Flesz | ZamośćDaniel Czubara26 marca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 5 komentarzy

Zamość: Pijany kierowca na ul. Piłsudskiego

Policja fot. Robert Moteka

39-letni mężczyzna prowadził pojazd marki Rover mając w organizmie prawie 3,5 promila alkoholu. Ponadto na ul. Piłsudskiego spowodował kolizję uderzając w tył innego pojazdu, którego kierująca zatrzymała się przed przejściem dla pieszych.

Policjanci wyjaśniają szczegóły kolizji drogowej do której doszło w niedzielne popołudnie w Zamościu na ulicy Piłsudskiego.

-Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki Dacia zatrzymała się przed sygnalizacją świetlną w okolicach przejścia dla pieszych, tak jak zrobił to kierujący pojazdem marki Volvo stojący przed nią. Po tym jak się zatrzymała w tył jej pojazdu uderzył kierujący pojazdem marki Rover. Na szczęście nikomu nic się nie stało, uczestnicy nie potrzebowali pomocy medycznej. Uszkodzeniu uległy jedynie dwa pojazdy – dacia i rover.- informuje asp. Dorota Krukowska – Bubiło z KMP w Zamościu.

Policjanci przeprowadzili badanie stanu trzeźwości uczestników kolizji. Jak się okazało 39-letni kierowca pojazdu marki Rover z gminy Zamość w swoim organizmie miał prawie 3,5 promila alkoholu. Mężczyźnie zatrzymano uprawnienia do kierowania pojazdami. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym oraz prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości 39-latek odpowie przed Sądem.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 5.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Adam" dnia 26 marca 2018 o godzinie 15:22:40 napisał:
  "Piłsudskiego" a nie "Piłsudzkiego". Poprawcie bo aż boli.
  R E K L A M A
 • "Błąd za błędem" dnia 26 marca 2018 o godzinie 15:28:40 napisał:
  Kolejny post zerżniety od konkurencji stąd błąd.
 • "Lolek" dnia 26 marca 2018 o godzinie 16:05:33 napisał:
  Hmmm, kierowca miał sowi organizm? Nigdy niczego podobnego nie słyszałem.
 • "magnar" dnia 26 marca 2018 o godzinie 16:51:36 napisał:
  Takiemu delikwentowi należy dożywotnio zabrać prawko i jeszcze opublikować wyrok w internecie.
 • "Justyna" dnia 26 marca 2018 o godzinie 17:16:03 napisał:
  Rowerzysty się czepiają...

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Jango Fett 24 minuty temu
10 punktów przewagi Hetmana nad drugim ...
zamościak 33 minuty temu
nadchodzi sponsor z Haiti...
mieszkaniec - p... 40 minut temu
,,utworzone zostało również nowe stan...
KL 51 minut temu
Kto napiszę historię sławnych Żydów...
k
A pis co wrabia w spółkach skarbu pań...
Jango Fett
Czy to faktycznie ma być obwodnica wewn...
KL
Następna głupia obwodnica. Zamościowi...
love_zamosc
Życze powodzenia w walce o prawa pracow...
MPK
"Jedziemy na wycieczkę, bierzemy misia ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama