R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćOliwia Bojar24 lutego 2018 FACEBOOK | 4420 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze ()

Zamość: Piłka ręczna zdominowała plebiscyt

R E K L A M A    B O A R D


Szymon Fugiel, jako zawodnik i Tomasz Czerwonka, jako trener to laureaci 8. edycji plebiscytu na najlepszego trenera i sportowca organizowanego przez Telewizję Kablową Zamość Video-Kadr. Doceniono też lekkoatletów i sztangistów.

Uroczysta gala rozdania tytułów, nagród i wyróżnień odbyła się wczoraj (23 lutego) w Hotelu Koronnym.

Najlepszych sportowców i trenerów wybrała kapituła złożona z przedstawicieli lokalnych mediów. Mieszkańcy Zamościa i regionu także mogli przyczynić się do wyniku plebiscytu poprzez głosowanie za pomocą smsów.

Imprezę poprowadzili Antoni Kołodziejczuk i Leon Marczuk. Wśród zgromadzonych gości nie zabrakło posłów, reprezentanta senatora, członków samorządu województwa, władz miasta, dyrektorów wydziałów, dyrektorów i prezesów spółek miejskich. Gościem specjalnym był Szymon Zin, syn znanego z telewizyjnego cyklu “Piórkiem i węglem” Wiktora Zina.

Imprezę uatrakcyjnił muzycznie zespół ze Szkoły Muzycznej Yamaha, a jej sponsorem strategicznym był E.Leclerc Zamość.

Jak już wspomnieliśmy najlepszym sportowcem 2017 roku spośród 28 nominowanych został kapitan zespołu MKS Padwa, Szymon Fugiel.

Na kolejnych miejscach spośród docenionej 10 znaleźli się:
II – Agnieszka Kuczmaszewska – KS Agros Zamość – podnoszenie ciężarów
III – Paweł Fajdek – KS Agros Zamość -lekkoatletyka
IV – Michał Wiater – KS Agros Zamość – lekkoatletyka – chód
V – Agata Sałamacha – KS Agros Zamość – podnoszenie ciężarów
VI – Andrzej Neścior – KS Agros Zamość – łucznictwo
VII – Magdalena Wronka – KS Agros Zamość -lekkoatletyka
VIII – Przemysław Kanarek – KS Hetman Zamość – piłka nożna
IX – Dominik Kopeć – KS Agros Zamość – lekkoatletyka
X – Ewelina Czop – KS Agros Zamość – podnoszenie ciężarów.

W kategorii “Najlepszy trener 2017” nominowano 8 osób. Niezwyciężony okazał się Tomasz Czerwonka, trener drużyny seniorów MKS Padwa. Nagrody za trenera odebrał prezes MKS Padwa Sławomir Tór.

Na drugim miejscu znalazł się trener KS Agros Zamość, trenujący sztangistów Andrzej Gaweł, Trzecie miejsce przypadło również reprezentantowi KS Agros Zamość, trenerowi lekkoatletów Andrzejowi Gdańskiemu.
Pierwszy raz podczas plebiscytu przyznano także wyróżnienie za upowszechnianie sportu wśród osób starszych. Otrzymał je niekwestionowany mistrz marszu z kijkami nordic walking Jan Wardach.
Ponadto podczas gali wyróżniono “Sportowego Ambasadora Zamościa”. Tytuł ten otrzymał członek Zarządu Województwa Lubelskiego, Arkadiusz Bratkowski.

Autor: Oliwia Bojar
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "spk" dnia 1 marca 2018 o godzinie 14:18:38 napisał:
  Pomijając już lipność samego plebiscytu TVK (czemu nie było na plebiscycie Pana Czerwonki?) to zwycięstwo Padwy nie powinno dziwić. Oceniam to z pozycji postronnego obserwatora i widzę, że w tej chwili po Padwie jest najgłośniej. Promują się w mediach społecznościowych, tradycyjne media o nich nie zapominają i wiedzą jak przyciągnąć kibiców na trybuny. Pod względem jakości przekazu na zewnątrz Padwa zdecydowanie się przewodzi. Może w tym kierunku powinni pójść przedstawicieli innych klubów? Otwarcie na ludzi, na sponsorów, trochę wysiłku w ich pozyskiwaniu, a nie wieczne biadolenie na miasto, że za mało daje.
  2
  0
  R E K L A M A
 • "kibic" dnia 2 marca 2018 o godzinie 19:37:37 napisał:
  Gratulacje dla sportowców i trenerów! Ciekawi mnie jakie nagrody ufundowali panowie posłowie? Czy te puchary co wręczają są od nich: Tylko na tyle ich stać-tak jakby sportowiec miał mało pucharów....
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
karteczka
Stare dzieje . Wydaje się , że koledzy...
ad111 39 minut temu
Filmik słabiutki, nie ma się czym eksc...
por.zUbek 48 minut temu
Nie narodowy tylko partyjny..Reszta zgod...
por.zUbek
@K - przypominam , że mieliśmy przyśp...
nauczyciel
To i tak nic, w porównaniu z wprowadzan...
lalala
Trenerem Kryształu od nowego sezonu p. ...
abc
Panie Nizioł dlaczego tak daleko? Pierw...
Józef Bąk
Ich narodowy wieszcz Sienkiewicz piękni...
K.
Można by zaśpiewać "Miałeś chamie z...
por.zUbek
W "10" coś tu jest nie tak......
por.zUbek
Idealny przykład człowieka, który MIA...
K.
Jak widać, tylko spady polityczne odwie...
.
Jestem wielce ciekawy, czy ta strefa b...
lewicowy
No i miałem rację, członkowie SLD na ...
observer
Frustraci, frustraci, frustraci......
Kandydat Nizio...
Czyżby kandydatem był pan Nizioł? P...
TORRES20400
Kandydat jest. Ale to nie ten, co wielu ...
Szymon
Nikogo nie poparli? Co z jedynym wspóln...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny