Sport | Zamośćtekst nadesłany16 stycznia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Zamość: Piłkarze Hetmana po pierwszym treningu w 2019 roku

R E K L A M A    B O A R D

Pierwszy zespół prowadzony przez trenera Jacka Ziarkowskiego rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej. W pierwszym treningu wzięło udział 18 zawodników.

Zajęcia rozpoczęły się od delikatnego rozruchu. Po piłkarzach widać było chęć powrotu do regularnych treningów. Na koniec sztab szkoleniowy zarządził wewnętrzną gierkę. W zajęciach wzięło udział 18 zawodników, w tym dwóch juniorów: Adrian Cymerman i Kamil Woźniak oraz dwóch zawodników testowanych: środkowy pomocnik oraz bramkarz.

Rozpoczęliśmy przygotowania do rundy rewanżowej i postanowiliśmy, że pierwsze zajęcia odbędą się od razu na boisku. Zawodncy wzięli udział w lekkich zajęciach z rozbieganiem i gierką, zakończonych rozciąganiem. Mikrocykl kontrolny poświęcimy na badania oraz sprawdzenie jak wyglądają zawodnicy po aktywnym wypoczynku. Po analizie przygotowania drużyny zaplanujemy obciążenia na kolejne mikrocykle – powiedział tuż po treningu trenera Jacek Ziarkowski.

We wtorek zabrakło przeziębionego Rafała Turczyna, który do wznowienia zajęć potrzebuje jeszcze kilku dni. Damian Otręba zgodę na trening na pełnych obciążeniach otrzymał od następnego tygodnia. W poniedziałek do Zamościa wrócą także Michał Dudek, Przemysław Kanarek i Mateusz Olszak.

Niestety, kontuzja biodra Szymona Soleckiego okazała się na tyle poważna, że nie zobaczymy go wiosną na boiskach 4 ligi. Oprócz tego z klubem pożegnał się Marcin Byszewski z powodu wyjazdu za granicę.

Pierwszy sparing Biało-Zielono-Czerwoni rozegrają 26 stycznia (sobota) o godzinie 11:00 w Zamościu. Rywalem Hetmana będzie Gryf Gmina Zamość. Ponadto zaplanowano także mecze kontrolne z Włodawianką Włodawa, Resovią, Kryształem Werbkowice, Sokołem Sieniawa, Motorem Lublin, Izolatorem Boguchwała, Avią Świdnik oraz Wisłą Puławy. Szczegóły dotyczące sparingów będziemy podawać na bieżąco.

Hetman Zamość

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "mieszkaniec - powiatowa" dnia 22 stycznia 2019 o godzinie 10:08:04 napisał:
    Jest tyle fajnych, nieznanych sekcji w zamosciu, ale nie roztocze będzie ciągle wałkowało ,,treningi Hetmana" zejdźcie czasem do podziemi, a nie ten 5 ligowy klub robicie jak Barce naszego regionu. Ludzie raczej chcieliby coś nowego poczytać,a może i zainteresować, a nie ciągle to samo
    R E K L A M A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
KL
Ta dzielnica to Krasnobród w Zamościu!...
ad111
Artykuł sponsorowany, dlaczego nie ma t...
kmicic
5100 zł za m2? Inwestor chyba pomylił ...
Dumny
Rozumiem, że mieszkańcy płacą za to ...
Cień
Ciekawa akcja popieram ...
Ja
Przecież takich radnych mieszkańcy mia...
witek
ludzie totalny chlam ? jak wyglądają w...
Mefisto
Zaskakujące oschle i surowo oceniasz pr...
edek
Wykluczeni cyfrowo analfabeci....Nie do...
leszek
Pan Marek W. i tablet... dajcie mu młot...
observer
proponuję referendum, a do czasu rozstr...
niewytrzymam
Nie odrobiliście lekcji ... głąby. Da...
Gość
Jeśli tablety są własnością Miasta,...
kibic
Super dziewczyny!!! Tak trzymać!!!...
Krzychu
serio zanim władza cokolwiek zrobi ze s...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018