R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara17 listopada 2017 FACEBOOK | 5262 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 37 komentarzy

Zamość: Pięciu zawodników żegna się z Hetmanem

Fot. Daniel Czubara

Zarząd Klubu Sportowego Hetman Zamość podjął decyzję, że umowy pięciu zawodników zostaną rozwiązane i nie zobaczymy ich w rundzie rewanżowej na stadionie przy Królowej Jadwigi.

W grupie tej znaleźli się: Jacek Troshupa, Bartłomiej Gąska, Sviatoslav Lavruk, Damian Kupisz oraz Łukasz Mietlicki.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za występy w Hetmanie Zamość i życzymy sukcesów w dalszej karierze.- poinformowały władze klubu.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Hm" dnia 17 listopada 2017 o godzinie 12:03:20 napisał:
  A dyrektor nadal zostaje?To już kpina.Panie Kapka wyrzuć tego fachowca razem z Troshupą bo jak widać chłop nie ma pojęcia o piłce. Znowu zwali winę na falę niepotrzebnego hejtu.
  R E K L A M A
 • "zamościanin" dnia 17 listopada 2017 o godzinie 12:38:53 napisał:
  Czy Dyrektor poniesie konsekwencje marnych decyzji? Koszty podwojone a wynik marny. Już niema żadnych szans na awans. Mają za dużo pieniędzy a za mało doświadczenia.
 • "mieszkaniec" dnia 17 listopada 2017 o godzinie 14:25:42 napisał:
  Wyniki by były jakby Hetman zaczął walczyć o kasę, a nie z miasta dostaje jak najwięcej.Taki zespól a gnije w jakiejś marnej lidze
 • "Keks" dnia 17 listopada 2017 o godzinie 16:51:08 napisał:
  A Pan Kapka to niby ma się znać !?
 • "daniel" dnia 17 listopada 2017 o godzinie 16:56:00 napisał:
  wszystkich powinni pogonić razem z działaczami - przeżarli tylko nasze pieniądze/podatników/ 400 000 tys zł -to nie jest mało, a jeszcze pewnie inne pieniądze tam w ten syf poszły. marnotrastwo.
 • "zamościanin" dnia 17 listopada 2017 o godzinie 17:34:09 napisał:
  Należy przeprowadzić AUDYT finansowy - porównawczy, rok do roku. Czyli jakie koszty(wydatki) były w roku tym roku do roku ubiegłego. Jakie wyniki były w tym roku a jakie rok temu.
 • "." dnia 17 listopada 2017 o godzinie 20:02:29 napisał:
  400 tysięcy? Czy możecie podać to źródło?
 • "Pan Czarek" dnia 17 listopada 2017 o godzinie 21:33:57 napisał:
  Kupisz, Troshupa. Motyka,Lavruk?? Czy za te nazwiska nie odpowiadał Dyrektor Sportowy???? Czy za Trenera Jacka Ziarkowskiego nie odpowiada Dyr??? Z cały szacunekiem do Legendy Hetmana ale ten Trener nigdy!!!!! nie grał o wysokie cele!!! o awans!!!! nie wie co to znaczy tylko bronił się przed spadkiem. Średnia punktów nie jest powalająca niestety...
 • "Anonim" dnia 18 listopada 2017 o godzinie 0:58:58 napisał:
  Awans jeszcze może być np Stal nie dostanie licencji, trzeba walczyć nawet o to drugie miejsce. Albo kupić w miejsce tych królów Albanii trzech podstawowych zawodników z Kraśnika i na wiosnę spokojnie ich dogonimy.
 • "..." dnia 18 listopada 2017 o godzinie 8:26:41 napisał:
  Stal nie ma kasy na awans
  R E K L A M A
 • "ligowiec" dnia 18 listopada 2017 o godzinie 9:30:11 napisał:
  Co takiego wniósł Troshupa, który zapewne nie miał tyle kasy co nasi miejscowi bramkarze, a przypuszczam, że dużo więcej i podstawowe pytanie czy był lepszy? tak samo czy Mietlicki był lepszy od takiego Kamińskiego? Gąska był lepszy od Bubeły? Lavruk lepszy od Czadego? W tym sezonie klub przejadł dwa razy więcej kasy, a wynik dużo dużo gorszy... albo robimy profesjonalny klub albo zmieńmy nazwę na Kukułka Zamość.
 • "milionek" dnia 18 listopada 2017 o godzinie 9:57:36 napisał:
  tyle kasy posżło z miasta. 400 tyś? a ja wammowie że poszło wiecej
 • "Anonim" dnia 18 listopada 2017 o godzinie 10:14:35 napisał:
  nie ma czegoś takiego jak "tyś."
 • "..." dnia 18 listopada 2017 o godzinie 11:02:45 napisał:
  A czy 400tys w dzisiejszych czasach to jest tak duzo ? Zamiast wspierac Klub cos robic jak w innych miastach to płaczecie o 400tys wiesniaki. Placzesz kurwa ze to z podatnikow pieniedzy pajacu podziel sobie 400tys na te 40tys ludzi ile zaplaciles na ten klub
 • "Józek" dnia 18 listopada 2017 o godzinie 14:02:11 napisał:
  Do tych piłkarzy powinien dołączyć pan pracujący na stanowisku dyrektora sportowego popełnił bardzo duzo błedów i powien sie podać jak najszybciej do dymisji dla dobra tego klubu.
 • "max" dnia 18 listopada 2017 o godzinie 20:45:47 napisał:
  Cały zarząd fundacji to niestety amatorzy, A dyrektor sportowy powinien się co najmniej znać na piłce. Za to też jest ktoś odpowiedzialny.
 • "Anonim" dnia 18 listopada 2017 o godzinie 21:17:28 napisał:
  400 000 zł : 66 000 ludzi = 6 zł na każdego mieszkańca, już nie przesadzajcie że wam piłkarze tyle kasy zabrali , 6 zł na rok można na klub podarować.
 • "kmicic" dnia 19 listopada 2017 o godzinie 11:56:09 napisał:
  wy naprawdę uważacie,że te 400 tys.to jest jakaś fortuna na IV ligę?Zobaczcie budżety innych IV ligowych klubów z innych woj. niż woj.lubelskie to się mocno zdziwicie... Ja i tak będę powtarzał jak mantra,że najważniejsze to szkolenie grup młodzieżowych to jest podstawa od tego zaczynajmy,po drugie boiska treningowe za rotundą są w dobrym stanie,ale przydałoby się stworzenie tam lepszej ifrastruktury (parkingi z prawdziwego zdarzenie, które nie będą niszczyć samochodów, szatnie itd)
 • "SC" dnia 19 listopada 2017 o godzinie 18:00:05 napisał:
  Czepiacie się Hetmana, że niby tak dużo pieniędzy dostaje od miasta. Czemu się nie czepicie Agrosu? Co ten klub daje dla miasta, że od tylu lat za nic zgarnia tyle pieniędzy!??
 • "He he" dnia 19 listopada 2017 o godzinie 21:54:02 napisał:
  Esbecja rozpoczęła grę propagandową i odwracanie uwagi od meritum sprawy (Agros, przeliczenia, itp.) :) Żaden przepis nie nakazuje mieszkańcowi oddawać na "to coś" (to nie jest żaden Hetman, bo Hetmana likwidują w sądzie w Świdniku) 6 złotych rocznie. Tyle w temacie.
  R E K L A M A
 • "zamościak" dnia 20 listopada 2017 o godzinie 9:46:27 napisał:
  Wolę dać 6 zł na FKS Hetman jak do wymuszonej puszki na cmentarzu. Hetman był, jest i będzie ale do twardogłowych to nie dociera. Fakt, zostały tylko wspomnienia po sukcesach, ale trzeba pamiętać w jakich czasach się to odbywało; kupowanie meczów, sędziów, nabijanie kieszeni pseudo działaczy itp. Zapomnieć o tym i mieć nadzieję, że doczekamy się SWOICH piłkarzy, trenerów i działaczy walczących o dobre imię klubu. Jak statek tonie to razem z kapitanem czytaj: dyrektorem. Kary finansowe na tym etapie rozgrywek tu nic nie dadzą, mogą tylko jeszcze pogłębić kryzys.
 • "wieśniak" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 16:27:39 napisał:
  Znowu "he he" nadaje. Frustracja przegranej w Hrubieszowie minęła? Wyśmiewałeś na tym portalu młodego piłkarza a tym czasem kto "twoją gwiazdę tyszowiecką" wyłączył z gry? Można? Można!!! Mit o szybkości ziółka złamany? Przypomnij wszystkim wynik i pochwal się "sukcesem" - 2:1 dla...... Uni. Ziółko bramek ile? - 0. Filmik z meczu pewnie nagrany ale nie ma się czym chwalić? Co do Hetmana to nie nazywaj naszego klubu cyt. "to coś" bo "to coś" może nie dziś, może nie jutro ale za jakiś czas będzie powodem do dumy tego miasta i NIE TWOJA to będzie zasługa "marcinie".
 • "wieśniak" dnia 21 listopada 2017 o godzinie 16:53:16 napisał:
  co by słynny "hejter he he" nie odwracał kota ogonem - na dowód https://mksuniahrubieszow.futbolowo.pl/gallery/44448/1414564 IV ligowy Hetman pozwolił ziółkowskiemu strzelić 3 bramki a "O" okręgowa unia potrafiła ziółka odciąć totalnie od gry.
 • "He he" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 13:32:52 napisał:
  O buraczek/wieśniaczek znów szuka zaczepki? Jeżeli dobrze pamiętam, to raczej pewien tatuś dziwnie nazywał swojego synka w komentarzach na roztocze.net a nie ja. A jak szukasz analogii w meczach na Zamojszczyźnie, to prześledź też i porównaj wyniki spotkań Unii (a nie Uni, analfabeto) i drużyny Ziółka z Sokołem, Omegą, Gromem, Koroną. A o tym, co będzie powodem do dumy tego miasta i czyje to będą zasługi przekonamy się za kilka lat. Na razie kasa poszła w ... a powodów do dumy brak :)
 • "He he" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 13:37:47 napisał:
  I jeszcze jedno, kołku! To coś może i jest twoim klubem ale nie jest Hetmanem i koło Hetmana nigdy nawet nie stało (poza Ziarem, rzecz jasna ale wyjątek potwierdza regułę) :)
 • "wiesz kto" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 15:17:34 napisał:
  Złamasie he he - pżyznaj się jaka kasa poszła na szkólenie jak pierdzesem byłeź? Mendo jerychońska z zasłógami, kturyh poza twym obsranym ego nikt nie widział. Jak jurz tak błendy łortograficzne wytykasz dzienki szkoleniom u "polonistek" (w czym znany jesteś tylko twa rzona nic naiwnie nie wie) to morze na jednym ze "szkóleń" nieh ci wytumaczo co to "pżenośnia" palancie? Imperatoże lokalnej piłki w polu. Wszyscy zrozumieli, tylko twe wykształcone na przerwach z polonistkami pułkóle muzgowe pojońć nie mogo. Jebaku leśny z co drugim zembem uwarzaj na pżeciągi w polu bo reszta pruchnicy ci wypadnie i zostanie ci jurz tylko MLASKAĆ. Do tej pory milczałem ale ktoś w końcu kóltury cie nałuczy. To bende ja. Tylko nie spier..alaj znowu na drugą strone ulicy tchużu.
 • "zmc" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 17:28:33 napisał:
  Nie łatwiej wysłać linki przełożonej Marcina? Za niemoralne i obelżywe wpisy będzie zmuszona albo udzielić mu nagany albo rozwiązać z nim umowę o pracę.
 • "zmc" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 17:39:27 napisał:
  Albo w końcu he he zamknie niewyparzoną mordę i przestanie obrażać wszystko i wszystkich. Myślę że same obelgi wobec pewnej sędziny w zupełności wystarczą.
 • "..." dnia 22 listopada 2017 o godzinie 19:31:55 napisał:
  Podeślij koniecznie ten link ... :)
 • "He he" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 20:16:15 napisał:
  Wiem, wiem kto :) Psychol jest tylko jeden :) Tylko po co zmieniasz te nicki, Romano? Po prostu ureguluj swoje życie seksualne i nie będziesz cierpiał, bo z twoich wpisów wnoszę, że ten aspekt życia normalnych ludzi u ciebie mocno szwankuje :) W młodości dziewczyny cię wyśmiewały za twojego zeza? A może śmiały się z twojego (t)ego? :)
  R E K L A M A
 • "He he" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 20:20:23 napisał:
  Chociaż za ten ostatni nick ("wieśniak") - SZACUN! Po długich poszukiwaniach trafiłeś, chłopie w sedno :) Masz chłopie w sobie sporo samokrytycyzmu i tak trzymaj, tylko za piłkę nożną się już nie bierz, bo cię to przerasta :)
 • "wiesz kto" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 20:46:31 napisał:
  Ulżyj sobie dziadu.... ulżyj. Trudne twoje dzieciństwo? Może tatuś pod kołderką pupę przeczyszczał albo mamusia siusiakiem się bawiła, albo do chlewika wpadłeś gdzie jurny knur doprowadził twoją psychikę do zgliszczy? Coś musiało być nie tak? Twoja paranoja i nazywanie mnie wieśniakiem mnie już nie dziwi. Wszak cholera sam jesteś z pochodzenia "wieśniak" czyż nie? Bo ja od 4 pokoleń śmierdzę miastem ale dla ciebie mogę być i wieśniak. Ulżyj sobie. Spotkam żonkę twoją to jej te twoje cudowne wypociny zaprezentuję i szkoła też się o tym dowie, a wtedy ulgi twej czas minie a mej rozkoszy nadejdzie. I jeszcze jedno dziadddddku.... Zeza to chyba masz ty pajacu.
 • "wiesz kto" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 20:59:24 napisał:
  a i dodam jeszcze dla twej kompletnej niewiedzy że piłką pajacu nigdy się nie zajmowałem. Masz informacje niczym z faktów TVN...... szkoda że błędną ale manipulacja to dla ciebie chleb powszedni. Co do powodzenia u kobiet - w czym tobie casanovo nastolatek nie dorównam - to nie gustuję w nieletnich. Co do samokrytycyzmu to powiem tak - Cecha prawa. Lepiej go więcej mieć w sobie niż garść egocentryzmu w tobie. I kończąc - zauważ jeszcze jedno wielki pedagogu - kultury u mnie więcej niż u ciebie smrodu.
 • "zmc" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 21:04:07 napisał:
  He he prowokatorze, mnie zaraz zaślinionym Krzysiem nazwiesz?
 • "zmc" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 21:14:10 napisał:
  Udowodnijmy że mamy więcej kultury i nie piszmy nic pod adresem "he he" prowokatora. W końcu zamknie ryja ostatnią obelgą i pójdzie spać.
 • "He he" dnia 22 listopada 2017 o godzinie 22:51:35 napisał:
  No, wpisy takie, że tylko linki do dyrektorów albo prokuratorów przesyłać :) I udowadniać tzw. KULTURĘ spod znaku niejakiego (niejakich) "zmc"/"wiesz kto"/"wieśniak" (podobno miastowy od 4 pokoleń) i jak tam się jeszcze toto nazwie. A i Krzyś Zaśliniony jak widzę ciągle aktywny. Jesteś prezesem w Gabinecie Cieni? To ty zmienisz Welcza i Kędraka?
 • "do hehe" dnia 28 listopada 2017 o godzinie 20:57:22 napisał:
  a kto to jest welcz?

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny