Motoryzacja | Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćRedakcja2 kwietnia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 8 komentarzy

Zamość: Parkujesz pod Biedronką? Możesz słono zapłacić!

R E K L A M A    B O A R D

Jak poinformował miejski rzecznik konsumentów, w ostatnich tygodniach do jego biura zgłasza się wiele osób w sprawie opłat, jakie pobierane są na parkingach przy dwóch sklepach sieci „Biedronka” mieszczących się w Zamościu przy ul. Lwowskiej i ul. Peowiaków.

Rzecznik apeluje do wszystkich osób korzystających z wyżej wymienionych parkingów o dokładne zapoznanie się z treścią zamieszczoną tablicach informacyjnych ustawionych przy wjeździe na parking i na jego terenie oraz zapoznanie się z Regulaminem parkingu, który zobowiązuje do pobrania biletu z parkomatu i pozostawienie go w widocznym miejscu w pojeździe.

Do chwili obecnej tylko na parkingach przy dwóch sklepach sieci Biedronka w Zamościu ustawiono parkomaty, ale niewykluczone jest, że w przyszłości podobne zasady parkowania zostaną wprowadzone na innych parkingach.

Czy to oznacza początek końca bezpłatnego parkowania pod sklepami? Biedronka przetarła szlak już w 2013 roku. Dzisiaj płatne parkingi w kraju są m.in. przy marketach sieci Kaufland i Lidl.

Pierwsze 90 minut parkowania dla klientów sklepu „Biedronka” jest bezpłatne, ale jeśli nie pobierzemy biletu lub jeśli parkomat chwilowo nie działa lepiej zaparkować gdzie indziej, kara za pozostawienie auta nawet na kilka minut bez ważnego biletu w widocznym miejscu za przednią szybą to 150 zł lub 90 zł w przypadku płatności w ciągu 7 dni (zgodnie z regulaminem parkingu).

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 7.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Anonim" dnia 2 kwietnia 2019 o godzinie 14:54:11 napisał:
  nie kupować w tych biedronkach
  R E K L A M A
  • "ja" dnia 2 kwietnia 2019 o godzinie 20:18:01 napisał:
   Niech mieszkańcy przestaną robić sobie z parkinów sklepowych prywatnych miejsc parkingowych! Dosyć tej hołoty.
 • "do Anonim" dnia 2 kwietnia 2019 o godzinie 16:05:48 napisał:
  Parkowało się pod sklepem, a zakupów się nie robiło i masz problem ?
 • "I dobrze" dnia 2 kwietnia 2019 o godzinie 19:02:13 napisał:
  I dobrze, w końcu to zrobili. Wiecie jak ciężko było w niektóre dni tam zaparkować? Wiem bo jeździłem obok tej jeden biedronki do pracy i czasami wstąpiłem na zakupy. Najfajniejsze było, że raz w nocy padał śnieg, jadąc co pracy zahaczyłem o biedronkę kupić coś na śniadanie. Zaparkowałem obok trzech całych w śniegu aut - musiały stać tu przez całą noc. Następnego dnia do sklepu wstąpiłem po pracy, zaparkowałem w tym samym miejscu i co - stały wciąż te same obsypane śniegiem auta :D A w godzinach szczytu czy w okresach świątecznych ludzie nie maja gdzie zaparkować, a tu mieszkańcy okolicznych blokowisk zrobili sobie bezpłatny całodobowy parking. Dlatego popieram decyzję biedronki. Tak dalej.
 • "Ola" dnia 3 kwietnia 2019 o godzinie 0:02:52 napisał:
  Paranoja, żerowanie na ludziach. To chyba niezgodne z prawem. A gdzie były informacje wcześniej, przed wprowadzeniem tych zasad, kto wieczorem przeczyta przy wjeździe na parking informacje napisaną małymi literami. Ukarać to trzeba za brak należytej informacji. A co to sklep duży to państwo w państwie?
  • "ja" dnia 3 kwietnia 2019 o godzinie 0:32:46 napisał:
   Zmartwię cie, to w 100% zgodne z prawem, a co ważne stosowane na porządku dziennym w dużych miastach. Niebawem i w zamościu stanie się to codziennością. W końcu będzie można podjechać do sklepu i nie martwić się o wolne miejsce parkingowe bo do tej pory, te były często blokowane przez mieszkańców, którzy roboli sobie tam darmowy 24h parking...
 • "." dnia 3 kwietnia 2019 o godzinie 0:55:12 napisał:
  Powinni taki parkomat postawić przed szkołą numer 2 i przedszkolem - gdzie miejscowi urządzili sobie parking.
 • "kmicic" dnia 5 kwietnia 2019 o godzinie 21:02:17 napisał:
  może to zmusi niektórych do aktywniejszego trybu zycia, np jazdy rowerem (chociaż rozumiem, że duże zakupy ciężko pomieścić na bagażniku), a tak poza tym to ja nie widzę w tym nic złego, a wręcz muszę pochwalić biedrę, w sumie to jest przecież element dbałości o zmotoryzowanego klienta, 90 minut to i tak za dużo, ja dałbym 30 może wtedy ludzie byliby konkretniejsi w sklepie a nie drapią się po głowie i robią kolejki do kasy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
BarteS 57 minut temu
Zwracam uwage, ze w tej chwili pociag da...
Jan
Dla prawych ludzi, praca dla dobra Zamoj...
Magdalena
Przepiękne przedstawienie, polecam i gr...
KL
Możliwe jest, że Misski Brzydul z Lube...
z_boku
Czym droga Leno uraził Ciebie mój niew...
trzecie oko
Rajd Rowerowy Zamość-Zwierzyniec lub K...
ad111
Oto dowód, że równoległe światy ist...
Gizo
Jedno jest pewne. Od początku zawislak ...
jan III
Co on takiego dobrego dla mieszkańców ...
I to przegrał z kretesem, w takim Zamo...
Elka
A ja mam pytanie - a kto się wreszcie z...
Lena
Zboku, posłuchaj: najpierw rozejrzyj si...
ak
A jednak rozczarowanie antyklerykałów ...
ad111
Poseł "tej ziemi", to jak Jan bez ziemi...
janek
Doceniajmy ludzi, którzy są tak blisk...
Tutejszy
Poseł to swój chłop!...
Żenada
Same pochwalne komentarze :) jak już ro...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018