R E K L A M A

Z I P

Edukacja | Zamośćtekst nadesłany13 czerwca 2018 FACEBOOK | 4438 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Zamość: Piknik Rodzinny Smart School

Fot. Smart School
R E K L A M A    B O A R D

Jak co roku, już od pięciu lat, Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Zamościu zorganizowała świetną zabawę, która pozwalała spędzić rodzinnie niedzielne popołudnie.

Możliwość spotkań, rozmów oraz okazja do nawiązania kontaktu z ciekawymi ludźmi. Piknik odbył się 10 czerwca na terenie Ośrodka Rekreacyjno-Wypoczynkowego „Duet” w Zamościu. Wystartowaliśmy o godz. 14,30 występem dzieci z oddziałów przedszkolnych 3,4,5 oraz 6 latków. Następnie temperaturę spotkania podniósł występ grupy fitness „Kuźnia Formy” z Kamilą Kuźnią, która zachęcała do aktywności fizycznej na trampolinach. Kolejnym punktem programu było przedstawienie teatrzyku pt. „Spacerkiem bo baśniach” w wykonaniu uczniów klasy VII. Imprezę uświetnił występ grupy „Violinki” – Akademii Rozwoju Talentu, podczas którego dzieci oraz młodzież mogły zaprezentować swoje umiejętności muzyczno – wokalne. W międzyczasie najmłodsze pociechy wyśmienicie bawiły się z Grawitacją Centrum Rozrywki, mając do dyspozycji kule, paint ball, malowanie twarzy oraz skręcanie balonów. Ci, którzy wytężyli wzrok mogli też spotkać Minionka i zapozować do wspólnego selfie. Miłośnicy zwierząt spędzali czas z przesympatycznymi alpakami Państwa Wróblewskich oraz mogli wysłuchać instruktażu na temat hodowli psów i ich tresury w wykonaniu chor. sztab. Radosława Flisa, przedstawiciela Straży Granicznej w Hrubieszowie. Po kilkugodzinnej rozrywce, zmęczeni zajadaliśmy się pysznymi pączkami z piekarni Państwa Kucharskich oraz dla ochłody smakowaliśmy super lody od pijalni czekolady Państwa Bachtów. Na zakończenie Pikniku Rodzinnego odbyło się podsumowanie Projektów Edukacyjnych Wielokulturowych prowadzonych w szkole od początku roku szkolnego. V Piknik Rodzinny Smart School przeszedł do historii. Do zobaczenia za rok!

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny