i Zieleni Miejskiej.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 10.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Podpis" dnia 1 lutego 2019 o godzinie 12:02:47 napisał:
  Wysokie JA. Ostatnio ścianki były z Zamościem idealnym, otwartym itp. Teraz JA.
  R E K L A M A
 • "KM" dnia 1 lutego 2019 o godzinie 13:11:34 napisał:
  Bardzo dobry wybór. Fachowiec.
 • "Anonim" dnia 2 lutego 2019 o godzinie 0:44:38 napisał:
  W lotach też Zajc wygrał. 1 luty dzień Zająca :)
 • "Thoms" dnia 2 lutego 2019 o godzinie 1:31:40 napisał:
  To nie jest dobry wybór.
 • "Thomas" dnia 2 lutego 2019 o godzinie 1:36:05 napisał:
  Jestem bardzo sceptyczny co do tego wyboru, może mylę się.
 • "NN" dnia 2 lutego 2019 o godzinie 9:08:57 napisał:
  Trzeba mu dać szansę i powodzenia życzyć.
 • "Thomas" dnia 3 lutego 2019 o godzinie 20:49:37 napisał:
  Pani Magdalena Dołgan i Pani Małgorzata Bzówka, to byłby naprawdę optymalny skład.
 • "Adam" dnia 4 lutego 2019 o godzinie 20:18:24 napisał:
  wydział komunikacji to chyba jest na Peowiaków a Gospodarka Komunalna na Rynku odległość ok 400 metrów i co będzie latał pomiędzy wydziałami czy co?
 • "Thomas" dnia 6 lutego 2019 o godzinie 2:22:46 napisał:
  Andrzej Wnuk jest awangarda i przyszłością PiS. We wcześniejszych swoich wpisach wyraziłem pogląd, że obaj panowie powinni po prostu po męsku usiąść i wyjaśnić różnice. Sprawę arbitralnie rozwiązała Góra PiS . Patrząc się na Panią Mazurek jestem więcej niż pewien, że to ona doprowadziła do pogodzenia obu stron w zasadzie kompletnie bezsensownego sporu, którego kulminacyjnym było wycofanie poparcia PiS dla Pana prezydenta Andrzeja Wnuka. Ten spór był dla tak kompletnie niezrozumiały, że szkoda słów. Tak naprawdę nie mam zielonego pojęcia o co w nim chodziło. Wielokrotnie pisałem również o słabnacej pozycji posła Sławomira Zawisła, faktycznie jako polityk został zredukowane, sądzę że to jeszcze nie koniec złej politycznej passy. To już raczej pewne, że Sławomir Zawislak nie będzie jedynka, co więcej jego przyszłość też nie będzie pewna. PIS co prawda wygrał wybory samorządowe, ale w dużych miastach przegrał wyścig prezydencki. Nadmienie tylko, że były minister Marcin jurgiel stracił szefostwo w swoim okręgu. O ile nie mylę się trzech posłów straciło władze w lokalnych strukturach, czy to nie oznacza audytu wewnatrzpartyjnego ? Logika zdarzeń to potwierdza aczkolwiek nikt tego nie potwierdzi c nawet Beata Mazurek rzecznik Prawa i Sprawiedluwosci osoba zaufana prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Co do zasady, zmiany muszą być. Przegląd kadr jest konieczny.
 • "Janka" dnia 6 lutego 2019 o godzinie 22:11:14 napisał:
  Tyle sie dzieje w miescie,ze potrzeba nam drugiego wiceprezydenta?? a moze tak jak w dobrej zmianie rozbuchana biurokracja???? drugie posiedzenie rady i oczywiscie podwyzki dla siebie,z tym szli do wyborow radni???
  R E K L A M A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Stefan
W schronisku wolontariusze nie sa mile w...
Kasia
Nadeszla pora na zmiany !!!!!!! W tym pr...
eh
Szkoda, że remont w sezonie turystyczny...
ja
Zgadzam się z opinią LZ. Zalew w zamo...
LZ
To chyba dawno nad zalewem nie byłeś. ...
Sylwia
Ja rozumiem,ze mieszkamy na prowincji,al...
Jaroo
Za to zdj�cie to powinien si� obrazi...
Widać że perspektywiczny .. weteran....
mieszkaniec
Zamojski zalew to syf. Nie powinni w og...
zamoscianin
w sumie jak by nie Gierek nie byloby uli...
Taka pawda
Bez sensu jest ta sonda....
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018