R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara7 października 2017 FACEBOOK | 4413 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 10 komentarzy ()

Zamość: Padwa – Wisła Sandomierz 28:26. Zamojska drużyna liderem II ligi

Fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Trzeci mecz ligowy i trzecie zwycięstwo. Co tu dużo pisać – brawo Padwa! Tym razem po zaciętym meczu wyższość drużyny z Zamościa uznać musiała niepokonaną dotąd Wisła Sandomierz. Padwa wygrała 28:26 (13:13) i została liderem II ligi.

Mecz był o dużą stawkę i cieszył się sporym zainteresowaniem kibiców. Przeciwko sobie zagrały dwie niepokonane w tym sezonie drużyny Padwy Zamość i Wisły Sandomierz. Goście nie ukrywają swoich ambicji do gry w I lidze. Również zamościanie chcieli zgarnąć całą pulę, zwłaszcza, że grali przed własną publicznością. Tu mała dygresja – jeszcze kilka takich spotkań z oprawą kibiców i reprezentacja Polski będzie mogła pozazdrościć zamojskim szczypiornistom dopingu. Wróćmy jednak do meczu.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i walka toczyła się dosłownie bramka za bramkę. raz na prowadzenie wychodzili piłkarze z Zamościa, raz z Sandomierza. Niemal bezbłędny był kapitan Padwy Szymon Fugiel. Niemal, bowiem pół minuty przez końcem I połowy przy stanie 13:12 dla gospodarzy trafił z rzutu karnego w poprzeczkę. Kilka sekund później wiślacy wyrównali i schodzili na przerwę z remisowym wynikiem. Warto przy tym podkreślić bardzo dobrą postawę Karola Drabika miedzy słupkami zamojskiej bramki. Pozyskany przed sezonem z Radomia golkiper wybronił kilka rzutów, które teoretycznie powinny trafić do siatki.

Po przerwie równie udanymi interwencjami w bramce popisywał się Rafał Bąk, a jego koledzy z pola zaczęli powiększać przewagę Padwy. Na słowa uznania zasłużyli m.in. Piotr Gałaszkiewicz, Tomasz Sałach, czy Tomasz Samoszczuk oraz wspomniany już wcześniej kapitan Szymon Fugiel. Z bardzo dobrej strony rzutami z dystansu pokazał się młody Aleksy Radwański. Coraz lepsza skuteczność zaowocowała. W 54′ Padwa prowadziła już 26:23 i od tego momentu pomiędzy obiema drużynami rozpoczęła się walka o praktycznie każdy metr parkietu. Ze starcia zwycięsko wyszli zamościanie wygrywając ostatecznie 28:26. 

Po tym zwycięstwie Padwa z kompletem zwycięstw lideruje swojej grupie II ligi piłki ręcznej.

MKS Padwa Zamość – Wisła Sandomierz 28:26 (13:13)
Padwa: Bąk, Drabik, Wnuk – Gałaszkiewicz 5, Sałach 4, Fugiel 4, Samoszczuk 3, Bigos 3, Maciocha 3, Radwański 3, Adamczuk 2, Pieczykolan 1, Kozyrski.
Wisła: Skowron, Pęgielski – Rusin 7, Cupisz 6, Białkowski 4, Dusak 3, Werstler 2, Kubisztal 2, Teterycz 1, Serafin 1, Statuch, Solon. 
Sędziowali: Maciej Karwowski, Mirosław Kowalski (Przemyśl). Widzów: 300.

Poniżej nasza krótka z meczu.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
socjal
Czyli bez zmian widzę. Nie ma konstruk...
Emerytka 18 minut temu
Czy Pani Mucha coś zaśpiewa w Zamości...
grażka 40 minut temu
Płatny, stały etat jurora! Niezła fuc...
Brawo Zamość
Mieszkam poza Zamościem przepraszam z...
Brawo Zamość
Ludzie korzystajcie z kultury. Jestem ...
Ciekawe...
czy fryzjer i kosmetczka już umowieni? ...
por.zUbek
Nieprawda! Ja chwaliłem zmianę uczesan...
antyklerykał
Piękne, słowiańskie, rodzime zwyczaje...
Dirty Harry
Co posiejesz, to zbierzesz. Twoja idolka...
socjal
Ogarnijcie się ludzie z tą nienawiści...
Ciekawe...
czy Zawiślak też tam będzie? LPR to j...
advocatus diabo...
...można by rzec "koń trojański" LPR?...
advocatus diabo...
...z czegoś trzeba "żyć"...
Oneb
Człowiek, który zmarnował potencjał ...
członki z plas...
Jak myślicie , to jednostkowy przypadek...
Wojak
Najliczniej na spotkaniu z Giertychem st...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny