R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara8 kwietnia 2018 FACEBOOK | 4467 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 10 komentarzy ()

Zamość: Pierwsze urodziny Pulse of Europe

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

W pierwszą niedzielę miesiąca zwolennicy integracji  europejskiej zebrali się na Rynku Wielkim.

Odśpiewali “Odę do radości”, która uznawana jest za hymn Europy i deklarowali  poparcie dla wspólnotowych wartości oraz entuzjazm dla pogłębiania integracji europejskiej. Chwalili też korzyści dla regionu płynące z pozyskanych unijnych funduszy.

O celu wydarzenia jakim jest “Pulse of Europe” opowiedziała w swoim wystąpieniu Diana Sawicka.

Zapraszamy do naszej fotorelacji z wydarzenia.

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Normals" dnia 8 kwietnia 2018 o godzinie 18:22:26 napisał:
  Najbardziej proeuropejscy są reprezentanci dawnej komuny i ich naturalni następcy, czy to nie trąci hipokryzją?
  12
  7
  R E K L A M A
 • "antyklerykał" dnia 8 kwietnia 2018 o godzinie 19:53:38 napisał:
  Poza tym, że nie widze w tej relacji komunistów, to ... http://www.biblijni.pl/czytania/4500_w_niebie_wieksza_bedzie_radosc_z_jednego_grzesznika_ktory_sie_nawraca_niz_z_dziewiecdziesieciu_dziewieciu_sprawiedliwych_ktorzy_nie_potrzebuja_nawrocenia_lk_15_7.html
  9
  2
  • "Normals" dnia 8 kwietnia 2018 o godzinie 22:45:55 napisał:
   Nie widzisz, bo nie chcesz widzieć.
   4
   2
 • "Z. Herbert" dnia 8 kwietnia 2018 o godzinie 19:54:16 napisał:
  Czuło się w powietrzu powiew czasów minionych komuny i nazizmu, wprawdzie w ciut innej odsłonie, lecz na podobną nutę..
  5
  8
 • "observer" dnia 8 kwietnia 2018 o godzinie 21:44:15 napisał:
  czuję w wypowiedziach powiew schizofrenii i debilizmu.....
  4
  8
 • "antyklerykał" dnia 8 kwietnia 2018 o godzinie 22:02:26 napisał:
  Nie bądź zbyt krytyczny wobec siebie...:)
  1
  3
 • "No name" dnia 8 kwietnia 2018 o godzinie 22:56:07 napisał:
  Wybory się zbliżają to i Nowakoski chce zaistnieć. Mojego głosu nie otrzyma. Czas przewietrzyć rade i wybrać nowych ludzi.
  8
  0
  • "Nowakowski" dnia 10 kwietnia 2018 o godzinie 21:34:32 napisał:
   Analfabeto Nowakowski pisze się przez dwa "w"
   0
   0
 • "lex" dnia 9 kwietnia 2018 o godzinie 10:30:19 napisał:
  Mam pytanie czy dofinansowanie unijne dostał Rów Zwolaka ?
  0
  0
 • "Thomas" dnia 11 kwietnia 2018 o godzinie 3:12:07 napisał:
  Pytanie dla euroentuzjastow, kiedy unia jest dobra, kiedy zła? Czy euroentuzjasci zdają sobie sprawę z tego że nasz kraj zgodził się na płacenie wyższej składki? BTRXIT OZNACZA UBYTEK BRYTYJSKIEJ SKLADKI I TO DUŻO WCZESNIEJ, NIZ SPODZIWANO SIĘ - w praktyce oznacza on ubytek 20 miliardów euro w unijnym budżecie,(20 procent całego budżetu)7Że czas kiedy Polska będzie beneficjentem netto kończy się,? Niedługo nadejdzie czas bycia płatnikiem netto co wprost oznacza, że to co dostaliśmy oddamy z nawiązką. . Chce aby Polska miała taki eksport jak Niemcy jeden bilion trzysta miliardów euro, z czego nadwyżka w handlu zagranicznym to dwieście pięćdziesiąt miliardów Euro. Chcę abyśmy mieli taka gospodarkę jak oni, nowoczesna, konkurencyjną, diablo skuteczna.
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Tofik
Co za kretyn kazał ściąć drzewa w st...
Tomasz.N
Czasami warto odświeżyć wizerunek bud...
hm
Ludzie wejdźcie na nieoficjalną stron...
mieszkaniec
widać Hetman znów w formie XD...
rynkowiec wielk...
Oj, jak się cieszę, jak się cieszę, ...
beduin
Najważniejsza reelekcja Pawia. A potem ...
Ciekawe...
skoro to taka "niewielka" kwota, to jak ...
okiem mieszkań...
30.000 zł to i tak o 8.000 zł mniej ...
klangor
Minister Sienkiewicz mówił" kamieni ku...
Żuk
do " Joanna" Jest okazja, żeby skoment...
Parafianka
30 tys. to nie jest suma za którą i og...
KL
Pisownia też na pałe, w szczególnośc...
gfe
No,wreszcie jakoś to wygląda.A budynki...
Plaża Open
Dziękujemy za relacje z konferencji ora...
Joanna
Ktoś kto pisał ten artykuł chyba nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny